Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поробки з дітьми на Великдень – яскраві і сонячні крашанки-ананаси!

Поробки з дітьми на Великдень – яскраві і сонячні крашанки-ананаси!
 

Хоч Великдень ніяк не асоціюється у нас з ананасами, але чому б і ні? Тільки уявіть, як яскраво і сонячно виглядатимуть такі великодні яйця на вашому столі! А ще така ідея великодніх поробок вже точно сподобається вашій дітворі. Тому пропонуємо вам в цьому році зробити на Великдень щось дійсно оригінальне – перетворити з дітлахами звичні крашанки в маленькі милі ананасики!

Великодні яйця «Ананаси»

Що знадобиться:

- Яйця, зварені круто;
- Жовтий барвник для яєць;
- Пензлик;
- Зелений картон або щільний двосторонній кольоровий папір;
- Клей-пістолет для рукоділля;
- Ножиці.
великодні яйця анананси
Покрокова інструкція

1. Пофарбуйте всі яйця в жовтий колір і дайте повністю висохнути.

2. Поки яйця сохнуть, виріжте листочки для ананасів. Вирізайте їх різного розміру: пару найдовших (близько 8 см), які будуть розташовані в центрі; потім 4-5 середніх (близько 5 см); потім 6-8 маленьких (2-3 см).

3. Нагрійте клей і почніть приклеювати «ананасам» листочки. Спочатку найдовші – в центрі. Загніть листочок біля основи приблизно на 0,5 см, нанесіть на загнутий край крапельку клею і приклейте листочок зверху на яйце. Те ж проробіть з другим довгим листочком.

4. Тепер візьміться за середні листочки. Їм загинайте краї трохи менше, і також за них приклеюйте середні листочки навколо двох великих.

5. Найменші листочки загинати не потрібно. Просто наносіть крапельку клею на основу листочків і наклеюйте їх по колу на вже прикріплені.

Коли клей застигне, підкрутіть нігтем кінчики листочків, щоб вони були максимально схожими на листя ананаса.
великодні яйця анананси
Таким же чином можна зробити великодні яйця і у вигляді інших фруктів і ягід. Як, наприклад, на рахунок полуниці?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Ідеї поробок з дітьми на Великдень: фламінго і лебідь з крашанок

Незважаючи на те, що до Великодня залишилося трохи більше місяця, ми пропонуємо вам з малюками зайнятися великодніми поробками прямо зараз! По-перше, це цікаве розвиваюче дозвілля. По-друге, така творчість подарує святковий настрій і змусить дітвору чекати Великодня ще сильніше. По-третє, ці милі великодні поробки допоможуть прикрасити будинок до свята. Так що, вперед! І сьогодні ми почнемо з виготовлення красивих лебедів і фламінго з крашанок.

Великодня забава для дітей: фарбуємо яйця... збитими вершками!

Ви могли бачити в мережі досить неординарний спосіб фарбування яєць – за допомогою пінки для гоління. Це цікаво і весело, але так як шкаралупа дуже пориста, яйця після такого декору їсти, звичайно ж, не можна. Ми пропонуємо вам і вашим діткам повеселитися, декоруючи яйця на Великдень тим самим способом, але за допомогою збитих вершків – безпечних і смачних. Впевнені, малечі сподобається така цікава і, головне, смачненька великодня творчість.