Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

8 березня: жіночий погляд на чоловічі подарунки

Подарунки – це приємний сюрприз! Принаймні, так має бути. Етикет говорить про те, що людина, яка отримала подарунок, має відкрити його і радіти. Але мало хто з людей про це знає, а ще менше – так робить. В основному ми розкриваємо подарунки так, щоб той, хто дарує не бачив, наскільки він нам сподобався.

Смачні ідеї для букетів до 8 березня

Кожен чоловік хоча б один раз в житті дарував солодощі або фрукти до свята. І навіть якщо він вибрав подарунок, то його обов'язково супроводжують або цукерки, або квіти, або фрукти. Останній тренд – об'єднати всі три в одному!

Красиві вірші і смс-привітання з Днем Святого Валентина

З особливим днем вітаю,
Днем святого Валентина,
Хай кохання закружляє
В цю святкову днину.

Ворожіння на Масляну на млинцях

Перед великим пасхальним постом гряде свято, під час якого дозволені моральні і смакові надмірності – цілий тиждень відзначають Масляну. Назв свята в народі декілька, а на кожен день святкування розписано своє дійство, і всі дні об'єднуються млинцевими частуваннями.

Етикет Дня Валентина для різних пар і не тільки

Наближається День Святого Валентина, і ми можемо помітити, як всі магазини навколо нас прикрашаються потихеньку сердечками, янголятами, солодощами тощо. Людям подобається ідея любові, і в день закоханих ми дійсно готові витратитися на те, щоб показати близьким людям свою любов.

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі

Книга – це найкращий подарунок, особливо якщо мова йде про незвичайну дитячу книгу, де головним героєм виступає сама дитина, одержувач книги. Уявіть здивування крихітки від того, що є ціла книга казок про неї! Приголомшливі історії, наповнені добротою і любов'ю до світу, можуть навчити малюка долати труднощі і вірити в себе.

5 цікавих ідей для сімейного Дня Валентина

День Валентина – чудова нагода висловити свою любов тим, хто вас оточує і дарує вам кожен день свою любов. І так, романтична вечеря при свічках – це класика дня закоханих і прекрасна можливість вам, батькам, нарешті побути удвох разом. Але не варто обмежуватися лише таким святкуванням, адже вдень (до романтичної вечері) ви можете залучити до святкування дня закоханих і своїх дітлахів, весело провівши час всією родиною!

Як святкують день Святого Валентина в різних країнах

Свято всіх закоханих, або день Святого Валентина, стає все більш і більш популярним. Ми знаємо, як у нас його святкують: вручають валентинки коханим і друзям, а також солодощі у вигляді сердечок і подарунки своїм другим половинкам. Але завжди цікаво знати, як відзначають свято в інших країнах. Які ще цікаві традиції можна перейняти?

Водохреща – що можна і що не можна робити в цей день?

Ось уже і добігають кінця новорічні свята, а разом з ними і різдвяні Святки – період масових народних гулянь на Україні. Завершує їх, традиційно, Водохреща – одне з найулюбленіших і широко шанованих християнських свят.

Що подарувати дитині-хіпстеру на День Народження

Ваша дитина знає все про новітні гаджети, найгучніші концерти, нових музикантів і вже розбирається в фестивальному кіно? Тоді, швидше за все вона дуже близька до прогресивної хіпстера культури. Що ж подарувати такій дитині, щоб не уславитися "динозавром"? Ми зібрали вам на допомогу найцікавіші підказки. Отже, вашій увазі подарунки, які вже точно сподобаються імениннику…

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас