Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Українські аптеки позбавлятимуть ліцензій за незаконний продаж сильнодіючих ліків

Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення України розробила проект змін до нормативно-правової бази регулювання обігу отруйних сильнодіючих лікарських засобів, якими пропонується позбавляти ліцензій на право торгівлі ними підприємців, що незаконно продають такі препарати. Про це повідомив УНІАН заступник голови Держслужби Костянтин Косяченко.

Учням 22 шкіл Миколаєва викладають спецкурс із захисту прав споживачів

Миколаївські школярі вміють захищати свої права. Права споживачів. У двадцяти двох школах області діти вивчають курс «Основи споживчих знань». Діти вчаться відрізняти неякісний товар і, на відміну від дорослих, не соромляться вимагати від продавця його обміняти.

Уряд повинен прийняти вичерпні заходи для успішного тестування випускників шкіл - президент

Президент України Віктор Ющенко чекає від уряду вичерпних заходів з успішного проведення в 2008 році незалежного зовнішнього тестування випускників середніх шкіл.

Домашні завдання не підвищують успішність школярів молодших класів – висновок учених

Виконання домашньої роботи не покращує оцінки школярів молодших класів. До такого висновку прийшли учені з Університета Дьюка в Північній Кароліні. Стисло результати дослідження учених наводить газета "The Daily Mail".

На Великдень у Львові встановлять писанку заввишки 3,5 метри

На Великдень, 27 квітня на північній стороні площі Ринок буде збудована Великодня писанка висотою 3,5 м та шириною близько 2 м.

Knorr випускає книгу рецептів

Канадський підрозділ компанії Unilever випустив кулінарну книгу для бренду Knorr - Eat in Colour («їжа в кольорі»), e якій розповідає, як приправи і продукти Knorr можуть розфарбувати звичні блюда новими фарбами. Книгу роздають в супермаркетах Канади за умови покупки продуктів Knorr.

Yahoo! запускає спеціальний проект для жінок

Компанія Yahoo! повідомила про запуск Yahoo! Shine - спеціального сайту для жінок, який пропонуватиме відвідувачам інформацію «відповідно до їх повсякденних потреб».

Coca-cola вивчила правила жіночої дружби

Центр соціальних досліджень Оксфорда провів дослідження для бренду Diet Coke, у рамках якого вивчав представлення жінок у віці 25-35 років про жіночу дружбу.

Дослідники з´ясували, що 71% жінок вважають головним показником справжньої дружби «можливість бути самою собою».

Більшість популярних антидепресантів не допомагають

Антидепресанти нового покоління, до яких відноситься і такий популярний препарат, як флуоксетин, відомий як Прозак, показують свою ефективність тільки в найбільш важких випадках депресії. Ефект цих препаратів в решті випадків, як стверджують учені, можна порівнянти з ефектом плацебо. Група учених з Університета Халла (Hull University) провела аналіз опублікованих і неопублікованих даних клінічних досліджень, в яких розглядалася ефективність чотирьох сучасних антидепресантів, – флуоксетина (Прозак), венлафаксина (Эффексор), нефазодона (Серзон) і пароксетина (Сероксат, Паксил).

У 7 містах України можна дістати безкоштовний доступ до інтернет

Учбові центри при фінансовій підтримці корпорації Microsoft нададуть всьому населенню 7 регіонів України безкоштовний доступ до інтернет в об´ємі не менше 10 годин на тиждень.

Неприбуткова організація PH International при фінансовій підтримці програми Microsoft Unlimited Potential («Світ безмежних можливостей») представляє проект «Відкритий світ інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA). Проект IDEA створений для розвитку інформаційної грамотності населення регіонів України, підвищення якості освіти і рівня соціального і культурного розвитку, а також поліпшення якості життя людей, які потребують соціальної підтримки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас