Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Великодній світанок: що нести до церкви?

Скоро настане Чистий четвер, коли ми будемо пекти до Світлого свята ароматні паски, потім пройде Свята п'ятниця, коли за звичаєм ми готуємо до свята писанки, крашанки, - і настане субота, що знаменує Всенощну. Вона ж завершиться Світлим Воскресінням - на світанку цього дня (близько 4-5 годин ранку), коли завершується нічне богослужіння, за звичаєм відбувається знаменна подія - святою водою освячуються паски, які принесли в храм парафіяни. Що і як приготувати для освячення в церкві?

Чистий четвер : прикмети та звичаї

Особливі прикмети і звичаї на Страсному тижні пов'язані з Чистим четвергом. Саме в цей день можна позбавитися від безлічі гріхів і поліпшити своє життя. Слідуючи пасхальним прикметам і обрядам ви можете змінити на краще вашу долю на наступний рік.

Святкуємо Великдень із малюком

До Світлої неділі в родині готуються з особливим трепетом, дотримуючи всі традиції. Як же прищепити дітям любов і шанування до цього свята? Зроби разом з крихіткою невеликі подарунки близьким. Це можуть бути різні листівки на пасхальну тематику, наприклад, аплікації з зайчиками, курочками і півниками. І звичайно, яке ж свято без розфарбованих яєць! Ми пропонуємо кілька простих ідей, за допомогою яких ви зможете всією сім'єю, разом з малюком, прикрасити будинок і наповнити його теплом і радістю.

Сценарій корпоративного відпочинку на природі

Ми пропонуємо Вам приблизний сценарій проведення корпоративного відпочинку на природі. Сценарій розрахований на проведення пікніка в колективі 20-50 людей, тривалістю 6-8 годин.

Великоднє застілля: як правильно вийти з посту

Закінчення Великого поста для багатьох з нас є прекрасною можливістю зібратися за святковим столом у колі сім'ї та «розговітися» смачними ласощами. Чи варто говорити, що після 7 тижнів жорсткого обмеження в їжі святково накритий стіл може таїти в собі небезпеку для здоров'я у вигляді переїдання і поганого самопочуття?

Щоб з обручкою не втекла любов…

Людині властиво звертати увагу на прикмети, а якщо мова йде про весілля, то стати забобонним дуже легко, адже подія, погодьтеся, не рядова. Обручки - найяскравіший символ шлюбу, а в деяких випадках вони також виконують роль вінчальних кілець. І за довгі часи вони «обросли» найрізноманітнішими прикметами і повір'ями.

Зелені свята, Свята Трійця (частина 1)

Ой, земле, радістю умийся -Прийшла до нас Зелена Трійця!
Нехай Господь нам душу гріє, А поле житом зеленіє!


Свято Трійці, після Різдва та Великодня, - одне з найшанованіших свят в Україні. Його ще називають П`ятдесятницею, адже Трійця відзна¬чається на 50-й день після Великодня. Назва «Зе¬лені свята» дуже стародавня, в її основі ле¬жить культ дерева, культ квітів. Зі святами пов`я¬зані барвисті та поетичні народні обряди і звичаї.

Зелені свята, Свята Трійця (частина 2)

Зелені свята – дуже давнє народне дохристиянське свято, яке символізує остаточний прихід літа. Це завершення весняного і початок літнього календарного циклу. В основі Зелених свят тисячі років лежали культ рослинності і магія заклинання майбутнього урожаю.

Розваги на дитячому святі

Ось і настав такий довгоочікуваний для вашої дитини день народження - ігри, танці, веселощі і звичайно ж купа турбот для батьків. Як же зробити так, щоб діти не занудьгували і щоб всім все сподобалося? Це не так вже й складно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас