Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Віршовані і смс привітання до 1 вересня

День сьогодні особливий
По-осінньому мінливий,
Але це не перешкода,
То ж хутчіше всі до школи!

Чек-лист по вибору корпоративних подарунків для колег

Ділові подарунки слід вибирати заздалегідь та за планом, який склали раніше. Більшість комплектів виготовляються індивідуально, тому замовляються ще до заходів.

Красиві вірші і смс-привітання до Дня Батька

Тато мій милий, любий, хороший.
Дуже я хочу на тебе буть схожий.
Ніжний і добрий, мужній і сильний,
Розумний, веселий і самий надійний.
Обнімаю і цілую я тебе у свято
Ти найкращий в світі, мій хороший тато.

День Батька: що написати татові в листівці?

А ви вже підписали листівку своєму татові? Не знаєте, що в ній написати, щоб не було банально? Татусі з досвідом, новоспечені татусі, дідусі, майбутні тата – всіх їх варто привітати! А ми запропонуємо вам ідеї, що можна написати кожному з них...

День Батька: прості способи привітати тата в цьому році

День Батька вже за тиждень! А це означає, що дітлахам і їхнім мамам час починати готуватися і придумувати, як вітати тата в цьому році. Захопіть дітвору передсвятковими приготуваннями і по секрету від тата постарайтеся влаштувати йому особливий день наступної неділі.

Анна Заклецька – можливо, та сама ведуча для вашого заходу

Плануючи торжество чи ділову подію, вкрай важливо вибрати хорошого ведучого, який відчуватиме публіку, розумітиме характер і стиль вашого заходу, і найкращим чином проведе його від початку до самого кінця. Саме такою людиною для вашої події може стати досвідчена, артистична і дотепна ведуча Анна Заклецька.

Вірші і смс-привітання до свята Трійці

В Трійцю очистіть свої серця,
Нехай увійдуть у вашу душу дива,
Нехай свято очистит від грішних думок,
Принесе спокій, щастя і любов.

Як підготуватися до святкування Трійці з дітьми

Трійця – одне з найкрасивіших літніх церковних свят. Раніше її святкували цілий тиждень, зараз же святкування Трійці скоротилося до трьох днів: з неділі по вівторок. Саме свято ще називають зеленим, адже воно символізує початок літа, і до нього будинок здавна прикрашають зеленими гілочками берези.

Прикмети і обряди Зеленої неділі/Трійці

Трійця в християнстві

Свято Трійці бере свій початок від старозавітного свята П'ятидесятниці, і навіть ще раніше - від язичницьких свят. У християнстві Трійця є одним з дванадцяти найважливіших свят після Великодня. Всі ці великі свята створені на честь земного життя Ісуса Христа і його матері - Богородиці. Свято Святої Трійці вираховується за датою свята Пасхи, від якої відраховується 49 днів (це кількість кратно числу днів у тижні – семи), тому Трійця випадає завжди на Неділю.

Як вибрати книжку в подарунок?

Книга дійсно може стати найкращим подарунком. Адже кожна з них індивідуальна і красива, а ще їх так легко загортати в подарунковий папір! Крім того, книга – це завжди подарунок на пам'ять, який буде збережений на довгі роки. Але все це лише за умови, що ви зможете вибрати вдалу книгу, яка сподобається одержувачу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас