Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Буллінг: як поговорити з дитиною про цькування (частина 2)

Якщо ви дізналися про те, що вашу дитини цькують, відразу ж зв'яжіться зі школою! І не зліться, якщо там не в курсі, що відбувається. Можливо, ваш малюк нікому не скаржився; крім того, буллінг, як правило, відбувається тоді, коли не бачать дорослі. У будь-якому випадку, в цій ситуації персонал школи буде вашим союзником.

Як пояснити дитині різні прояви любові

У світі існує майже 7 000 мов. На кожній можна сказати “Я тебе люблю”. А скількома мовами ви можете висловити почуття своїм дітлахам? І чи вмієте ви говорити мовою любові?

Буллінг: як поговорити з дитиною про цькування (частина 1)

Сучасним батькам настійно рекомендується не чекати, поки буллінг трапиться, а поговорити з дитиною про це заздалегідь. Проте як краще це зробити? Що сказати? Де і коли знайти правильний момент?

Життя після молодшої школи

Освітній експерт розповідає про те, як змінюється психологія дитини після 10 років, як батьки можуть допомогти їй пройти складний і цікавий період дорослішання, а також підтримати мотивацію підлітка до навчання.

Як допомогти дитині справитися із стресом перед новим навчальним роком

Часто від батьків можна почути, що дитина переживає стрес перед початком нового навчального року. Насправді ж стрес – це надзвичайно корисна функція організму, пов’язана із мобілізацією захисних сил організму, покликана допомогти йому подолати різного роду проблеми. Тому навряд чи можна назвати ті стани та емоції, які виникають у дитини перед початком нового навчального року, стресом у істинному розумінні цього слова. Зазвичай дитина переживає страх і/або тривогу чи просто відсутність бажання йти до школи через нелюбов до навчання.

9 способів змусити малюка одягатися мирно

Малюки і одяг – здається, просто несумісні! Особливо, якщо мова йде про одягання маленької дитини вранці – це може перетворитися на справжню битву з істериками. Все ще граєте з малюком у війнушки на одягання? Тоді наші поради допоможуть вам скоріше прийти до мирної угоди!

Як почати навчальний рік без капризів і істерик: 5 порад для батьків

До кінця літа залишилося менше двох тижнів і вже відчувається активне наближення нового навчального року. За традицією, самий хвилюючий період починається у тих, кому потрібно збирати дітлахів до школи.

Нова школа – нові турботи, або як вести себе батькам сучасних школярів

Наближається 1 вересня. Першокласники чекають на нього з натхненням, а батьки – з тривогою. В останні роки встановилася стійка тенденція до нововведень в шкільній програмі з першого вересня. Саме це найбільше насторожує батьків.

5 простих порад, які допоможуть дитині полюбити читання

Відеоігри, гіроборди, телефони і соцмережі – це те, чим цікавиться сучасна дітвора. А читання книг йде кудись далеко в кінець списку і стоїть поряд з домашкою і допомогою мамі по дому. Але ви, як батьки, не повинні залишати це, як є, адже ви можете на це вплинути.

Що робить деяких підлітків успішними в житті?

У сучасному світі, що так стрімко розвивається, здається, все зав'язано на успіху. Сьогодні суспільство дає чимало можливостей для розвитку і прагнення до успішної кар'єри і життя в цілому. Та в той самий час далеко не всім вдається домогтися бажаного успіху, а деякі навіть і не пробують шукати і використовувати ці можливості і «пробивати» свій шлях до успішного життя. У чому ж причина?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас