Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Масляна без шкоди для фігури і здоров´я

Масляна вже в самому розпалі, і за традицією в ці дні прийнято балувати себе, рідних і близьких смачними млинцями. Відмовитися від таких ласощів під силу хіба що одиницям, особливо з огляду на всю різноманітність начинок на будь-який смак! Чого тільки варті млинці з творогом або з вершковим сиром, а млинці з куркою, грибами, м'ясом, лососем, червоною ікрою... Встояти ну просто неможливо!

Що подарувати жінкам різного віку на 8 Березня

Одним із найулюбленіших жіночих свят є 8 Березня. В цей день кожна представниця прекрасної статі отримує максимум уваги та приємних слів у свою адресу. А ще – подарунки. Що ж подарувати в цей день жінці? Адже всі жінки такі різні, зі своїми смаками та інтересами. Окрім того, при виборі подарунка потрібно враховувати також вік жінки.

Як відсвяткувати Масляну

Масляна – це язичницьке свято наших предків-слов’ян, яке відзначалося протягом цілого тижня. Тож святкуючи Масляну, ми віддаємо дань нашій древній культурі. З приходом християнства святкувати Масляну заборонялося, але народна пам'ять виявилася міцнішою за будь-які заборони та покарання, тож церква змушена була канонізувати це свято, додавши його до свого календаря, правда, вклавши в нього інший зміст і прив’язавши його дату до святкування Пасхи.

Знайомимо дітей з Масляною: що розповісти?

Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, якие просто неможливо не любити! Але, на жаль, в основному святкують його дорослі, а сучасні дітлахи не так знайомі зі змістом і традиціями Масляної. І зовсім даремно, адже познайомившись з Масляною, малеча напевно любитиме її не менше за Великдень. Так що, давайте знайомитися...

Красиві вірші і смс-привітання з Днем Святого Валентина

З особливим днем вітаю,
Днем святого Валентина,
Хай кохання закружляє
В цю святкову днину.

Поради чоловікам, які вибирають квіти в подарунок

Вам не потрібно чекати особливого приводу, щоб подарувати квіти. Насправді, букет без приводу, що говорить лише про те, що ви думали про неї весь день, значить набагато більше, адже його не очікують. Тому, чоловіки, будьте спонтанними і даруйте квіти!

Етикет Дня Валентина для різних пар і не тільки

Наближається День Святого Валентина, і ми можемо помітити, як всі магазини навколо нас прикрашаються потихеньку сердечками, янголятами, солодощами тощо. Людям подобається ідея любові, і в день закоханих ми дійсно готові витратитися на те, щоб показати близьким людям свою любов.

Як підготуватися до Дня святого Валентина подружжю?

Так, День Валентина може здатися надзвичайно комерційним святом, придуманим для того, щоб продати за один день більше листівок, квітів і цукерок. Але, погодьтеся, є в його атмосфері незрозуміла романтика, якій просто неможливо не піддатися. Навіть якщо ви вже – сімейна пара, можливо, і з малечею, все одно постарайтеся вийти в цьому році за рамки звичних квітів і шоколаду, і сплануйте свято закоханих для себе і своєї другої половинки! – У цьому вам допоможуть наші поради.

Цікаві розваги на День Валентина з дітьми

Так, День Валентина – це свято закоханих, але багато хто відзначає його всією родиною. Якщо і ви вирішили святкувати 14 лютого зі своїми дітьми, ми пропонуємо цікаві розваги в стилі Дня Валентина, які їм неодмінно сподобаються і займуть дітвору надовго!

Як відсвяткувати День Святого Валентина, якщо немає на кого лишити дитину?

Відмічання Дня Святого Валентина вже міцно ввійшло в українську культурну традицію. Це свято двох закоханих сердець, та нерідко постає питання, як відсвяткувати День Закоханих, якщо немає на кого залишити свою дитину. Ця обставина ні в якому разі не має стати на заваді святкуванню, яке черговий раз дасть вам змогу продемонструвати одне одному свої почуття.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас