Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Як привчити дітей правильно харчуватися: київські школярі освоюють «Абетку харчування» від Nestlé

Столичні школярі освоїли ще один урок у рамках освітньої програми «Абетка харчування». Цього разу принципи раціонального, або, інакше кажучи, вдумливого споживання вивчали учні 3-А класу Київської спеціалізованої школи №98. Проект організований за ініціативи Nestlé в Україні.

Під Києвом влаштують ворожіння на Андріївські вечорниці

8 і 9 грудня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує долучитись до захоплюючих Андріївських вечорниць та провести вихідні в чарівній атмосфері Середньовіччя. Смачні страви на відкритому вогні, тепла корчма та стародавні ворожіння, прогулянки на конях та стрільба з лука, музеї та експозиції, польоти на канатному спуску та цікаві сувеніри – все це та навіть більше чекає на гостей протягом двох днів.

Відбірковий турнір FIRST LEGO League!

В субботу, 22 грудня, з 09:00 до 18:00 в ліцеї “Наукова Зміна” в Києві проходитиме Відбірковий турнір FIRST LEGO League!

В Маркет молі «Даринок» відкрився магазин сімейних нарядів «Milana Family Look»

До пулу орендарів столичного Маркет молу «Даринок» приєднався український бренд сімейних образів «Milana Family Look». Новий магазин розмістився на 3 поверсі 3D корпусу (місце ДС-10) і займає площу 12 м².

Пост-реліз прес-конференції на тему «Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF 2019»

23 листопада 2018 року о 15:00 в Міністерстві молоді та спорту України відбулась прес-конференція на тему «Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF 2019», який проходитиме в Україні з 16 по 19 травня 2019 року в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» (Україна, Київська область, Обухівський район, село Копачів). Організаторами прес-конференції виступили Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

Божевільні вихідні на «Даринку»: виступ Вітальки і знижки до -50%

Після довгоочікуваної Чорної п'ятниці настане не менш довгоочікувана субота. Адже на «Даринку» виступить улюбленець публіки Віталька! Драйвові пісні і танці гарантовані! А ще Маркет мол вирішив не обмежувати своїх відвідувачів одним «чорним днем» і пропонує цілий уїк-енд божевільних знижок ДО -50%.

7-9 грудня 2018 року у Львові відбудеться ІX виставка-ярмарок «Дитячий світ»

«Дитячий світ 2018» – єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращі компанії у сфері товарів та послуг для дітей.

«Чорна П’ятниця» в JYSK: 4 дні знижок до 70%

Знижки до 70% діятимуть на різні категорії товарів в усіх 45-и магазинах данської мережі, які працюють в Україні. Акція розпочнеться у четвер, 22 листопада, і завершиться у неділю, 25 листопада.

Вакцинний Саміт 2018. Нові виклики для системи громадського здоров’я

Від попередження окремих захворювань – до покращення здоров’я всього суспільства

9 листопада 2018 року в Києві в рамках науково-практичної конференції «Питання імунології в педіатрії» відбувся сателітний симпозіум «Вакцинний Саміт 2018» із міжнародною участю, присвячений актуальним питанням вакцинації та удосконалення профілактичної роботи у боротьбі з інфекційними захворюваннями.

Новорічні свята з розмахом в Князівстві Київська Русь

З 15 грудня 2018 року і до 13 січня 2019 року в Князівстві Київська Русь - найбільшому історико-розважального комплексі під Києвом - буде проходити шоу-програма «Новорічна казка» для дітей і дорослих, яка включатиме також і новорічну ніч 31 грудня.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас