Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Єгипті жінка народила сімох близнюків

27-річна жителька Єгипту Газала Ібрагім народила відразу сімох близнюків - чотирьох хлопчиків і трьох дівчаток, повідомляють у Міністерстві охорони здоров`я Єгипту.

Конкурс дитячого малюнку «Я люблю Україну!»

З нагоди Дня Незалежності Єдиний Центр та Благодійний Фонд «ЛІРОС» оголошують конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну!».

Києво-Могилянська академія й досі ігнорує міністра освіти

Міністерство освіти і науки України звертатиметься до Генеральної прокуратури, якщо ректор Києво-могилянської академії і надалі ігноруватиме нові правила вступу у вищі учбові заклади. Про це сьогодні повідомив міністр освіти і науки Іван Вакарчук на прес-конференції.

Інтернаціональна команда кардіохірургів повертає до життя маленьких харків`ян

Впродовж двох тижнів у рамках програми ”Українська ініціатива” (спільна акція Міжнародного проекту ”Діти Чорнобиля” і Фонду ”Серце дитини” (International Children’s Heart Foundation) американські фахівці надавали хірургічну і діагностичну допомогу українським дітям з хворобами серця.

На Хмельниччині молодих і незабезпечених жінок учитимуть мистецтву бути мамою

У регіоні відкрили спеціальний центр, де жінки з дітьми безкоштовно отримують дах над головою, харчування, одяг і взуття. За два роки перебування в цій установі їм допомагають здобути освіту, знайти роботу і житло.

Усе найкраще - дітям

Кіровоградська обласна дитяча клінічна лікарня отримала в рамках Гранту загального типу уряду Японії сучасне медичне устаткування.

На Чернігівщині відкрився Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У місті Прилуки Чернігівської області відкрився Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У Львові мінятимуть цигарки на цукерки

До Всесвітнього дня без тютюну (31 травня) у Львові відбудеться акція, під час якої учні ПТУ обмінюватимуть усім бажаючим цигарки на цукерки.

Відкриття оновленного магазину розвиваючих іграшок «Clevertoys»

Щасливе і радісне дитинство – не тільки люблячі і дбайливі батьки, правильне, багате вітамінами харчування, уважні бабусі і дідусі. Щасливе дитинство дуже сильно залежить від красивих, пізнавальних, безпечних іграшок.

Як виявити, чи вживає ваша дитина наркотики

Медики стверджують, якщо вчасно почати лікувати наркозалежність, у людини є шанс вижити.

Останні п`ять років в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Сьогодні наркозалежність поступово "молодіє", середній вік людей, що вживають нелегальні наркотики, стабільно знижується.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас