Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Потрібна допомога Сашкові

Це Сашко. Йому в березні виповнився рік. За цей час він зумів пройти вже багато чого. Сьогодні - він дуже веселий, товариський і налаштований на перемогу хлопець. Йому потрібно всього лише трохи допомогти...

Допомоги потребує 6-річна Ангеліна!

Маленька Ангеліна потребує тривалої реабілітації, бо під час народження отримала родову травму. В перші дні свого народження дівчинка потрапила в реанімацію з пневмонією. Такі ускладнення не могли не позначитися на здоров'ї дівчинки.

Маленькій дівчинці потрібна наша допомога!

Добрий день! Мене звуть Ольга.

Звертаюся до Вас з проханням, допоможіть, будь ласка, врятувати життя і зір маленькій дівчинці (моїй сестричці), їй всього 1,5 рочки. Звуть її Ірочка Лановенко, вона з м. Ніжин. Батьки Ірочки інваліди 1 групи по зору (вони повністю сліпі). З 6 місяців Ірочка бореться за своє життя і за шанс бачити маму і тата, бачити сонечко і цей прекрасний світ.

Врятуйте дитині життя!

Я, Воробей Ольга Анатоліївна, з великою надією і вірою в сердці прошу Вас про допомогу! Подаруйте моїй дитинці шанс на щасливе і здорове дитинство!

Допоможіть врятувати життя дитині

Улянці Кривич у сім місяців поставили страшний діагноз — "вроджена вада головного мозку", з чим і пов'язані проблеми розвитку. Батьки випробували всі можливі методи лікування в Україні. Здебільшого наші фахівці лише безпомічно розводили руками, тож батьки вирішили звернутись до закордонних лікарів. Дівчинці зголосилися допомогти в Китаї.

Допоможіть врятувати життя актору цирку - 14-річному Мар´янку!

Термінової допомоги потребує 14-річний Мар'ян Величко, у якого стався рецидив гострого лімфобласного лейкозу. Хлопцю якнайшвидше необхідна пересадка кісткового мозку. Часу дуже мало, лікарі дають 2-3 місяці. Зробити трансплантацію в Україні неможливо, сімейного донора у хлопця немає. Урятувати його беруться за кордоном, в італійській клініці. Ціна життя складає 150 тис. євро. А поки Мар'ян вже десять днів прикутий до ліжка.

Молодий рок-музикант терміново потребує нового серця

28-річний Станіслав Котляр із Херсонщини просить допомогти врятувати його життя. У рок-музиканта – вроджена вада серця. У 7-річному віці йому зробили операцію. Півроку тому у Станіслава стався серцевий напад. Аби триматися на ногах, хлопець змушений приймати 11 таблеток на добу.

Маленька Соломія терміново потребує допомоги!

5-річній дитині терміново потрібна допомога! Дівчинку звати Соломія Альфавіцька. У Соломійки - нейробластома, рак 4-ї стадії.

16-річній Уляні терміново необхідне переливання крові! Допоможіть!

Замість плавання і баскетболу – лікарняна палата і численні дорогі ліки. 16-річна мешканка Запоріжжя Уляна Онешко уже 3 роки бореться зі страшною хворобою – раком крові.

21-річній дівчині потрібно назбирати кошти одразу на два лікування

Гаврилко Людмила з Черкас страждає від сколіозу ІV ступеню і сім'я всіляко намагалась допомогти дівчині, та лікування у вітчизняних закладах позитивного результату не дало. А закордонне лікування може обійтися в 135 тисяч євро. Таких грошей у родині немає. До того ж, нещодавно Людмилу спіткала ще одна біда. У неї діагностували хронічний Гепатит С.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас