Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Красиві вірші і смс-привітання з Новим Роком Щура 2020

Хай Білий Щур у Новий рік.
Принесе щастя повен міх!
Щоб всі в здоров’ї й мирі жили,
На мрії всі хватало сили!

Книжкові подарунки під ялинку

Зимові свята наближаються. Та чим ближче вони, тим більше думок у батьків: “що ж подарувати дітям?”. З одного боку це питання просте, а з іншого - ні. Бо подарунок повинен нести радість, спогади, тепло й усмішки.

Що приготувати на Новий рік Щура

Країна знаходиться у передчутті новорічного свята, а кожна господиня задумується над тим, що поставити на святковий стіл, чим же цього року почастувати своїх рідних і друзів. Щоб задобрити господаря року – Білого Металевого Щура – варто знати, які страви бажано готувати до новорічного столу, а від яких краще утриматися, щоб увесь рік був наповнений добробутом і процвітанням.

Новорічний декор: тренди сезону 2019-2020

Новорічна пора – чарівний сезон, коли ми по-дитячому захоплюємося красою гірлянд і ялинкових іграшок, і, як малеча, віримо в чудеса. Звичайно ж, все це відбувається тому, що вулиці, кафе і магазини чудесним чином одягаються в новорічні декорації, і вдома ми хочемо створити ту ж саму атмосферу.

Що дарувати дітям різного віку на день Святого Миколая

Кожна дитина чекає дня Святого Миколая із надією і вірою отримати чудовий подаруночок, залишений під її подушкою. Такі подарунки можна розділити на два види: ті, про які дитина просила, й ті, що якнайкраще підійдуть саме для її віку. Вибір – за Святим Миколаєм.

Як правильно писати листа Діду Морозу

З давніх-давен відомо, що Новий рік – чудесний привід попросити в Діда Мороза про здійснення своїх мрій. Та щоб він допоміг у цьому, потрібно правильно його просити. Порекомендуйте своїм дітям написати правильного листа Діду Морозу. Для цього поясніть дітям інструкцію і неухильно слідуйте їй…

Як відсвяткувати день Святого Миколая з дітьми

Незабаром країна святкуватиме день Святого Миколая. Це чудовий привід провести час зі своїми дітьми.

Як навчити дитину дарувати подарунки

Незабаром настануть новорічні свята з ялинкою, феєричними хлопавками, веселощами та подарунками. Новий рік і Різдво, коли близькі люди дарують одне одному подарунки – чудова нагода пояснити дитині сенс дарування і навчити її дарувати від щирого серця.

Що дарувати в рік Криси 2020

Новий рік – одне з найулюбленіших свят! На нього з трепетом очікують і дорослі, й діти. Він символізує початок нового життя, сповненого радості, успіхів, перемог. Одним із неодмінних атрибутів Нового року є подарунки, про які слід потурбуватися завчасно. Адже це лише на перший погляд здається, що все так просто. Насправді ж потрібно як слід подумати, що презентувати усім своїм близьким людям, щоб виразити свою увагу та прихильність.

Дитяча вечірка на честь дня народження: можливі проблеми та їх вирішення

Всі батьки, влаштовуючи дитячу вечірку на честь дня народження, хочуть, щоб вона по-справжньому сподобалася малюкові і його гостям. Проте, від неприємностей ніхто не застрахований, і всяке може піти не за планом. Щоб мінімізувати ваш стрес і підготувати вас до таких непередбачених ситуацій, ми розглянемо сьогодні найчастіші проблеми на дитячих днях народження і підкажемо прості шляхи їх вирішення.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас