Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У немолодих батьків народжуються здоровіші діти

Масштабне дослідження щодо того як вік батьків впливає на вірогідність появи у дитини проблем при народженні, виявило, що на найбільшу небезпеку наражаються ті малюки, чиїм батькам ще не виповнилося двадцяти років. Діти молодих батьків на 22% частіше вмирають в перші чотири тижні життя, а шанси померти в перший рік життя у них на 41% вище, ніж у тих, чиїм батькам за двадцять.

Чим корисне і шкідливе молоко

Молоко — перший продукт, який пробує людина. Материнське молоко вважається синонімом міцного дитячого здоров`я. А як же бути з молоком, коли ти вже виріс? Пити чи не пити? Адже останнім часом навколо цього питання з`явилося багато "за і проти".

Дитячі лосьйони і присипки можуть призвести до безпліддя

Застосування дитячих лосьйонів, шампунів і присипок може призвести до потрапляння в організм дитини потенційно небезпечних для здоров`я сполук. Американські дослідники виявили, що при використанні цієї продукції вміст фталатів у сечі дітей збільшувався в чотири рази.

Міністр розповів про скасування вступних іспитів до вузів

Вищі учбові заклади України незалежно від форм власності більше не проводитимуть вступні іспити, пише щоденна уранішня газета 15 минут.

Обов`язкове маркування медичних виробів – крок до євроінтеграції України

Як повідомляє Уніан, з 1 лютого 2008 року на території України запроваджується обов’язкове маркування медичних виробів за допомогою графічних символів. Чому виникла у цьому потреба, розповідає Уніан голова Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Олексій Соловйов.

Компанія ВВС планує запустити проект для дітей від 6 років у квітні.

Це буде соціальна мережа ВВС під назвою MYCBBC для дітей у віці від 6 років, створена по образу Facebook. По оцінках фахівців, на її розробку пішло більше 200 000 фунтів стерлінгів.

Тривалість сну впливає на дитячу вагу і поведінку

Діти, які не отримують достатню кількість сну, швидше набирають вагу і вірогідніше матимуть проблеми поведінки.

Cотні громадян виключені з Компартії Китаю через дітей

У Китаї сотні людей виключені з правлячої Комуністичної партії або звільнені з державної служби за порушення закону, що забороняє мати більш за одну дитину в сім´ї.

У Миколаєві батьківський досвід тепер вивчатимуть на курсах

Ті, хто вже прийняли в свою сім´ю дітей, даватимуть поради тим, хто тільки збирається усиновити або удочерити сироту. Таке завдання поставили перед собою в недавно створеній Асоціації прийомних батьків. Є тут і фінансове питання. Новим сім´ям спонсори допомагатимуть грошима.

У Києві збільшилося фінансування медицини

За дорученнями Київського міського голови Леоніда Черновецького щодо посилення фінансування сфери охорони здоров`я та покращення якості медичного обслуговування киян, за 10 місяців поточного року збільшено видатки на цю галузь на 261 мільйон 157,9 тисяч гривень або на 19,2% від суми, передбаченої в бюджеті на 2007 рік.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас