Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Шість ідей для дитячого сценарію Нового року

Шість ідей, кожну з яких можна просто перетворити на цікавий сценарій Нового року для дітей. Ми пропонуємо максимальний перелік персонажів, ви можете як зменшити, так і збільшити їх кількість. Складність вашого сценарію має відповідати вікові дітей. У всілякому випадку, найскладніші ролі героїв краще грати дорослим - і дітям буде веселіше, і дорослим простіше.

Підготовка до дня народження

Підготовка до дня народженяя - це не тільки готування їжі та покупка подарунків. Для того, щоб свято пройшло добре, а ваша дитина була дійсно щасливою, треба пояснити їй деякі нюанси проведення Дня народження.
Щоб уникнути маленьких розчарувань.

Історія свята Нового Року

У канун Нового Року для того, щоб підготувати дитину до свята та створити відповідну атмосферу, ви можете розказати їй історію цього свята.

Ігри до дня народження (частина 2)

Частина друга статті з іграми для дитячих свят.

Ігри до дня народження

Напишіть власний сценарій дитячого свята, використовуючи наші ідеї.

Сценарій Хеллоуїна «День привидів»

Повний сценарій, описи костюмівта оздоблення кімнати до свята.

Що подарувати подрузі на день народження?

Щороку перед нами постає одне й те ж питання: що подарувати подрузі на день народження? У першу чергу подарунок повинен бути сюрпризом! Звичайно, можна поцікавитися, чого б їй хотілося. Але погодьтеся, завжди приємно перебувати в цьому солодкому передчутті до самого вечірнього святкування, гублячись у здогадах, що і як буде цього разу?

Великдень: історія, звичаї та трапези

Свято Світлого Христова Воскресіння, Великдень – головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово Пасха прийшло до нас із грецької мови і означає преходження, позбавлення. У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства дияволу, і дарування нам життя і вічного блаженства. Як хресною Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя.

Славянські звичаї і забобони на Великдень

За багатовікову історію християнства на Русі великодні свята обросли величезною кількістю прикмет і забобонів, практично всі вони зібрані на цій сторінці. З найдавніших часів зберігся один слов'янський звичай - ставити біля ікон маленькі глечики з медом - «канунчики». Цими глеками з прикріпленими до них палаючими свічками поминали померлих родичів, встановлювали зв'язок з ними. Іноді такі глечики на пасхальному тижні відносили на могили.

Як фарбувати яйця до Великодня

Фарбовані яйця не тільки подають до святкового великоднього столу, їх прийнято було дарувати один одному весь Великодній тиждень. Яйце з давніх-давен було символом народження і оновлення життя. На цьому уявленні засновано безліч звичаїв, що існували у різних народів. Наприклад, в деяких місцевостях Росії закладали в фундамент яйце, щоб кипіла робота у будівельників, а щастя і благополуччя не покинули його майбутніх господарів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас