Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Менше стресу – кращий результат: у Києві презентували антистрес-поради для абітурієнтів, їх батьків та вчителів

17 травня у м. Київ, у Hub4U менеджери проекту спільно з представниками МОН організували презентацію практичних порад від психологів та освітян для батьків, вчителів та учнів “Як скласти ЗНО на 200 балів”.

Благодійний Зірковий Кураж Базар

25-26 травня відбудеться найдобріший захід Made in Kyiv – благодійна барахолка Кураж Базар. Цього року велика та відповідальна мета проекту - зібрати 1 500 000 грн на річне забезпечення центру соціальної адаптації для підлітків з інвалідністю Open4U та літній табір для дітей з комплексними порушеннями – Space Camp. Ці два травневі дні будуть наповнені любов'ю, прийняттям себе та навколишнього світу.

Сімейні вихідні на «Даринку»: Другий епізод Дитячого фестивалю талантів, ілюзіон-постановка й шоу мильних бульбашок

Дитячий фестиваль талантів, який стартував минулими вихідними в Маркет моллі «Даринок», набирає обертів. Фінальний епізод 18-19 травня збере на одній сцені близько 900 юних талантів віком від 3 до 16 років. У розважальній програмі також постановка ілюзіоніста, шоу мильних бульбашок, костюмована казка з елементами ОБЖ, мініатюри з мімами та фйоками, виступи кавер-бендів й аквагрим.

Сльози, розірвані бланки та невдале списування: 3 історії про ЗНО

Майже за 10 днів сотні абітурієнтів відправляться на своє перше тестування. Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні цього року зареєстровано 354 051 особу. Минулого року для участі в тестуванні було зареєстровано 335 843 особи. Які емоції переживають учасники тестування? Освітній проект «Відкривай Україну» запитав в абітурієнтів минулих років.

#книголав та «Люксоптика» видають нову книжку-гру для очей «Професор Дивоок»

Видавництво #книголав спільно з національною мережою оптик «Люксоптика» випускають книжку для дітей із оптичними ілюзіями.

Фестиваль дитячих талантів у Маркет моллі «Даринок»: у перші вихідні на сцені виступлять близько 400 дітей

11 травня о 14:00 в столичному Маркет моллі «Даринок» відбудеться відкриття щорічного Фестивалю дитячих талантів, який збере під одним дахом понад 1100 юних артистів віком від 3 до 16 років. У програмі талант-шоу – вокальні, хореографічні, акробатичні номери у сольних та колективних виконаннях, а також інструментальний виступ.

На «Даринку» покажуть шоу малювання на воді

Перші вихідні травня в Маркет моллі «Даринок» обіцяють бути насиченими і пізнавальними. Для гостей виступлять ряд популярних кавер-бендів: Mary`s Band, Anna Taurus, Croissant Band, ILONA & GooseBumps. Дітям покажуть казку з мультгероями «Добрі поради» і нанесуть аквагрим. Родзинкою вихідних стане шоу техніки ебру – малювання на воді.

Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою

1000 лицарів з 30 країн світу змагатимуться в залізних обладунках

З 16 по 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці та гості країни з травня минулого року – Фестиваль середньовічного бою.

На Київщині із розмахом відзначають травневі свята

Щодня з 30 квітня до 5 травня та з 9 по 12 травня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на яскравий відпочинок з розвагами, виставами та захоплюючими середньовічними забавами, смачними стравами в Корчмі та пікніком на свіжому повітрі.

Kyiv City Fair: Київський міський ярмарок

Вже зовсім скоро настане літо! І саме в перші дні літа ми хочемо запросити до себе в гості кожного жителя столиці для того, щоб разом відсвяткувати початок літа і наповнити його перші дні фарбами і найкращим настроєм!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас