Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Більшість популярних антидепресантів не допомагають

Антидепресанти нового покоління, до яких відноситься і такий популярний препарат, як флуоксетин, відомий як Прозак, показують свою ефективність тільки в найбільш важких випадках депресії. Ефект цих препаратів в решті випадків, як стверджують учені, можна порівнянти з ефектом плацебо. Група учених з Університета Халла (Hull University) провела аналіз опублікованих і неопублікованих даних клінічних досліджень, в яких розглядалася ефективність чотирьох сучасних антидепресантів, – флуоксетина (Прозак), венлафаксина (Эффексор), нефазодона (Серзон) і пароксетина (Сероксат, Паксил).

У 7 містах України можна дістати безкоштовний доступ до інтернет

Учбові центри при фінансовій підтримці корпорації Microsoft нададуть всьому населенню 7 регіонів України безкоштовний доступ до інтернет в об´ємі не менше 10 годин на тиждень.

Неприбуткова організація PH International при фінансовій підтримці програми Microsoft Unlimited Potential («Світ безмежних можливостей») представляє проект «Відкритий світ інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA). Проект IDEA створений для розвитку інформаційної грамотності населення регіонів України, підвищення якості освіти і рівня соціального і культурного розвитку, а також поліпшення якості життя людей, які потребують соціальної підтримки.

Донецькі хірурги виростили малюкові нове серце

У донецькому Інституті невідкладної і відновної хірургії зробили операцію, якої в СНД ще не робили. Тут чотиримісячній киянці виростили нове серце! Унікальна операція стала можлива завдяки недавнім розробкам місцевих медиків.

Відмовившись від куріння, жінки худнуть

Група італійських учених провела дослідження і з´ясувала, що жінки, які відмовилися від куріння, зовсім не повніють, а навпаки – худнуть або зберігають ту ж вагу.

Китай перегляне політику «кожній сім`ї - одну дитину»

Китай планує переглянути політику «кожній сім`ї - одну дитину». Як заявив у неділю офіційний представник Всекитайського комітету Народної політичної консультативної ради Китаю У. Цзяньмінь, це рішення може бути ухвалене з урахуванням "добрих результатів", досягнутих КНР за роки дії стратегії обмеження народжуваності в країні.

У Криму зростають показники народжуваності

Для Севастополя 2008 рік при збереженні існуючої тенденції може стати роком початку збільшення кількості дітей.

Лікарні отримають безкоштовну вакцину

Сьогодні відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та компанії Sanofi Pasteur.

«Альтернет» підключить київські школи до інтернету

Компанія "Альтернет" за підтримки управління утворення Києво – Святошинськой районної державної адміністрації почала підключення шкіл Київської області до інтернету, повідомляє HiTech Expert з посиланням на прес-службу компанії.

У Хмельницькому відкрили нове відділення надання допомоги новонародженим

Дитяча смертність в Україні – втричі більша, ніж в Європі. Більшість дітей до року помирають через відсутність належного обладнання і кваліфікації лікарів. Фонд Віктора Пінчука відкрив 12-й центр допомоги новонародженим – у Хмельницьку. Цього року на цей напрямок заплановано витратити 15 мільйонів гривень.

Московські школи почали тестування Вільного пакету ПО на базі Linux

У Москві, на базі 16 шкіл Південного адміністративного округу стартував проект «пілотного» впровадження програмного забезпечення, розробленого в рамках Державного замовлення для освітніх установ.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас