Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Стать майбутньої дитини

Принцип, за яким формується та чи інша стать вашої дитини. Як запрограмувати стать дитини - найпоширеніші гіпотези та способи.

Загальний календар вагітності

Календар усієї вагітності: розвиток, розміри тіла вашого малюка, зміни в організмі мами, самопочуття та багато іншого.

Скільки речей потрібно новонародженому?

Молоді матусі тільки побачивши другу смужку в тесті на вагітність швидко починають скуповувати все в дитячих магазинах. Емоції й гормони - справа хороша, ось тільки багато чого з купленого залишається лежати не зворушеним в шафах. Що ж дійсно потрібно купити з речей майбутньому малюку, що буде потрібним?

Речі, про які дізнаєшся лише ставши мамою

Якщо ти чекаєш малюка або зовсім недавно стала матусею, читай далі цікаві факти, якими діляться бувалі мами. Можливо, ти впізнаєш себе в якомусь із цих пунктів? Отже...

У Вас буде двійня. Цей божевільний перший рік

Кого ці слова, сказані на УЗД на дванадцятому тижні вагітності, не приводили в шок? Якщо не в шок, то, по найменшій мірі, в ступор - то вже точно. Відразу навалюється маса питань і проблем. Як на це відреагують чоловік і рідні? Як буде протікати вагітність і пологи? Чи зумію я виносити і доносити? Як планувати бюджет на двох, де брати речі, коляску? Як взагалі з ними справлятися? Добре, якщо є кому прийти на допомогу, а якщо ні ...

Чому з´являється багатоводдя у вагітних

Навколоплідні води або амніотична рідина є необхідним середовищем існування і зростання плоду, в них відбувається обмін речовин, вони сприяють запобіганню пуповини і плода від здавлювання, в їх складі багато біологічно активних компонентів. Багатоводдя вважається перевищенням обсягу навколоплідних вод понад 1 500 мл у другому триместрі вагітності.

Вагітність і робота: реакція колег і тактика поведінки

Ти - успішна бізнес-леді і твоя кар'єра йде вгору, а зараз дізнаєшся, що вагітна? Звичайно, дві смужки на тесті можуть кардинально змінити твоє життя. Але не переживай, багато жінок суміщають материнство і роботу. Головне - бути спокійною і врівноваженою.

Декретна відпустка - як не відстати від життя

Жінки сьогодні дуже активні. Найчастіше вони не тільки допомагають чоловікам заробляти гроші, але й самі часом стають основним джерелом грошей в сім'ї. Працюючій жінці, яка звикла до активного способу життя, буває дуже нелегко звикнути до спокійного перебігу життя і розміреного існування в декреті.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас