Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Києві вперше зазвучить «Голос води» спільно з THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY

23 березня, до міжнародного Дня Води, прозвучить перша симфонія, створена природною водою спільно з відомими українськими музикантами THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY.

Здорове харчування школярів – тренд, що розвивається самими дітьми

Переможці конкурсу «Мій здоровий ланч», що проходив у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», на запрошення організаторів побували на майстер-класі зі здорового харчування. Закріпити свої знання школярі могли як практично, виготовляючи корисні та смачні страви, так і теоретично, граючи у вікторину.

Воїни світла запалять під Києвом

16 і 17 березня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує на нову шоу-програму «Воїни світла». На відвідувачів чекають кінно-трюкові виступи та видовищні постановки, слов'янські забави, запальні хороводи, веселі та пізнавальні ігри та конкурси. А ще: катання на породистих конях, смачні страви з багаття і гарячі напої, майстер-класи, канатний спуск, музеї та експозиції. І все це в справжньому, живому середньовічному місті.

8 березня і Масляна на «Даринку»: розіграш подарунків, шоу ілюзіоніста й фольклорні постановки

8 березня Маркет молл «Даринок» даруватиме жінкам подарунки, а на вихідних влаштує велике святкування Масляної з фольклорними піснями та костюмованими акторами.

Як змінюється фестивальна індустрія. Плани Ulichnaya Eda на 2019 рік

Дрифт, карнавал, спорт і етнічне свято – Ulichnaya Eda анонсує календар на 2019 рік. Всього на теплий сезон заплановано 13 фестивалів, 4 з яких нового формату. Чим будуть дивувати в цьому році на Арт-завод Платформа, розповідаємо в цьому матеріалі.

Під Києвом відзначать Масляну за стародавніми традиціями

9 та 10 березня Древній Київ в Князівстві Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної. Це не просто відтворення обрядів, а цілий калейдоскоп розваг та оригінальних вистав. Гостей Князівства чекатимуть кінне шоу, стародавні обряди, спалювання опудала, смачні млинці з різними начинками та різноманіття блюд, подарунки на масляному стовпі, хороводи та забави з гостями, майстер-класи з народних ремесел, канатний спуск і дитячий куб-лабіринт, музеї, експозиції та навіть стрільба з требушету палаючими ядрами.

Перший «Сток маркет» на «Даринку» в цьому році

З 21 по 24 лютого Маркет мол «Даринок» проводить перший «Сток маркет» в цьому році. Одяг – до 800 грн, взуття та пуховики - до 1200 грн. У вихідні до приємних знижок додасться насичена програма безкоштовних розваг: шоу «Magic Bubble», виступи кавер-груп, казка для дітей, а також розважальний мікс з мімами та фйoками.

YouTube Kids тепер доступний в Україні

Київ, 21 лютого 2019 року - Сьогодні ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Відтепер стане простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду, щоб діти могли насолоджуватися переглядом відеоконтенту, який підходить для всієї родини, на YouTube Kids.

У Парку Київська Русь відкривається весняний сезон

2 і 3 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує на яскраву шоу-програму «Зустріч весни» з веселими слов'янськими забавами, древніми обрядами, кінно-трюковими виступами, катанням на конях, гарячими напоями та смачними стравами з багаття.

Майстри ілюзії та оркестр: Весняне магічне шоу для дітей та дорослих

Запрошуємо вас на унікальний концерт «Майстри ілюзії та оркестр» проекту Класика Плюс, який відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти - Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету Narnia та танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту - фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт зібрав повний аншлаг. Ми зробили програму ще цікавішою та більш різноманітною і запрошуємо вас зустріти з нами весну та чудово провести час!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас