Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У листопаді запрацює нова онлайн-платформа «STEM-Teacher» для вчителів шкіл

Українські вчителі динамічними темпами «діджиталізуються», при чому самі стають ініціаторами та розробниками онлайн-проектів. Вчителі інформатики, математики та технологій з Донецької, Вінницької та Чернігівської областей розробили онлайн-майданчик для спілкування, проведення вебінарів, чат-консультацій та обміну досвідом під назвою «STEM-Teacher» (S – science, T – technology, Е – engineering, М – mathematics).

День Народження Кураж Базар: Flashnback 90´s

За традицією в жовтні Кураж Базар святкує свій День Народження – вечірка обіцяє бути грандіозною. Тематика - flashback 90's, а це значить, що будуть всі атрибути «великої епохи» - від «Району Мелроуз» в кінотеатрі до тамагочі на розкладках.

Компанія Nestlé в Україні підтримала відкриття кімнати для догляду за немовлятами в Мистецькому Арсеналі

У рамках ІV Освітнього фестивалю “Арсенал Ідей” відкрито оновлену кімнату для догляду за немовлятами. Організація простору для батьків та немовлят — важливий крок для розбудови здорового, сучасного та прогресивного суспільства. Компанія Nestlé та «Клуб Турботливих Матусь» (www.nestlebaby.com.ua) вдруге стає партнером проекту. А, отже, молоді батьки, які відвідують Мистецький Арсенал разом з дітьми, мають місце для відпочинку та усамітнення з дітлахами.

«Урожай-фест»: фотозвіт про саме сімейне свято осені

У теплий осінній день, 22 вересня, на території паркового кварталу «Місто Квітів» в Києві пройшов фестиваль для всієї родини «Урожай-фест».

Как учителя со всей Украины за три дня разработали гендерночувствительные проекты для внедрения в школах

13-15 сентября 2018 в г. Днепр проходил Всеукраинский Хакатон для учителей - «STEM: гендерночувствительный подход к обучению в школе», организаторами которого является Центр «Развитие корпоративной социальной ответственности» и Фонд ООН в области народонаселения в рамках инициативы #ДівчатаSTEM по поддержке компаний Interpipe и SoftServe. Партнеры Хакатон – ГНУ «Институт модернизации содержания образования», КЗВО «Днепровская академия непрерывного образования» и компания IT.Integrator. Информационный партнер – Центр нового образования Ивана Иванова.

Під Києвом 29-30 вересня пройде шоу кінних каскадерів

29 і 30 вересня в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Цими вихідними Князівство «Київська Русь» відкриє своїм гостям дивовижний світ каскадерського мистецтва верхи на конях. Адже тут в оточенні шедеврів середньовічної архітектури, в величній атмосфері Київської Русі відроджується втрачений зв'язок між людиною і його вірним другом і помічником - конем.

NERF FEST 2018: масштабний дитячий бластер-батл на столичному ВДНГ

16 вересня українські школярі мали можливість на якийсь час забути про початок напруженого навчального року та з головою поринути в футуристичний світ надлегких і мегаприцільних бластерів NERF! У національному комплексі «Експоцентр України» відбулося свято для шанувальників нової дитячої та тінейджерської ігрової субкультури – NERF FEST 2018. Близько 1000 активних і творчих хлопців віком від 5 до 14 років виплеснули адреналін найбезпечнішим із способів – влаштувавши між собою веселе змагання поролоновими стрілами.

Дитяча хімічна лабораторія BASF Kids’ Lab чекає на юних дослідників!

Хімія — наука про хімічні елементи, сполуки та перетворення, що відбуваються в результаті хімічних реакцій, — це знає кожен. Хімія — занадто захоплююча та яскрава наука, щоб вивчати її лише за підручником, — це знають фахівці німецького концерну BASF та юні науковці, які вже встигли взяти участь у програмі дитячої хімічної лабораторії Kids’ Lab і власноруч провести пам'ятні експерименти.

Курс на здоровий спосіб життя: старт реєстрації на програму «Healthy Schools»*

З 18 вересня по 8 жовтня шкільні навчальні заклади по всій країні мають можливість зареєструватися у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Програма організована Центром «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету.

ПАПА FEST повертається на «Даринок»!

«Фестиваль татусів» - сімейне свято, яке збирає дружну компанію татусів з дітьми для веселого відпочинку. Цього року глави сімейств настільки вжилися в роль заводил і витівників, що жартівливий яскравий ПАПА FEST повертається! 15-16 вересня маркет мол «Даринок» чекає на вас, щоб пофестивалити разом. Буде ще більше цікавих конкурсів і видовищ, більше сміху і пригод: циркачі і жонглери, кріо-шоу, богатирські бої, шоу вуличних і східних танців, собака-велетень, феї і фокусники, а також – інтерактивні постановки за участю татусів та дітей і багато музики.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас