Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ідеї поробок з дітьми на Великдень: фламінго і лебідь з крашанок

Ідеї поробок з дітьми на Великдень: фламінго і лебідь з крашанок
 

Незважаючи на те, що до Великодня залишилося трохи більше місяця, ми пропонуємо вам з малюками зайнятися великодніми поробками прямо зараз! По-перше, це цікаве розвиваюче дозвілля. По-друге, така творчість подарує святковий настрій і змусить дітвору чекати Великодня ще сильніше. По-третє, ці милі великодні поробки допоможуть прикрасити будинок до свята. Так що, вперед! І сьогодні ми почнемо з виготовлення красивих лебедів і фламінго з крашанок.

Великодні поробки з дітьми: лебеді і фламінго з крашанок

Що знадобиться для поробок:

- варені круто яйця (або спустошена яєчна шкаралупа) – білі і пофарбовані в рожевий;

- маркери: чорний для обох птахів і помаранчевий для лебедя;

- біла гелева ручка (можна замінити і коректором);

- білий і рожевий картон;

- клейові точки «Glue Dots» або клей з пістолета;

- ножиці.

Великодня поробка «Лебідь»

Великодня поробка Лебідь
Виріжте з картону шию з головою і крила лебедя – їх ви можете намалювати самі, скориставшись цією картинкою, як зразком. Дзьоб Прикрасьте чорним і помаранчевим маркерами. Крильця злегка понадрізайте з зовнішнього боку, щоб створити ефект пір'я.

Щоб приклеїти шию лебедя до яйця, зігніть її під гострим кутом біля основи так, щоб за плоску поверхню паперу її можна було приклеїти, і щоб вона стояла рівно. Крильця наклейте по боках.

Великодня поробка «Фламінго»

Великодня поробка Фламінго
Пофарбуйте яйця або яєчну шкаралупу в рожевий колір і дайте повністю висохнути. З рожевого картону виріжте крильця і шию з головою (як видно на зображенні, вони будуть дещо відрізнятися за формою). У фламінго дзьоб потрібно розфарбувати чорним маркером і білою гелевою ручкою (або коректором).

Крильця і шию приклейте таким же чином, як і у лебедя.

Як бачите, ці поробки зовсім не складні – з ними впорається навіть школяр, а дошкільнику ви можете допомогти. Лебеді та фламінго з крашанок послужать не тільки декором вашого інтер'єру і святкового столу, а й можуть стати чудовою ідеєю подарунка на Великдень улюбленим родичам!
великодні поробки для дітей

За матеріалами сайту studiodiy.com

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас