Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Під Києвом пройде Мотофестиваль «Heady wind» та шоу коней

Князівство Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує 19-21 липня здійснити незабутню подорож у часі в епоху відважних лицарів і провести ці дні в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь. Всіх байкерів, любителів мотоциклів, а також бажаючих незабутньо провести вихідні очікує яскравий другий Мотофестиваль «Heady Wind».

На Київщині покажуть унікальних тварин

13 і 14 липня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож в часі в епоху Київської Русі та побачити шоу за участю коней рідкісних історичних порід. На гостей чекають слов'янські забави, музеї, катання на конях, смачні страви з вогнища, майстер-класи та багато цікавого з життя справжнього середньовічного міста.

Івана Купала на «Даринку»: майстер-клас з гончарства й живе звучання народних інструментів

6-7 липня Маркет молл «Даринок» приєднається до великого святкування Івана Купала. На вуличній сцені біля 6 входу виступлять колективи з українськими народними інструментами, а на майстер-класі з гончарного мистецтва кожен зможе зробити унікальний виріб своїми руками. Дітям теж буде чим зайнятися: їм покажуть костюмовану казку «Добрі поради», аніматори проведуть веселі інтерактиви, в конкурсах можна буде виграти солодкі подарунки, а в Summer Park – пострибати на батутах і пограти у водний футбол.

Стара казка на новий лад: як святкуватимуть фестиваль Kupala

5-6 липня на Арт-завод Платформа відбудеться свято легенд, традицій та любові — фестиваль Kupala.

Свято Івана Купала можна вважати пра-пра сучасних етно-вечірок. Плетіння вінків та ворожіння, пісні та хороводи навколо вогнища, пошук квіту папороті та романтика зустрічей. Усе це на фестивалі Kupala від Ulichnaya eda.

На Київщині відсвяткують Івана Купала за стародавніми традиціями

6 і 7 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») пройде грандіозне святкування Івана Купала за давньослов'янськими традиціями, з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу і катанням на конях, смачними стравами з багаття, екстремальними розвагами та відпочинком у Лісового озера.

Прес-реліз Міжнародного фестивалю кінних бойових мистецтв «Скіфи»

22-23 червня 2019 року в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь відбувся Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи". В рамках фестивалю проходив турнір з верхової стрільби з лука, що зібрав на великому ристалищі найкращих кінних лучників з Європи та Азії.

Кураж Базар Circus Night (28-30 червня)

В основі циркового дійства лежить трюк, ефектний прийом. Це те, що ми цілий рік робимо на Куражі. Це магія, якою ми поділимось на Circus Night Market у червні

На «Даринку» встановлять національний рекорд

29-30 червня Маркет молл «Даринок» проведе вихідні за популярними дитячими розвагами. Гості будуть встановлювати національний рекорд по найбільшому слайму (лизуну), смакувати кріо-морозивом, а участь в чемпіонаті по «Beyblade» дозволить виграти подарунки! Насичену програму доповнять: костюмована казка, жива музика й батутне містечко в гавайському стилі Summer Park.

Топ-3 дитячі проекти, які змінюють уявлення про місто на Донбасі

Донбас ми знаємо як індустріальне серце України, а якими ви уявляєте Донбаські міста? Осередками радянізованої культури, задимленими парою від труб застарілих заводів? Розбитими, зруйнованим та мертвими? Насправді, Донецькі та Луганські міста готові квітнути, але їм треба допомогти стати комфортними для життя.

Під Києвом відсвяткують День Конституції і покажуть середньовічну моду

28, 29 і 30 червня Древній Київ в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує відсвяткувати День Конституції України в місці, де зароджувалася наша державність, і провести святкові та вихідні дні на свіжому повітрі з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу, катанням на конях і смачними стравами з багаття.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас