Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Красиві вірші і смс-привітання з 8 березня


Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Красиві вірші і смс-привітання до 8 березня – Міжнародного Дня Жінок

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!

Прикмети і повір´я Масляничного тижня

Масляна – єдине нехристиянське свято, прийняте православною церквою. Тому в ньому поєднуються і церковні канони, і язичницькі уявлення про навколишній світ. І саме тому Масляний тиждень буквально оповитий повір'ями і прикметами, які корінням сягають сивої давнини, але при цьому насичений і сучасними традиціями.

Найцікавіші конкурси на 8 Березня

8 Березня – це день, коли все робиться для жінки та заради жінки! Для того, щоб святкування пройшло максимально вдало та принесло жінкам справжнє задоволення, слід заздалегідь потурбуватися про програму цього святкового заходу.

Як виготовити опудало на Масляну своїми руками (і як його правильно спалювати)

Спалювання опудала в кінці масляного тижня – яскравий і веселий обряд, що символізує прощання із зимою і прийдешнє оновлення життя, яке принесе весна. Зараз спалюють опудала частіше в селах і на тематичних ярмарках. А як на рахунок того, щоб зробити, нехай і невелике, проте своє опудало самостійно і спалити його на природі у веселій компанії родичів і друзів? Дітлахам така ідея особливо сподобається!

Як зробити будь-який подарунок на день народження більш особливим

День народження – це свято, коли іменинник має почуватися особливим. Тому і найкращий подарунок з цієї нагоди буде саме таким – особливим, персоналізованим, таким що говорить про унікальність одержувача і ваших з ним стосунків.

Знайомимо дітей з Масляною: що розповісти?

Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, якие просто неможливо не любити! Але, на жаль, в основному святкують його дорослі, а сучасні дітлахи не так знайомі зі змістом і традиціями Масляної. І зовсім даремно, адже познайомившись з Масляною, малеча напевно любитиме її не менше за Великдень. Так що, давайте знайомитися...

8 березня – вітаємо маму з любов´ю і турботою

Підійдіть з фантазією до привітання мами (і інших близьких родичок) з 8 березня і здивуйте подарунком, який дійсно говоритиме про вашу турботу!

Більшість батьків кажуть, що у них все є, тому придумати хороші подарунки для них іноді дійсно складно. Ми ламаємо голову над тим, щоб знайти те, що хочеться і сподобається, але при цьому ще й потрібно, і буде використовуватися (адже часто наші мами саме такі – практичні). Проте іноді достатньо лише прояви елементарної турботи, і тоді всі ці «вимоги» до подарунка йдуть на другий план.

Як оригінально відсвяткувати 8 Березня

8 Березня – це свято, коли хочеться не лише піднести своїй прекрасній половинці хороший подарунок, але й зробити його таким, щоб запам’ятався їй на все життя. Для цього існує три варіанта святкування…

Красиві вірші і смс-привітання з Днем Святого Валентина

З особливим днем вітаю,
Днем святого Валентина,
Хай кохання закружляє
В цю святкову днину.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас