Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

ГО «Епіцентр дітям» відкриває в Києві соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид

Уже в жовтні в столиці відкриються соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид. Заклади запрацюють у трьох районах міста: Подільському (ЗОШ № 243), Дніпровському (коледжі № 272 ім. В.О. Сухомлинського) та Дарницькому (ЗОШ № 62).

Під Києвом пройдуть середньовічні баталії

19 і 20 вересня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде найвидовищніший захід осені - Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв». Відважні лицарі у важких обладунках, справжні бойові мечі та сокири, прапори та щити з гербами, а головне – відвага, мужність і романтика Середньовіччя чекають на Вас!

Уперше в Києві: на «Даринок» заїхав цирк на воді

З 11 вересня й протягом місяця, кожні п'ятницю, суботу та неділю на території столичного маркет-моллу «Даринок» працюватиме гастролюючий цирк під куполом з програмою на воді «Пірати й монстри». Об'їздивши всю Україну, команда з 25 артистів вперше презентує виставу в Києві. Цирк розташувався на парковці «Даринку» біля 5 входу.

Секрети цифрового покоління школярів: соцмережі, перше кохання та стосунки з батьками

ТСН з’ясувала, що сучасні діти багато часу проводять у соціальних мережах, раніше закохуються та часто мають проблеми із зором, поставою та серцем

Цього тижня ТСН на “1+1” розпочала спецпроект про сучасних дітей “Покоління", щоб розповісти глядачам, чим живуть і захоплюються школярі, про що мріють і як закохуються, де втрачають здоров’я, та чим займаються, поки їх не бачать батьки.

На Київщину завезуть «антикризові млинці»

12 і 13 вересня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбудеться незвичайна подія. Епідемія показала, що свіже повітря, гарний настрій і позитивний відпочинок – просто обов'язкові, щоб бути здоровими. А тому в Князівстві Київська Русь пройде захоплююча програма «Антикризовий млинець», під час якої гості зможуть не тільки поласувати млинцями – символом сонця, а й дізнаються багато цікавого про день осіннього рівнодення, про стародавні ігри та розваги.

Дитячі перегони й безкоштовні майстер-класи пройдуть на «Даринку»

5-6 вересня столичний маркет-молл «Даринок» проведе насичену програму для маленьких відвідувачів і не тільки. У плані: дитячі заїзди, майстер-класи, вечірка з папугами, а також продовження шкільного ярмарку, аквагрим, солодка вата, ігровий майданчик на галявині, діджей і жива музика.

Кліпове мислення, брак уваги та нездатність планувати: до чого мають бути готові вчителі й батьки сучасних першачків

ТСН у спецпроекті «Покоління» досліджує особливості життя та виховання сучасних дітей

Цього тижня ТСН на “1+1” розпочала спецпроект про сучасних дітей “Покоління", щоб розповісти глядачам, чим живуть і захоплюються школярі, про що мріють і як закохуються, де втрачають здоров’я, та чим займаються, поки їх не бачать батьки.

Як правильно почати говорити з дитиною про секс? Освітній центр Safety Park проведе безкоштовні онлайн-лекції зі статевого виховання

3 та 4 вересня о 19:00 на YouTube-каналі освітнього центру Safety Park відбудуться дві безкоштовні онлайн-лекції на тему «Сексуальна освіта. Все про задоволення і наслідки». Щоб отримати посилання на трансляції, необхідно зареєструватися на сайті.

Новинки Lenovo зроблять навчання вдома захоплюючим, а розваги — веселішими

Компанія Lenovo презентувала нові пристрої для всієї родини і "розумного" будинку: планшет Lenovo Tab P11 Pro преміум-класу на базі Android™, планшет Lenovo Tab M10 HD 2-го покоління з підтримкою нового режиму Google Kids Space та універсальний смарт-годинник Lenovo Smart Clock Essential.

Продавцями будуть діти: на «Даринку» пройде ярмарок «Брокант»

29 серпня столичний маркет-молл «Даринок» проведе дитячий ярмарок «Брокант», на якому юні продавці будуть шукати новий будинок своїм іграшкам, книгам, одягу, гаджетам. Приходьте торгувати власними речами, купувати нові й вчити малюків відповідальному споживанню. У розважальній програмі вікенду також безкоштовні майстер-класи, шоу-програми, анімація, солодка вата, аквагрим, батути на території шкільного ярмарку й виступи музикантів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас