Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Допоможіть маленькій Алісі вирости!

У маленької Аліси Алексєєвої вроджена патологія розвитку - карликовість кінцівок. При цій патології відбувається непропорціональний розвиток тулуба відносно кінцівок. Поки дитина маленька, показане оперативне лікування з застосуванням аппарату Ілізарова, який допоможе «вирівняти» ситуацію. Але згодом кістки твердішають, і виправити положення стає дедалі складніше.

12-річна Марійка хоче жити, і потребує Вашої допомоги

Допоможіть дитині!

12-річна Марійка Костюк має невиліковну хворобу – хронічну ниркову недостатність та аномалію розвитку сечових шляхів.

Допоможіть врятувати життя 23-річного студента

Шановні панове!

Батьки,рідні,друзі звертаються до Вас з проханням допомогти врятувати життя хворого, Коваль Юрія Ярославовича 23 роки,студента «Львівської політехніки».

Допоможіть врятувати життя дітей!

Врятувати життя обох своїх дітей благає сім’я з Вінниччини.

Уже 6 років сім’я Коновал бореться зі страшною хворобою 6-річного сина Сашка. У хлопчика гострий лімфобластний лейкоз. Нині у Сашка рецидив. Під час лікування дитині занесли гепатит С. Але цим нещастя родини Коновал не обмежились.

Допоможіть дівчинці, хворій на рак!

Тані Єлісейкіній з Івано-Франківщини – дуже потрібна допомога! Дівчинка лікується у Києві від раку. Позаду – кілька курсів хіміотерапії, попереду – операція. Тані видалять уражену раком кістку і встановлять протез. Вартість протезу – 120 000 гривень. Для простої сільської родини – сума фантастична! Сім’я звертається до всіх земляків з проханням допомогти зібрати ці гроші.

Сонечке Харчик нужна благотворительная помощь

СОФИЯ ХАРЧИК (2 года), дочь Сергея и Марины Харчик, больна раком – саркома головного мозга. Ребенок и родители сейчас находятся в Израиле.

4-річній Софійці потрібна ваша допомога!

Поставити Софійку на ноги її мати намагається вже 4-ри роки. В дитини – церебральний параліч. Медики відхрестились від неї ще після народження, мовляв, дитина абсолютно безнадійна. Але сьогодні дівча вже може говорити, сидіти та навіть повзати.

Дитині потрібна благодійна допомога

Прошу вашої допомоги! Серце розривається від болю матері! Я, Заворотюк Леся Миколаївна, жителька села Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області, маю двох синочків, один з яких хворіє від народження. Я народила його 10.01.2012 р. в пологовому будинку м. Івано-Франківська. Пологи буди важкими, і в зв’язку з недбалістю лікарів моє маля отримало травму, яка зашкодила його здоров"ю.

Віталику Зіничу потрібна наша допомога

Ще одна операція – вже шоста!!! Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, трирічному Віталику взимку зробили операцію із вживлення імплантатів замість лобної кістки. На початку березня хлопчик повернувся до Рівного і розпочав курс реабілітації, але раптове погіршення все змінило.

Помогите осуществить мечту ребёнка – выздороветь!

В середине декабря 2011 года в одной молодой семье случилась большая беда. Единственному ребенку – маленькому сынишке Анатолию был поставлен страшный диагноз — острый лимфобластный т-линейный ЛЕЙКОЗ. Это одна из самых редких и тяжело поддающихся терапии форм лейкемии. А ведь маленькому Толику всего 5 лет!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас