Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

«Як виховати активних і творчих дітей», автор Чері Фулер

Як виховати активних і творчих дітей

Кожна дитина – особлива. Вона має багато можливостей, але мусимо їх розвивати, різними методами стимулювати зацікавлення. Та часто трапляється навпаки – мимоволі ми пригнічуємо у дитині її добре начало.

Як уникнути цього? Як оминути стреси? Як дати раду з активною і творчою дитиною, щоб не зламати її, не зруйнувати можливостей? Як працювати з дитиною, яка має розлад уваги чи є гіперактивною? Відповіді на всі ці запитання дає Чері Фулер, якій доводилося працювати з дітьми різного віку і темпераменту. Книжка «Як виховати активних і творчих дітей» призначена для батьків, учителів, вихователів.

Рік видання: 2007
ISBN: 978-966-395-096-9
Формат: 145х200
Палітурка: м´яка
Кількість сторінок: 158

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Яку користь «егоїстичне батьківство» може принести вашій родині?

Чи встигли ви вже стати батьками, чи тільки плануєте поповнення в родині, є одна річ, яка пов'язує практично всіх мам і татусів – ми щиро віримо в те, що повинні ставити потреби дитини вище своїх. Навіть подумати дико про зворотне, чи не так?

Як привчити дітей до порядку: поради для будь-якого віку (частина 2)

Вік 5-8 років: Підключайте фантазію

Дітлахи в цьому віці люблять проявляти креативність. І якщо ви кинете їм гідний виклик, вони досягнуть ще більшого успіху. Крім того, таким чином дітвора початкового шкільного віку може впоратися з набагато більшою відповідальністю. Щоб прищепити навички організованості та привчити чадо до порядку в цьому віці, спробуйте наступне...

Як привчити дітей до порядку: поради для будь-якого віку (частина 1)

Множинні дослідження довели, що поведінкові патерни дитини формуються до трирічного віку, і здатність підтримувати порядок – не виняток. Тому найкращий спосіб привчити чадо до порядку – це з двох років послідовно виховувати його в цьому напрямку, а у віці 5-8 і 9-12 років відповідно модифікувати свою стратегію, але не пускати все на самоплив.

Чому варто дозволити дитині вибирати собі іграшки?

Коли у вас з'являються діти, ваш будинок перетворюється на справжню скарбничку іграшок. Там – м'які ведмедики і зайчики, тут – музичні інструменти, усюди конструктори тощо. Ми всі з радістю дивимося, як дитина з любов'ю ставиться до своїх іграшок. Однак є різниця між іграшками, які ми вчимо малюка любити, і тими, які він дійсно собі хоче. А чи знали ви, що існує справжній зв'язок між іграшками дитини і тим, як формується її майбутнє?