Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Допоможіть! Литовченко Вероніка, 8 років, Кривий Ріг

При народженні Вероніки були складні затяжні пологи, після поставлений діагноз пневмонія, 25 днів пробула в реанімації. Лікарі давали 1% на те, що дитина житиме, але наша крихітка виявилася дуже сильною і виборола свій шанс на життя.

Просимо Вас врятувати нашого Максимку!

Кириленко Максиму всього 4 роки, а йому доводиться боротися за своє життя у смертельній хворобі. РАК крові – гострий лімфобластний лейкоз Т-клітинний ранній рецідів. Ціна життя - 180 000$.

Допоможіть врятувати життя дитині!

Єва Растопчина, 2 роки 6 місяців.
Діагноз: Нейробластома
(РАК)! РЕЦИДИВ!!!
У дитини вже пішли метастази в око і ніжку. Їй боляче і вона страждає.
Потрібно терміново зібрати кошти на лікування в Барселоні.

Допоможіть врятувати дітям життя: шукаємо хорошого лікаря

Просимо допомоги у всіх небайдужих людей!!! В нашій сім’ї четверо повністю здорових діток, але несподівано для нас з третьою дівчинкою щось сталося - в три рочки раптово повела очима, покликала "мама" і заснула. Ми звернулися до лікаря за допомогою, нам відповіли, що це приепилептичні приступи. Назначили лікування, але їй ставало гірше, вона почала втрачати мову, поступово і ходьбу.

Аліса Питель потребує Вашої допомоги!

Доброго дня! Мене звати Олена Питель і я мама! Я мама золотої дитинки, яка потребує вашої допомоги! Тяжка біда спіткала нашу родину, моя донечка Аліса захворіла на тяжку хворобу!

Допоможіть врятувати життя дитини

Варич Марійка, 3 рочки (Кіровоград, Україна)

Дуже рідкісний діагноз: Есенціальна тромбоцитемія (рецидив), потребує повторної пересадки кісткового мозку (ТКМ) від нерідного донора за кордоном (Італія).

Допоможіть врятувати життя Олежці Тимошину (3 рочки)

Олежка пройшов важкий шлях боротьби за життя. Народився нормальною дитиною з незначним пороком, який не впливав на розвиток, грав, посміхався, тримав голову, реагував на тата, маму. Але, на жаль, некомпетентність лікарів (призначення психостимуляторів для прискорення розвитку) призвела до плачевних результатів. Почала прогресувати гідроцефалія (водянка головного мозку), Олежці провели операцію з установки шунта (пристрій, який качає рідину з голови в тіло).

Глібу Анікіну потрібна Ваша допомога

Анікін Гліб, 5 років, Україна, Херсонська обл., М. Нова Каховка: ДЦП, змішаний тетрапарез, затримка психічного розвитку, вроджений порок серця (ДМПП).

Допоможіть врятувати життя 15-річної Прокопенко Анастасії

Що страшніше: захворіти раком або осліпнути?
Що може бути страшніше: захворіти раком І осліпнути?

Христиночці Тихонюк дуже потрібна допомога!

Дорогі друзі, дуже просимо у ВСІХ, хто читає це повідомлення посильної допомоги -інформаційної, матеріальної, як Вам буде під силу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас