Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Ідеї для пропозиції руки й серця на День Валентина

День Валентина – дуже романтичний привід зробити пропозицію руки і серця. Та також він залишається і найпопулярнішим днем для пропозицій, тому вам доведеться підключити фантазію, щоб вона запам'ятала цей момент на все життя. Ми пропонуємо вам декілька цікавих ідей для натхнення, від яких ви зможете відштовхуватися.

День Валентина: цікаві активності для дітей

День Валентина – свято не тільки для дорослих. Ви можете залучити до святкування і дітвору – вдома чи в школі, підготувавши пару цікавих і захоплюючих активностей. А ми підготували для вас кілька ідей з приводу того, як відсвяткувати з дітлахами День Закоханих, і чим зайняти їх в це свято.

10 ідей для ненудного Дня Валентина вдома

І для молодих, і для сімейних пар зі стажем День Валентина може бути дуже стресовим. Суєта з приводу резерву столика в хорошому ресторані і планування ідеального побачення може звести нанівець все задоволення від свята. Так чому б не залишитися вдома, і не відсвяткувати День Закоханих удвох в затишній і відокремленій обстановці? Тим більше що і в домашніх умовах це свято може бути не менш романтичним.

Плануємо дитячу вечірку на Китайський Новий Рік

Святкування Китайського Нового Року у нас не таке популярне, проте для малечі – це відмінний привід повеселитися і почати знайомство з цікавою китайською культурою. Дітлахи будуть в захваті від такої вечірки! А про те, як її організувати, ми поговоримо далі...

Сила йорданської води

Наближається велике християнське свято – Богоявлення, або, як ще кажуть – Водохреща (19 січня). Тисячі людей цього дня з вірою освятять воду та принесуть її в свої домівки, а разом з нею – велику благодать. Кожен ковток такої води для віруючої людини – ковток здоров’я, сили, довголіття, це – особливе благословення. Багато людей бажають зануритися в ополонку на Водохреща, очікуючи також на особливі ласки, в першу чергу - просячи в Бога міцного здоров’я. В деяких регіонах України ще збереглася чудова традиція, коли після Богослужіння, повернувшись із церкви до дому, голова сім’ї освячує йорданською водою своє помешкання та всіх, хто в ньому проживає. Віруючі люди з особливим трепетом ставляться до води, освяченої в цей День, зберігаючи її як сильний оберіг і споживаючи дуже шанобливо та з глибокою вірою.

Святочні ворожіння для дітей!

Від різдвяної ночі до Водохреща проходить період святок, коли народ веселився, колядував, щедрував і гадав. Особлива увага приділялася ворожінням - дівчата бажали побачити свого судженого, дізнатися, яким він буде, а також дізнатися, як буде виглядати її майбутнє. Але святочні вечори можуть бути приємними не тільки для молодих дівчат, а й для цікавих діток. Тому ми пропонуємо вашій увазі кілька варіантів цікавих ворожінь для дітей. Спробуйте!

Щедрівки на Щедрий вечір (щедрують 13 січня)

Маланки-коханки по полю ходили,
По полю ходили Василька будили.
Васильку, мій батьку, пусти мене в хатку,
Я жита не жала, золотий хрест держала.

Гадання на Старий Новий рік, або віщуємо долю на Василів вечір

У ніч з 13 на 14 січня населення України, Росії та Білорусії відзначають Старий Новий рік. Також його відзначають в Казахстані, Грузії, Македонії, Сербії та Чорногорії, і в деяких кантонах Швейцарії. Ця традиція виникла на Русі після 1918 року, коли було введено нове літочислення.

Як прикрасити різдвяний стіл: стильні ідеї, які створять атмосферу

Різдво – це чарівний час, коли усі рідні та близькі збираються разом за щедрим столом у теплому сімейному колі. Аби наповнити ваш простір святковою атмосферою, пропонуємо скористатись нашими ідеями по декоруванню різдвяного столу. Прості та водночас оригінальні ідеї, допоможуть прикрасити стіл та надихнутись святковим настроєм, навіть якщо погода за вікном зовсім не різдвяна.

Українські традиції Святого Вечора

Скільки чудових традицій має наш народ! Але сьогодні, нажаль, мало хто їх шанує і продовжує пропагувати, плекати у своїх сім’ях. Чи то соромимось, чи не надаємо цьому значення, чи просто не знаємо їх?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас