Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Пост-реліз фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»

3 і 4 жовтня 2020 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Цей щорічний фестиваль, що проходить у Древньому Києві, єдиний в Україні захід кінно-трюкового мистецтва, який об'єднує провідних кінних каскадерів, що представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь в світових шоу-програмах.

У стилі Дикого Заходу: на Даринку пройдуть тематичні вихідні

Збираючись в столичний маркет-молл «Даринок» цими вихідними, 10-11 жовтня, можете сміливо захопити з собою вінець з пір'я і пончо. Адже машина часу перенесе відвідувачів у світ Дикого Заходу й розкриє колорит народу індіанців. У плані розваг: анімаційна програма, майстер-класи, яскрава фотозона, аквагрим, солодка вата, фотоквест, жива музика, конкурси та подарунки. І все це – безкоштовно.

KAZKA про «Звуки Чорнобиля»: «Ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобиль за допомогою музики»

Український електро-фольк гурт KAZKA приєднався до соціального музичного проєкту «Звуки Чорнобиля». Гурт отримав доступ до колекції̈ звуків, які були записані у Зоні Відчуження українським медіа художником Валерієм Коршуновим, автором проєкту ARTEFACT, та створить на їх основі власну композицію до тематичного альбому, присвяченого переосмисленню аварії. Разом у проєкті візьмуть участь 10 українських та міжнародних музикантів, а молоді та відомі режисери країни створять відеокліпи до їх композицій.

На Київщині пройдуть змагання кінних каскадерів

3 та 4 жовтня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Протягом двох днів відважні вершники та вершниці, дорослі й зовсім юні змагатимуться в мистецтві гарцювання (джигітовки) та у віртуозній їзді в упряжках.

Цирковий вікенд в маркет-моллі «Даринок»

Заглянути в світ цирку запрошує маркет-молл «Даринок» цими вихідними, 3-4 жовтня. Адже потрібно якось розбавити сірі кольори погоди яскравими фарбами. Для гостей виступлять професійні артисти розважального жанру, пригостять солодкою ватою, нанесуть аквагрим і глітер-тату, а також навчать робити тематичні атрибути на майстер-класах. І все це безкоштовно. Боремося з осінньою нудьгою і проводимо вихідні весело всією сім'єю! Ви з нами?

Епіцентр розвиватиме мережу дитячих магазинів E.PIC поза межами своїх торговельних центрів

Перший магазин дитячих товарів E.PIC поза межами мережі ТЦ «Епіцентр» відкриється 26 вересня в київському ТРЦ Retroville (проспект Правди, 47).

У маркет-моллі «Даринок» проведуть свято врожаю

26-27 вересня у столичному маркет-моллі «Даринок», що на Лісовому масиві, пройде святкування врожаю з 2-метровими ляльками овочів. У програмі розваг для дорослих і дітей безкоштовні активності: майстер-класи з гончарного мистецтва й виробів із полімерної глини, аквагрим, солодка вата, фотозона, жива музика, конкурси та подарунки всім учасникам. Насолоджуйтесь осінню й давайте веселитись на сезонних івентах!

Пост-реліз Фестивалю середньовічного бою «Зов героїв»

19-20 вересня 2020 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь», Київська обл., с. Копачів) відбувся Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв».

Подорож "Ранкової книготерапії" лікарнями України

Ось і пролетіли, як мить, 2 місяці подорожей Україною проєкту «Ранкова книготерапія». Попри карантинні обмеження команді видавництва «Ранок» і вправним клоунам-лікарям «Файні носи» вдалося втілити задумане. Ми зустрілися з дітками, які проходять лікування у відділеннях онокології та онкогематології медичних закладів Полтави, Черкас, Дніпра, Миколаєва та Києва, і влаштували для них чудові книжкові свята, передали подаруночки від проєкту, провели майстер-класи та облаштували бібліотеки — «Лабораторії книготерапії».

Коти проти собак: на «Даринку» пройде веселе змагання

19-20 вересня у столичному маркет-моллі «Даринок» буде справжній батл. Ростові ляльки домашніх улюбленців влаштують турнір, заручившись підтримкою відвідувачів. У програмі активностей також безкоштовні майстер-клас, глітер-тату, аквагрим, солодка вата, жива музика і подарунки для учасників конкурсів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас