Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Безкоштовні інтерактиви онлайн від музею у темряві!

Музей у темряві “Третя після опівночі” проведе день відкритих дверей онлайн: безкоштовні інтерактивні заняття, знайомство з незрячими гідами та прямий ефір з усією командою у Facebook.

Діти порекомендували своїх мам для роботодавців

Напередодні Дня Матері в мережі з'явилися незвичайні резюме, в яких діти своїми словами описали мам, рекомендуючи взяти їх на роботу.

Освітній онлайн-квест для дітей від музею в темряві!

Музей у темряві “Третя після опівночі” запускає онлайн-квест з незрячими для дітей віком 6-8 років! Квест включає 5 занять тривалістю 30 хвилин на розвиток 5 чуттів та емпатії.

Конкурс дитячих малюнків “Політ до Місяця і далі” продовжується!

Активність наших учасників надихнула нас продовжити конкурс Noosphere Space Art Challenge від ГО “Асоціація Ноосфера” до 15 травня 2020 року! Поспішайте!

Олег Скрипка презентує: ОНЛАЙН VECHORNYTSI / МАЇВКИ-ГАЇВКИ

ВІРТУАЛЬНИЙ БЕНКЕТ продовжується!

25 квітня Воплі Відоплясова провели перший в Україні благодійний онлайн-концерт по квитках у форматі віртуального бенкету, на який було запрошено всіх фанів.

Т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла про результати публічних консультацій щодо дошкілля

23 квітня у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН. т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла про результати публічних консультацій «Якісна та доступна дошкільна освіта». Публічні консультації відбулися протягом листопада-грудня 2019 року в 6 містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та Тернопіль. Загалом участь у консультаціях взяло 2921 громадян із 23 областей (батьки дошкільнят, вихователі, керівники ЗДО, представники громадських організацій).

ВВ гарно побенкетували з фанами на першому благодійному онлайн-концерті і планують продовжувати!

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту «Воплі Відоплясова» з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі. Він став першим в Україні благодійним онлайн-заходом, на який продавались квитки. Його метою було підтримати своїх фанів та зібрати кошти для людей старшого віку, якими опікується Благодійний фонд «Життєлюб».

Як у майбутньому зміниться ставлення до віддаленої роботи — дослідження Lenovo

77% працівників у світі вважають, що компанії й надалі будуть більш лояльними до віддаленої роботи та навіть заохочуватимуть гнучкий графік. Ці та інші дані компанія Lenovo представила в досліджені, присвяченому наслідкам довготривалого переходу на віддалений режим роботи.

Карантин надихає: українські школярі творчо підійшли до конкурсу саморобок

Карантин – чудова нагода для того, щоб опанувати нові навички або застосувати свої знання для вирішення нагальних проблем. Пандемія коронавірусу змінює повсякденне життя, і ми потребуємо нових пристроїв для адаптації до умов карантину. Над новими нормами та процедурами працюють науковці та інженери в усьому світі. А як щодо юних дослідників? Адже діти генерують безліч ідей, а серед їхніх винаходів – водні лижі, хутряні навушники та безліч інших знайомих нам речей.

Благодійний онлайн-концерт ВВ з легендарним альбомом Закустика

25 квітня о 20:00 український гурт «Воплі Відоплясова» проведе онлайн концерт. Це буде акустичний виступ у приміщенні концерт-холу ВВ22. Музиканти виконають альбом «Закустика», історія якого розпочалась майже 30 років тому у Франції, та свої найкращі хіти. Таким чином гурт хоче підтримати своїх прихильників в умовах карантину.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас