Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Допоможіть врятувати життя дитині!

Єва Растопчина, 2 роки 6 місяців.
Діагноз: Нейробластома
(РАК)! РЕЦИДИВ!!!
У дитини вже пішли метастази в око і ніжку. Їй боляче і вона страждає.
Потрібно терміново зібрати кошти на лікування в Барселоні.

Допоможіть врятувати дітям життя: шукаємо хорошого лікаря

Просимо допомоги у всіх небайдужих людей!!! В нашій сім’ї четверо повністю здорових діток, але несподівано для нас з третьою дівчинкою щось сталося - в три рочки раптово повела очима, покликала "мама" і заснула. Ми звернулися до лікаря за допомогою, нам відповіли, що це приепилептичні приступи. Назначили лікування, але їй ставало гірше, вона почала втрачати мову, поступово і ходьбу.

Аліса Питель потребує Вашої допомоги!

Доброго дня! Мене звати Олена Питель і я мама! Я мама золотої дитинки, яка потребує вашої допомоги! Тяжка біда спіткала нашу родину, моя донечка Аліса захворіла на тяжку хворобу!

Допоможіть врятувати життя дитини

Варич Марійка, 3 рочки (Кіровоград, Україна)

Дуже рідкісний діагноз: Есенціальна тромбоцитемія (рецидив), потребує повторної пересадки кісткового мозку (ТКМ) від нерідного донора за кордоном (Італія).

Допоможіть врятувати життя Олежці Тимошину (3 рочки)

Олежка пройшов важкий шлях боротьби за життя. Народився нормальною дитиною з незначним пороком, який не впливав на розвиток, грав, посміхався, тримав голову, реагував на тата, маму. Але, на жаль, некомпетентність лікарів (призначення психостимуляторів для прискорення розвитку) призвела до плачевних результатів. Почала прогресувати гідроцефалія (водянка головного мозку), Олежці провели операцію з установки шунта (пристрій, який качає рідину з голови в тіло).

Глібу Анікіну потрібна Ваша допомога

Анікін Гліб, 5 років, Україна, Херсонська обл., М. Нова Каховка: ДЦП, змішаний тетрапарез, затримка психічного розвитку, вроджений порок серця (ДМПП).

Допоможіть врятувати життя 15-річної Прокопенко Анастасії

Що страшніше: захворіти раком або осліпнути?
Що може бути страшніше: захворіти раком І осліпнути?

Христиночці Тихонюк дуже потрібна допомога!

Дорогі друзі, дуже просимо у ВСІХ, хто читає це повідомлення посильної допомоги -інформаційної, матеріальної, як Вам буде під силу.

Потрібна допомога Сашкові

Це Сашко. Йому в березні виповнився рік. За цей час він зумів пройти вже багато чого. Сьогодні - він дуже веселий, товариський і налаштований на перемогу хлопець. Йому потрібно всього лише трохи допомогти...

Допомоги потребує 6-річна Ангеліна!

Маленька Ангеліна потребує тривалої реабілітації, бо під час народження отримала родову травму. В перші дні свого народження дівчинка потрапила в реанімацію з пневмонією. Такі ускладнення не могли не позначитися на здоров'ї дівчинки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас