Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Як спланувати і дотримуватися бюджету на новорічні свята?

Новорічні свята – це сезон чарівництва і подарунків! Проте також це і сезон витрат...

Позбавтеся передноворічного стресу, спланувавши святковий бюджет і дотримуючись його. Такий план передсвяткових і святкових новорічних витрат допоможе не тільки мінімізувати стрес перед святами, але і не розоритися на подарунках і інших витратах на свята.

Добірка веселих конкурсів для Хелловіну

В останні роки все більшої популярності в нас набуває святкування Хелловіну. В цей день прийнято робити «голову» з гарбуза, переодягатися у різноманітних персонажів (чим страшніших, тим краще!), лякати одне одного. Навряд чи комусь прийде в голову ідея святкувати Хелловін наодинці, а тому люди збираються для цього у веселі компанії. Щоб зробити костюмоване святкування ще цікавішим, можна проводити спеціальні конкурси та розваги. Ось добірка найгарячіших.

Маленькі подаруночки на Хеллоуїн своїми руками: мітли з соломки та олівців

Скоро Хеллоуїн, і ваша дітвора напевно захоче приготувати маленькі подаруночки для своїх друзів. Якщо ж у вас намічається дитяча вечірка на тему дня всіх святих, ці подаруночки також будуть доречні – їх можна роздати всім маленьким гостям. Крім того, на них вам не доведеться сильно витрачатися, та й їх виготовлення багато часу не займе. Підключайте дітвору, і вперед!

Що дарувати на виписку з пологового будинку

Народження дитини – найбільше свято в житті батьків. Невдовзі після нього приходе інше – виписка мами з дитиною з пологового будинку. Й так хочеться порадувати їх у цей день щирими привітаннями та подарунками.

Як святкувати Хелловін

Хелловін – це яскраве дійство, яке сягає коріннями ще в дохристиянські часи. В його основі лежить поділ року на літо та зиму. Люди вірили, що в цей день (ніч проти 1 листопада) літо помирає, а це породжує появу на світ всіляких духів і нечисті. Щоб ці потойбічні створіння не завдали шкоди, їх потрібно задобрити подарунками та замаскуватися під них.

Красиві вірші і смс-привітання з 14 жовтня – Днем Захисника України

З мужнім Днем тебе вітаю!
Хай всміхнеться тобі доля,
Вдача поряд хай літає,
Буде дім, сім’я і воля.

Вирізаємо ліхтар з гарбуза з дитиною: поради і техніка безпеки

Ніщо так не об'єднує родину і не дарує такого святкового настрою, як спільна підготовка до цього самого свята. А що може бути веселішим і цікавішим за виготовлення гарбузових ліхтарів до Хеллоуїну разом з дітлахами? Малеча буде в захваті від такої творчості і неодмінно захоче взяти в цьому процесі безпосередню участь. І ви можете залучити малюків до процесу вирізання страшних або смішних гарбузових ліхтариків, але скористайтеся нашими порадами, щоб ця сімейне творчість була безпечною для них.

Що дарувати чоловікам на День Козацтва

14 жовтня Україна святкуватиме День Козацтва. В цей день прийнято вітати усіх чоловіків, оскільки кожен із них являється дійсним чи майбутнім захисником своєї рідної землі. Можна привітати своїх дорогих чоловіків (чоловіка, сина, батька, брата, друга тощо) приємними теплими словами, висловленими усно чи записаними на вітальній листівці. А можна презентувати їм подарунок.

Красиві вірші-привітання для улюблених вчителів


Букварі і читанки,
Парти в два ряди.
Наша перша вчителька
В серці назавжди.

Вітаємо з Днем Вчителя: що варто і чого не варто дарувати педагогу

Вибираєте подарунок для вчителя? Сьогодні ми поговоримо про те, які подарунки припадуть до душі, а які навряд чи сподобаються педагогу.

Давайте почнемо з того, що вчителі йдуть на роботу не за подарунками. Вони вибрали цю професію, тому що люблять дітей, вчити їх і виховувати, допомагати їм досягати своїх цілей. Педагоги не чекають будь-яких подарунків до свят, але вашу увагу і вдячність вони дійсно цінують.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас