Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Ранній розвиток малюка: 5 порад мамі

Тема раннього розвитку завжди була і буде актуальною. Адже з кожним роком відбувається модифікація старих методик, поява нових. Ось тільки що робити батькам з цим усім – не дуже-то і зрозуміло. Проте ми підготували для вас 5 порад, які точно все розставлять на свої місця.

Як допомогти дитині набути корисних звичок

Всі ми знаємо, що основні цінності формуються саме в дитинстві. Все, з чим ми йдемо по життю: наші цінності, установки, погляди, звички – це те, що наші батьки вклали в нас. Тому так важливо зробити все, щоб дитина була здоровою, міцною і щасливою.

Типові помилки батьків у вихованні

Тема виховання завжди була, є і буде актуальною в усі часи. А все тому, що немає одиниць виміру, штампів і стандартів. Все дуже індивідуально. Але є деякі речі, які, все ж краще не робити. І зараз дізнаєтеся чому.

Навіщо потрібен дитячий психолог

Для початку потрібно роз'яснити, що психолог – це не лікар. Він таблетки не виписує. І це не психіатр. З вашою дитиною все добре, вона абсолютно нормальна. Просто іноді виникають різні ситуації непорозуміння, коли краще звернутися до фахівця. У такій ситуації ви залишитеся тільки у виграші, як і ваш малюк.

Смішні ролики, мультики, відео блоги: як зробити перебування дитини на YouTube безпечним

Напевно, всім сучасним дітям подобається YouTube. Вони можуть проводити час годинами за планшетом або телефоном, переглядаючи випадкові або улюблені відео, а коли дорослішають, починають створювати і власні ролики і навіть відео блоги, якими діляться з друзями. Але кожна доросла людина розуміє, що не вся інформація на YouTube підходить для дитячого перегляду, і потрапити на неадекватний контент там досить просто. З іншого ж боку, там і дуже багато всього корисного. Як же батькам забезпечити безпеку чада на відео-сервісі?

Круті правила хороших батьків

Батьки – це стан активації всі 24 години на добу. Це зовсім непросто. І іноді від цієї складності просто не розумієш, як бути і що робити. Якщо контакт з дитиною втрачений, вам допоможуть наші поради. Хоча вони допоможуть всім і завжди. Починайте читати вже зараз.

Підбираємо спорт під тип темпераменту дитини

У всіх дітей різні характери, особливості та можливості. А є батьки, у яких свої бажання по відношенню до дітей. Іноді мами і тата хочуть, щоб їхнє чадо займалося спортом. На практиці потім виходить так, що дитині важко дається, наприклад, карате. Але дорослі не завжди слухають дітей і продовжують відводити їх на ненависні тренування. Тут би якраз згадати про той самий темперамент. Але не всі знають, що це таке і як ним вміло користуватися. Тому, почнемо по порядку.

Види виховання дошкільнят

Види виховання дошкільнят Сім'я – це відображення життя дитини. Тому важливо батькам дати правильне виховання в усіх сферах. Які ж це сфери і на що потрібно звернути увагу при вихованні малюка, зараз вам розповімо.

Привчаємо дитину до активного способу життя

Проблема дитячого ожиріння з кожним роком набирає все більшої актуальності в усьому світі. Торкнулася ця проблема вас чи ні, але ви, як відповідальні батьки, повинні приймати активну роль у вихованні і здоровому розвитку своїх дітей. Правильне збалансоване харчування – ключовий фактор, але без фізичної активності розвиток малюка ніколи не буде повноцінним.

Як привчити дитину робити ранкову зарядку

Ранкова зарядка – це незмінний атрибут всіх успішних людей. Посудіть самі, крім здоров'я вона несе в собі дисципліну – необхідно робити її щоранку, витримку – все робити за регламентом і режимом дня. Такі правильні норми, закладені в дитинстві, приведуть згодом до того що, зарядка буде не те, що звичкою, а нормою. Як почистити зуби, а спорт – ритуал, без якого не можна прожити і дня.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас