Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Українські школи Фонду «Реал Мадрид» визнані найкращими в світі

Футбольні легенди Луїш Фігу та Роберто Карлос відвідали офіційне відкриття нової школи Фонду «Реал Мадрид» у Києві. Мережу шкіл в Україні розвиває компанія «Епіцентр» та громадська організація «Епіцентр дітям».

Вечірка у стилі Сафарі та музичне шоу на Даринку

11-12 вересня у маркет-моллі буде страшенно весело, адже до Даринку завітають дикі тварини, таємничі шамани та влаштуються веселощі у африканському стилі.

Фестиваль-рекордсмен: Comic Con Ukraine 2021 зібрав понад 40 тисяч людей

На цих вихідних столицю в буквальному сенсі сколихнув наймасштабніший фестиваль поп- та ґік-культури в Україні Comic Con Ukraine. У 2021 році він побив усі рекорди із можливих, зібравши понад 40 тисяч прихильників коміксів, аніме, настільних та відеоігор, фільмів, серіалів, косплею і к-попу. Тим самим підтвердивши: ґік-ком’юніті України зростає та міцніє з неймовірною швидкістю.

Стартувала всеукраїнська ініціатива, яка закликає дітей ділитися міфами та легендами свого краю

З метою збереження та популяризації культурної спадщини буде проведено конкурс, переможці якого долучаться до створення анімаційного серіалу.

Розкодуй вогонь знань: в Україні стартував проєкт з вивчення STEAM-інформатики на дронах

У Києві розпочався навчальний експеримент під назвою «STEAM-інформатика». Це – інноваційний підхід до вивчення шкільного предмета інформатика. Його головне завдання: дати чіткі уявлення про Computer Science, де та як в майбутньому можна буде застосувати отримані знання. Головним інструментом, з яким навчатимуться учні, стане дрон. Його можна буде програмувати на політ, трюки в повітрі, освоювати з ним основи штучного інтелекту та знімати відео.

Волонтери оздобили стіни двох дитячих будинків у Києві

Працівники компанії ELEKS спільно з громадською ініціативою Paint Their Life в особливий спосіб підтримали дитячі соціально-медичні установи міста Києва. У Київському міському будинку дитини "Берізка" спільно розписали стіни двох приміщень та подарували дітям свободу творчості, а разом з вихованками Дарницького дитячого будинку-інтернату створили чудовий розпис, який буде радувати більше 150 мешканок закладу.

2021 причина неодмінно завітати на Comic Con Ukraine 2021

Comic Con Ukraine 2021 наближається! Для всіх, хто й досі не купив заповітні квитки, ми зібрали 2021 круту причину обов’язково відвідати ґік-конвенцію. Спойлер: її точно не можна пропускати — бо втратите безліч приємно-незабутніх моментів життя.

DSIDE BAND та ART FEST на Даринку

Виступ популярного українського бойз-бенду DSIDE BAND та фестиваль творчості – у маркет-моллі Даринок насичено проведуть останній вікенд літа.

“Як зрозуміти аутизм?” — перша в Україні абетка толерантності для дорослих

Громадське об’єднання Happy Today презентує серію з дев’яти коротких відеороликів про те, як зрозуміти аутизм та сприймати людей з розладами аутистичного спектру (РАС).

В Україні видали «Червону книгу неіснуючих тварин»

В Україні з’явилась нова «Червона книга»: всі персонажі в ній вигадані, а ідея видання полягає в порятунку неіснуючими тваринами наявних видів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас