Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Вчимо дитину вибирати одяг: поради батькам маленьких модників

Дорослішаючи, дітки починають відвойовувати свою незалежність. Проявляється це, звичайно ж, і в одязі. Від невідповідних один одному предметів гардеробу до дивних аксесуарів (наприклад, супергеройських шапочок або перук принцеси) – ми допоможемо вам пережити ці «війни стилю» з вашими маленькими модниками.

Виховуємо творчу особистість

Нестандартний погляд на буденні речі, легке сприйняття нової інформації та швидке реагування в екстрених ситуаціях. У сучасному суспільстві затребувана всебічно розвинена особистість, і саме батьки можуть допомогти дитині стати такою.

5 правил виховання дитини

Для кожного з батьків щастя і успішність дитини на першому місці. Але найчастіше пріоритетом стає матеріальне утримання, а не увага і спілкування. Постійне перебування на роботі, рідкісні зустрічі, не кажучи вже про ігри і розмови «по душах». У підсумку такого виховання спостерігаємо неконтрольовану поведінку, відсутність ввічливості і співчуття, агресію і жорстокість. Щоб не доводити до таких наслідків почніть приділяти час вихованню дитини вже сьогодні.

Лікуємо дитячі страхи казкою

Однією з актуальних проблем, з якими стикаються батьки, є дитячий страх. Дитина може бути активною і життєрадісною, та все ж боятися темряви або павуків. Страх є одним з найбільш поширених явищ, адже дає свободу уяві вашого малюка. У дитинстві існує безліч проблем, на які батькам варто звернути увагу: страх темряви, сором'язливість, непослух, відсутність нормального сну і апетиту. Саме тому нижче ми розглянемо це питання з усіх боків.

Домашній інтернет – як навчити себе і дітей використовувати його тільки з користю

Ми живемо в епоху високо розвитку інформаційних технологій – кожен дорослий і навіть дитина має як мінімум по одному, а то й по 3-4 гаджети, якими користується постійно. Сьогодні, отримати будь-яку інформацію в перебігу пари хвилин нескладно, що в свою чергу дає практично необмежені можливості для саморозвитку. З іншого боку, всесвітня павутина буквально переповнена як корисною, так і шкідливою інформацією, і кожній людині для свого здоров'я важливо навчитися правильно «фільтрувати» весь цей потік.

Дозвольте своїй дитині приймати власні рішення

Любов батьків до своїх дітей – безмежна. Та, бажаючи добре виховати своє чадо, захистити дитину від прикрих помилок, ми, інколи, беремо на себе забагато. Зокрема, поширено, коли мама і тато вважають, що приймати власні рішення дитина ще не здатна, тож потрібно все вирішувати за неї, задля її ж блага. В цьому є велика омана…

«Хочу цуценя!!!» Які є альтернативи?

Ваша дитина просить вас завести домашню тварину, а ви, розуміючи, що це – явно не найкраща справа, вже втомилися придумувати аргументи проти? Що ж, тоді можливо варто подумати над альтернативним варіантом, так би мовити, знайти золоту середину, яка влаштує і вас, і вашого малюка? На щастя, в цьому питанні варіантів досить багато, і далі ми розповімо про деякі з них.

Допомагаємо діткам досягти своїх цілей на наступний рік!

В одній з недавніх статей ми говорили про те, як допомогти дитині навчитися ставити цілі і будувати плани на наступний рік, як це робимо ми, дорослі. Але ж цього недостатньо, якщо цілі таки і залишаються списком на папірці. Тому сьогодні поговоримо про те, як допомогти дітлахам здійснити задумане.

Як правильно привчити дитину до горщика?

Скоро мені два рочки. Я вже зовсім великий і багато чого вмію робити сам: їм ложечкою, граю, знаю багато слів і навіть сідаю на горщик! А ще у мене тепер зовсім інший підгузник, не як у малюків. Він майже такий самий, як трусики, тому я сам його можу знімати і знову одягати. Мама сказала, що зовсім скоро він мені і зовсім не знадобиться, тому що я, як всі великі діти, буду ходити на горщик. А зараз він просто про всяк випадок, щоб у мене завжди були сухі чисті штанці.

Допомагаємо діткам поставити свої цілі на наступний рік!

Щороку напередодні новорічних свят ми починаємо будувати плани на наступний рік, задаватися новими цілями, яких хотіли б досягти. Але це актуально не тільки для дорослих! Допоможіть і своїм діткам прищепити цю корисну звичку, а ми розповімо, як це зробити.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас