Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чохли на дитячі автокрісла: техніка безпеки

Чохли на дитячі автокрісла: техніка безпеки
 

Чохол на дитяче автокрісло – це спеціальний аксесуар, який захищає дитяче сидіння, не перешкоджаючи роботі ременів безпеки. Багато батьків роблять вибір на користь чохлів на автокрісла, так як виглядають вони досить стильно, та й чистяться набагато простіше, ніж самі сидіння. Крім того, з таким чохлом малюкові буде тепліше взимку. Але чи є вони абсолютно безпечними? – Ось, що з цього приводу думають експерти...

Чохли на дитячі автокрісла: техніка безпеки

Експерти настійно рекомендують використовувати чохли на автокрісла тільки в тому випадку, якщо вони не створюють м'який прошарок під дитиною. Між тілом малюка і ременями безпеки не повинно бути взагалі нічого. Нагадуємо: те, що аксесуар є в продажу, ще не означає, що він безпечний.

Деякі батьки купують чохли для того, щоб «оновити» старе автокрісло і користуватися ним далі. Звичайно, сидіння виглядатим краще в чохлі, проте ми хочемо нагадати, що не варто користуватися автокріслом, якому більше 5-10 років. Точно так само, як не можна користуватися автокріслами, які потрапляли в аварії, і б/у сидіннями, історію яких ви не знаєте.

Також ви повинні розуміти, що чохли на автокрісла офіційно не підтримуються виробниками цих самих автокрісел. Тому при покупці такого аксесуара переконайтеся, що він безпечний, ідеально підходить під автомобільне сидіння вашої дитини, не заважає роботі ременів безпеки.

Чохли доступні для більшості сучасних моделей автокрісел. Проте не всі вони сидять ідеально на дитячій сидушці. І ви повинні враховувати, що автокрісла тестуються без чохлів, а значить, ніхто не може вам гарантувати таку саму безпеку малюка, коли він знаходиться в автокріслі з чохлом.

А ще вам варто врахувати, що чохли, на відміну від самих автокрісел, як правило, не просочуються вогнетривким складом, що також важливо в разі аварії.

Утеплюємо дитину в автокріслі

Ви можете захотіти накрити автокрісло, щоб дитині було в ньому тепліше. Але знайте, що накривати дитяче автокрісло пледами та верхнім одягом небезпечно. Крім того, вкрай не рекомендується садити в автомобільне сидіння дітей у верхньому одязі. Це відноситься і до теплих чохлів для автокрісел.

Якщо ж ви переживаєте, що дитина замерзне під час поїздки в машині, накрийте її, коли посадите в автокрісло і закріпите ремені безпеки. Для цього можна скористатися як звичайним пледом, так і спеціальним покривалом для автокрісла. Тільки, знову ж таки пам'ятаєте, що не всі такі аксесуари безпечні. Користуйтеся лише тими покривалами, які накривають сидіння малюка зверху, а не підкладаються під спинку – тільки вони дійсно безпечні.

Висновок

Будьте уважні при виборі чохлів для автокрісел, адже безпека малюка – перш за все. І пам'ятайте, що оригінальну оббивку з автокрісла також можна зняти і випрати.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас