Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У свій День Народження Павло Варениця влаштовує благодійний аукціон на підтримку тварин з приюту Adopt Don’t Stop

В свій день народження вокаліст гурту Epolets Павло Варениця опублікував на сторінці пост, в якому запрошує усіх прихильників замість подарунків допомогти безпритульним тваринкам. Збирати кошти Павло планує за допомогою аукціону, лотом в якому стане легендарний кітель, який прихильники могли бачити на фронтмені Epolets протягом усього фестивального сезону 2019.

На старт, увага, до мангалу! Як пройде другий BBQ-чемпіонат від Ulichnaya eda

12-13 жовтня на Арт-завод Платформа пройде фестиваль барбекю Ulichnaya Eda. BBQ

Ulichnaya eda вдруге влаштовує BBQ-чемпіонат, який об'єднує тих, хто голосніше за всіх вчить друзів готувати м'ясо на пікніку та професіоналів, до яких через усе місто їдуть за фірмовими крильцями. А також усіх охочих провести останній теплий вікенд на пікніку разом з близькими.

У Києві пройде виставка Ганни Криволап «Причетність»

4 жовтня в Музеї історії Києва відбудеться відкриття виставки «Причетність» талановитої української художниці, членкині Національної спілки художників України та міжнародного арт-об’єднання «Syrlin Kunsverein International», Ганни Криволап.

Під Києвом змагатимуться кінні каскадери

5 і 6 жовтня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври».

Сьогодні розпочинає роботу інтернет-магазин Zara в Україні

Сьогодні Zara розпочинає інтернет-продажі в Україні. Цією подією компанія знаменує новий етап у процесі розширення своїх повністю інтегрованих магазинів і онлайн-моделей на ринках країн, у яких веде бізнес Inditex Group.

Вихідні з живою музикою на «Даринку»

Жива музика протягом усіх вихідних, турнір з Beyblade, костюмована вистава для дітей про слова ввічливості, ярмарок страв народів світу і вуличний фуд-корт – все це в маркет-моллі «Даринок» 28-29 вересня.

ARTEFACT: Chernobyl 33 запрошує на відкриття першої медіа-арт виставки Чорнобиля

Менше ніж за тиждень в Україні стартує масштабна міжнародна культурна подія, присвячена Чорнобилю, — медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 на Річковому вокзалі.

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту

28 вересня у Києві запрацює «Емолект» (emolekt.com) — перша в Україні школа, яка спеціалізуватиметься на розвитку ЕІ у дітей. Її програми націлені на розвиток та контроль базових емоцій та на здобуття soft skills — навичок соціальної взаємодії, які важливі для формування майбутніх професійних вмінь. До них відносяться комунікабельність, стресостійкість, підвищення самооцінки, навички вирішення конфліктів.

Як відчувати себе на 11 років молодшими? Результати дослідження Lenovo: використовуйте технології!

Компанія Lenovo провела дослідження ролі технологій у житті, освіті та суспільстві. Завдяки інноваціям, якість освіти значно підвищилася, а нове покоління учнів стало більш незалежним і самостійним.

Що їсти та як розважатися на Kyiv Vegan Boom 15

21 та 22 вересня відбудеться п’ятнадцятий фестиваль веганської культури Kyiv Vegan Boom. Головна мета дійства – навчити людей зберігати ресурси планети, життя і свободу живих істот.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас