Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

День мохіто в маркет молі «Даринок»

13-15 липня в столичному маркет молі «Даринок» буде День мохіто і насичена розважальна програма!

Тріо музикантів в класичних капелюхах сомбреро зіграють запальні ритми, під які неможливо встояти на одному місці, а 8 барабанщиць покажуть незабутнє шоу тандему сильних звуків, такту і рухів.

Фотовиставку «Всесвіт. День перший» подивилось понад 100 тисяч людей

У Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка завершилась фотовиставка про пологи «Всесвіт. День перший», організована клінікою ISIDA та фотографом Танею Клименко. За час роботи виставки впродовж 13 травня – 18 червня понад 100 тисяч відвідувачів побачили експозицію зворушливих світлин, на яких відображено світлі миттєвості народження людини.

Королівська знижка: -30% на ляльки від Regal Academy

Італійська компанія Rainbow S.r.l., творець мультсеріалу «Королівська Академія» (Regal Academy), готує своїм юним українським шанувальникам королівський подарунок: знижку 30% на всі ляльки серій «Справжні друзі» і «Блискуча дівчинка».

У столиці відкрили сучасний діагностичний центр для дітей

У червні 2018 року в столичній клініці ISIDA Лівобережна відкрив двері для відвідувачів унікальний діагностичний центр із педіатрії.

Під Києвом зустрінуться лицарі та аристократи середньовічної Європи

«Парк Київська Русь» запрошує з 28 червня по 1 липня здійснити подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні та святкові дні в Древньому Києві - серці самого князівства Київська Русь.

Шоу мильних бульбашок і виступ циркових артистів. Безкоштовні розваги на «Даринку

Запеклі не тільки літні дні, а й програми розваг на «Даринку». 23-24 червня в маркет молі буде насичене дозвілля для відвідувачів. Самий сімейний ТЦ чекає Вас в гості!

Кураж Базар стане літньою резиденцією Національного Художнього Музею України

Найбільший художній музей України, київський НХМУ, він же «музей з левами», згортає свою експозицію і розпочинає ремонт. Свою літню резиденцію музей переніс на Кураж Базар. Стартує культурний сезон 23-24 червня на Благодійному Кураж Базарі Flower Power.

Кураж Базар Flower Power: благодійність у стилі хіпі

23-24 червня відбудеться найдобріший захід Made in Kyiv – благодійна барахолка в стилі хіпі з великою метою – 1 500 000 грн. На зібрані кошти планують утримувати інклюзивний табір і центр для соціалізації дітей із інвалідністю. Ми розкажемо, чим зайнятися на заході, що шукати і як допомогти.

Здоров´я і школа: чи можливо поєднати?

Цього року Львівський медичний університет провів вже 3-є масштабне скринінгове дослідження здоров'я дітей шкільного віку. Результати невтішні: левова частка дітей закінчує школу з хронічними захворюваннями, яких можна було уникнути.

Українські школярі отримали у подарунок понад 1000 літрів води

13 червня 2018 року відбулося нагородження шкіл-фіналістів, що брали участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Ірпінська ЗОШ №13, яка реалізувала проект з підвищення якості питної води, отримала сертифікат на місячний запас води від Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас