Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Гребєнщиков допоможе психічнохворим дітям в Україні

14 жовтня в Києві в Національному Академічному Театрі опери і балету відбудеться єдиний в Україні виступ Бориса Гребєнщикова і групи «Акваріум» в розширеному інтернаціональному складі.

Аналізи навколоплідної рідини можуть зумовити викидень

Тести, які проводяться під час вагітності для виявлення відхилень в хромосомах, збільшують ризик викидня удвічі, вважають учені. Команда учених заявила на європейській конференції з генетики, що жінки потребують більшої кількості інформації про те, що для них несе потенційний ризик під час вагітності. Наприклад, деякі аналізи навколоплідної рідини можуть спричинити викидень, повідомили учені

Погане харчування вагітної загрожує ожирінням дитині

Група британських вчених з центру репродукції і раннього розвитку Університету Ноттінгема заявила про те, що під час вагітності необхідно добре харчуватися, так як погане харчування може привести до розвитку у майбутньої дитини ожиріння.

Ізраїльські медики безкоштовно обстежать українок щодо раку

У Харкові повідні професори Ізраїлю на початку жовтня цього року проведуть першу безкоштовну акцію, під час якої українок будуть обстежувати на виявлення раку молочної залози.

Закон "Про оздоровлення та відпочинок дітей" захистить українських дітей від неякісного оздоровлення

4 вересня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон «Про оздоровлення та відпочинок дітей». За прийняття документу проголосував 331 народний депутат, жодного голосу проти.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко привітав прийняття Закону, потреба у якому існує в сфері дитячого оздоровлення вже давно.

Мексиканські лікарі зберегли життя новонародженій дитині вагою 440 грамів

Мексиканським лікарям вдалося виходити хлопчика, який народився раніше строку і важив 440 грамів, сповістив мексиканський інститут соціального захисту. «Це унікальний випадок, коли нам вдалося врятувати життя маляті, яке провело в утробі своєї матері менш ніж 29 тижнів і народилося з вагою 440 грамів», - говориться у прес-релізі мексиканського інституту соціального захисту.

Українські матусі не хочуть годувати своїх дітей груддю

В Україні проводиться конкурс з оригінальною назвою, яка викликає теплу усмішку – “Найсмачніша у світі циця-2008”. Ініціатор конкурсу – директор Ужгородського Центру розвитку сім’ї “Калейдоскоп” Ольга КАРАБІНЬОШ розповіла, що ця акція викликана загрозливою тенденцією – усе більше молодих мам відмовляються годувати дітей грудьми. В усьому світі традиційно у серпні проводять тижні підтримки годування дітей грудьми, а у нас цей рух розпочинається з фотоконкурсу(www.kaleydoskop.org.ua).

Учені розкрили секрет перших слів дитини

Канадські вчені з університету Британської Колумбії з`ясували, чому першими словами дитини багатьох країн світу є, як правило, слова мама й тато.

Фахівці стверджують, що вся справа у звуковій структурі слів.

На Полтавщині відкриють перший кризовий центр матері і дитини

У Полтавській області першого вересня запрацює перший кризовий соціальний центр матері і дитини для тимчасового проживання вагітних жінок і матерів з новонародженими дітьми.

У вищі навчальні заклади країни надіслано телеграми з проханням перевести на бюджетну форму навчання дітей з постраждалих сімей

Уряд до початку навчального року надав допомогу школярам і студентам західних регіонів, що постраждали внаслідок стихії. Про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з питань першочергового відновлення та ремонту навчальних закладів у зоні стихійного лиха і забезпечення їх діяльності до початку навчального року. Зокрема, глава уряду повідомила, що учням до 18 років з сімей, що відносяться до 1-3 категорії постраждалих від стихійного лиха, уряд виділив матеріальну допомогу, в розмірі 1 тисяча гривень.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас