Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як правильно вибрати дитячі меблі

Як правильно вибрати дитячі меблі
 

Безумовно, вибір меблів в дитячу кімнату може принести батькам очікуваний «головний біль», так як це завдання не найпростіше. Меблі мають бути одночасно і красивими, і якісними, і по можливості недорогими, так як інтер'єр дитячої кімнати часто доводиться міняти з віком дитини. А ще, не дивлячись на вік, слід звертати увагу і на реакцію дитини при виборі. Так як кімната повинна приносити радість безпосередньо малюкові.

Найкращим матеріалом для дитячих меблів звісно буде натуральне дерево, однак воно коштує дорожче, ніж меблі з ДСП. ДСП теж вважається прийнятним матеріалом, важливо перед покупкою уточнити у продавця документ, який показує кількість токсичної речовини або її відсутність. Дитяча кімната – це те місце, яке повинно нести мінімальний ризик для дитини в цілому, тому обмежуватися лише екологічною складовою не варто. Мінімальна наявність гострих кутів – це додатковий знак якості від виробника.

Реальність завжди така, що дитячі кімнати не можуть похвалитися великою площею, а вмістити в ній все необхідне просто не вийде. Дітям важливий простір для творчості та ігор. І якщо кімната дійсно мала, то головними покупками будуть ліжко, стіл і підлогова вішалка для повсякденного одягу. Зберігати інші речі можна в шафі іншої кімнати, а обладнати персональний куточок для переодягання, безсумнівно, варто. Особливо гостро це питання звучить, коли в кімнаті живе двоє дітей.

Фабрика FENSTER крім виготовлення меблів і предметів інтер'єру для дому та офісу звернула увагу і на дитячий асортимент. Підлогові вішалки і стійки для одягу були підібрані акуратно за віком, від школярів до найменших вікових груп. Підлогові вішалки мають ряд переваг, серед яких можна виділити найбільш важливі. На вішалці речі завжди краще провітрюються. Елементи одного костюма будуть знаходитися поруч. Речі завжди під рукою і в відкритому доступі, так за ними простіше доглядати і стежити за їх охайністю.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Обставляємо дитячу – від бажаного до необхідного

Кожні батьки, облаштовуючи дитячу кімнату, хочуть зробити її максимально комфортною для свого чада. Але поки дитина ще зовсім маленька, дізнатися заздалегідь про те, чим вона буде захоплюватися, що їй сподобається, а що – ні, що з меблів стане в нагоді, а що – марною тратою коштів, просто неможливо. Тому до питання облаштування дитячої кімнати варто підходити планомірно і поступово.

Як і навіщо потрібно зонувати простір в дитячій кімнаті?

Кімната малюка – це той простір, де він проводить більшу частину свого часу. Тут він вчиться, розвивається, грає, відпочиває, спить, спілкується і т.д. Для кожного з цих занять необхідний особливий простір, який буде максимально відповідати потребам дитини. На щастя, виділити окремі місця для відпочинку, ігор і навчання можна в рамках однієї кімнати за допомогою зонування.

Як вибрати покриття підлоги в дитячу

Безсумнівно, всі батьки хочуть, щоб кімната малюка була не тільки красивою, але і максимально безпечною. Тому, вибираючи покриття підлоги для дитячої, варто керуватися не тільки естетичними міркуваннями, але і турботою про здоров'я малюка. Матеріал, яким покрита підлога в кімнаті для дітей, повинен бути гіпоалергенним, антистатичним, екологічним і теплим. Цим вимогам відповідають багато сучасних матеріалів, тому давайте розглянемо більш докладно всі можливі варіанти для дитячої кімнати.

Як заощадити на облаштуванні дитячої кімнати

Усім батькам без винятку хочеться, щоби їхній малюк зростав в достатку і нічого не потребував. На жаль не всі сьогодні заробляють стільки, щоб без проблем забезпечити всі потреби свого малюка і свої власні. Меблі – одна з найбільш витратних статей бюджету, саме тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами простими порадами, як можна заощадити на облаштуванні дитячої кімнати.