Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Тринадцатилетняя Антонина Лихачёва нуждается в вашей помощи

Антонина Лихачёва живёт в Воронеже с родителями, большую часть своей жизни она перемещается в инвалидной коляске. В два месяца ей поставили тяжёлый диагноз: спинальная амиотрофия Верднига-Гофмана. Это заболевание нервно-мышечной системы с дегенерацией всей структуры позвоночника.

У 8-місячної Олечки Кулінич нейробластома: потрібні донори крові другої групи позитивного резусу

Ця крихітна дівчинка народилася 30 жовтня 2011 року в Івано-Франківську. Мама помітила ще від народження, що у дочки не рухалися ніжки. Відразу звернулися до місцевого невропатолога. Олечку поклали в лікарню на обстеження, а потім направили в київський Інститут нейрохірургії. Тут провели операцію на хребті з видалення пухлини. Зараз дівчинка проходить післяопераційну хіміотерапію в Національному інституті раку.

Допоможіть врятувати життя дівчині

Цю дівчину звуть Людмила Ворона. Їй всього 21 рік, але її життя зараз - на волосині. Кілька днів тому Люда потрапила в страшну ДТП. Коли дівчина переходила дорогу з однієї із зупинок маршрутних таксі міста Сміли по переходу, її збив автомобіль, який виїхав на високій швидкості на зустрічну смугу.

Помогите спасти жизнь Софии Харчик

СОФИЯ ХАРЧИК, дочь Сергея и Марины Харчик, больна раком – примитивная нейроэктодермальная опухоль головного мозга (ПНЭТ). Ребенок и родители сейчас находятся в США. Цена жизни – 100 000 долларов США.

Терміново порібна благодійна фінансова та інформаційна допомога

Добрий день!!!!

Мене звати Леся, я з м. Львова. Моя донька Соломійка 5 років, тяжко хворіє вже другий рік ми боремося з тяжким онкологічним захворюванням. Діагноз нам поставили у Львові в березні 2010 р, лікарі нам не дали ніякої надії - сказали, що це нейробластома 4 стадії з метастазами в кістковий мозок і в кості. Я Вам не можу передати словами, що ми всі відчували в цей час, здорова дитина росла без проблем, а тут така біда. Я готова була просити весь світ, щоб тільки допомогли. Ми почали шукати клініку і гроші, за цей час Соломійка пройшла 4 курси хіміотерапії.

Допоможіть врятувати життя півторарічної Насті

У вінничанки Насті Коваль синдром Кліппеля-Треноне-Вебера – це гіперплазія м’яких тканин, кісток, трофічні язви та набряки. Хвороба дуже рідкісна і такий діагноз зараз виявлено лише у сотні дітей в усьому світі. Настя народилась із вродженою вадою.

Допоможіть хлопцю врятувати життя!

Володі Росенку потрібна Ваша допомога. Володі лише 20 років. Він студент Педагогічного університету ім.. М.П. Драгоманова. Завжди активний, добрий, має багато друзів. Все встигає - і в університеті і на футбол з хлопцями. Володя грає за збірну інституту.

Допоможіть врятувати життя хлопцю

Добрий, веселий, чуйний... Так про Вітю Короля відгукуються друзі та знайомі. Хлопчик - інвалід дитинства. 2008 р. ендокринологами йому був поставлений діагноз "нецукровий діабет" (дуже рідкісне захворювання). У зв´язку з цим Вітя щодня приймав гормональну терапію. Через деякий час самопочуття різко погіршилося.

Допоможіть врятувати життя! Не залишайтеся байдужими!

Іра Соломка з міста Чорнобай знаходиться у вкрай важкому станi. Вона онкохвора. Потрiбна термiнова фiнансова допомога для лікування. Якщо вам не байдуже її життя i ви можете допомогти, звертайтеся за телефоном батька Іри 098 598 76 75.

Допоможіть Ніці почути голос матері

У пошуках допомоги та порятунку просимо допомогти дитині. Ніці Сорокіній рік та 4 місяці, вона має глухоту 4 ступеню. Аби малеча почула голос матері та весь світ, їй терміново потрібна операція. Інакше дівчинка на все життя залишиться глухонімою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас