Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Дівчинці потрібна посилена реабілітація

Сім'я Дзюник з м. Біла Церква звертається за допомогою у зборі коштів для реабілітації доньки, Яни Дзюник.

Її діагноз: затримка стато-кінетичного, психічного та мовного розвитку, псевдобульбарний синдром, атактичний синдром, синдром м'язової гіпотонії з найбільшою ймовірністю внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, анкілоз нижньощелепних суглобів, судоми в періоді немовляти.

Допоможіть врятувати життя дитині

Велике спасибі, що Ви читаєте цей лист, спасибі за те, що робите велику справу – рятуєте життя маленьких дітей. Завдяки Вам, наші діти можуть жити, радіти і радувати своїх близьких.

Негайної допомоги потребує 2-річний Ігор

Хлопчику потрібне лікування, на яке у батьків не вистачає коштів. Данкевич Ігору немає і трьох рочків, а йому доводиться боротися за своє життя. Дитині поставили страшний діагноз – медулобластома задньої черепної ямки, М-0 форма.

Маленька Аліна потребує допомоги!

Хоменко Аліні майже три рочки і з трьох місяців дитину турбують епілептичні напади. В Івано-Франківську за результатами обстеження прописали ряд препаратів, від яких дитині стало гірше і напади почастішали. Лише за кілька місяців лікарям вдалося встановити діагноз – епілептичний синдром, ураження ЦНС.

Допоможіть врятувати життя Максиму

Максим Янчин бореться з гострим лімфобластним лейкозом з весни цього року. На сьогоднішній день Максим знаходиться в гематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні міста Дніпропетровськ, де йому призначено курс хіміотерапії.

Допоможіть врятувати життя дитині!

Люди, не будьте байдужими, допоможіть, будь ласка, дуже Вас прошу!!!

З моїм єдиним сином – Шевчуком Максимом 30.07.2015 сталася біда. Він отримав високовольтну електротравму, опіки тіла полум'ям високовольтної дуги. Зараз він перебуває в дитячому відділенні опікового центру Київської клінічної лікарні №2, з діагнозом: "40% опіків тіла, 3-го ступеня А-В". З 30.07.2015 до 15.08.2015 Максим перебував у відділенні шокової реанімації даного опікового центру, проведено вже 7 операцій з пересадки шкіри.

Допоможіть врятувати життя Насті!

Після високої температури і безуспішного тижня лікування звичайної застуди, аналіз крові 9-річної Насті показав наявність пухлинних клітин в крові. Лікарі діагностували у дитини гострий лімфобластний лейкоз. Однак батьків підбадьорила звістка про те, що у Насті початкова стадія, а значить, вона має всі шанси на життя.

Ткаченко Владиславі потрібна Ваша допомога!

Малятко Ткаченко Владислава (3 рочки) потребує термінової допомоги на лікування.
Діагноз: анопластична астроцитома третього шлуночка 3 ступеня злоякісності.

Маленькому Віті необхідна дорога операція

Діагноз – екстрофія сечового міхура.
Зараз малюкові 2,5 роки і він вже переніс три операції. Наступна запланована на листопад 2015 в Ізраїлі.

Даші Ситниковій з Ужгорода Потрібна Допомога

Маленькій Даші необхідна трансплантація печінки. Діагноз – біліарна атрезія. Дівчинці вже зробили кілька операцій, зараз їй необхідна трансплантація печінки. Таким маленьким дітям в Україні її не роблять.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас