Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Ще більше знань: беріть участь в олімпіаді від «На Урок» та вигравайте підписку на пізнавально-розважальний додаток Da Vinci

Чудова новина для всіх допитливих школярів - стартувала реєстрація на XI Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На Урок». Це цікавий і захопливий інтерактив, що допоможе перевірити якість здобутих протягом попереднього навчального року знань.

Освітній проєкт «На Урок» оголошує конкурс до Всесвітнього дня туризму: як взяти участь

27 вересня всі любителі подорожей і шукачі пригод відзначають Всесвітній день туризму. Це свято кожного, хто прагне до нових знань, розширення світогляду та отримання незабутніх вражень. І його святкуванню ніщо не завадить! Тим паче, що в 2021 році здійснити мандрівку в будь-яку точку світу цілком реально: чи то фізично, чи то дистанційно.

Свято врожаю на Даринку

25 та 26 вересня у маркет-моллі Даринок відзначатимуть Свято врожаю з насиченою розважальною програмою.

У Києві відбудеться «Марафон для всіх»: Нова пошта запрошує подолати дистанцію за тих, хто не може бігати

2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», де кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за марафонця життя — людину, яка не може бігати через вік, хворобу чи інші життєві обставини, проте заслуговує на медаль своїм незламним характером та силою волі. Реєстрація на забіг безкоштовна.

У Києві відкрили «Шпигунський Сільпо»

Новий супермаркет у столиці за адресою проспект Перемоги, 94/1 присвячений темі шпигунів та загадок.

У новому магазині розмістили різноманітні прилади для стеження: монітори, камери, дрони. А також схеми агентського знаряддя.

У Києві з´явився загадковий білборд

У столиці на проспекті Перемоги, 88 з'явився незвичний білборд із загадкою. Першим десятьом людям, що її розгадають, вручать подарунки.

На Київщині пройдуть змагання кінних каскадерів

25 і 26 вересня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Протягом двох днів відважні вершники і вершниці, дорослі і зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки.

Фестиваль вуличної їжі Ulichnaya Eda.BBQ: де поїсти, куди піти та кого послухати

Уже цими вихідними, 18-19 вересня, на арт-заводі «Платформа» в Києві відбудеться BBQ-фестиваль від Ulichnaya Eda. Це два дні шаленого, драйвового та смачного відпочинку під вайби української електронної музики та кращих коміків країни. Підготували для вас гайд головними подіями фестивалю, аби взяти від вихідних максимум.

Київський Кит: найбільша скульптура з переробленого пластику в Україні!

На столичному ВДНГ з'явився Київський Кит – унікальна прогресивна медіа-скульптура, подібних в Україні ще не було. Проєкт покликаний привернути увагу українців до проблем довкілля, надихнути на сортування і переробку відходів та свідоме споживання ресурсів землі.

У Боярці проводять перепис ельфів та фей

У Київській області з’явилась точка видачі «паспортів» казкових персонажів для дітей, які урочисто пообіцяють їсти корисну їжу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас