Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Вистава «Імператор Колізею»

14 вересня 2019 року на унікальному майданчику - середньовічному амфітеатрі Древнього Києва в Князівстві Київська Русь під Києвом відбудеться прем'єрний показ вистави «Імператор Колізею» від режисера постановок «Гамлет» В. Шекспіра і «Скупий лицар» О. Пушкіна, майстра сцени, магістра театрального мистецтва – Андрієнка Олександра.

Пост-реліз пресконференції на тему «Проведення Фестивалю «Козацький Спас»»

16 серпня 2019 року о 14:00 в Українському національному інформаційному агентстві Укрінформ відбулась прес-конференція на тему «Проведення Фестивалю «Козацький Спас». Співпраця Ордену Тамплієрів Англії та Князівства Київська Русь, Всеукраїнської федерації «Спас» та Кошового отаману Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтина Рижова».

Проект «Чорнобиль: Death Town Music» записав голос Прип’яті

Цього тижня стартував унікальний музичний проект - «Чорнобиль: Death Town Music». Його ідея - надати усьому світу можливість почути голос легендарних Чорнобиля та Прип’яті, відчути їх ледь помітне серцебиття, долучитися до реанімації “мертвих міст”. Цей проєкт має привернути увагу не тільки до трагедії та її наслідків, але й до майбутнього Чорнобильської зони.

Реп Шмеп Йо Кураж Базар

Возааап, хоумі! Здається, час прокачати Київ на повну! Кураж Базар запрошує на щорічну зустріч прихільників вуличної культури.Виступи ді-джеїв та флоу-майстрів і майстринь, графіті, дух Брукліну, рампа й прокачані тачки — це все про Реп Шмеп Йо! А що ще? Давай зачитаємо разом!

Маковія та Яблуневий Спас на «Даринку»: майстер-клас з гончарства, дегустація меду та конкурси з призами

17-18 серпня в столичному маркет-моллі «Даринок» пройде ярмарка до свят Яблуневого Спасу та Медового Спасу. В межах програми гості також зможуть продегустувати різні сорти меду, навчитись ліпити вироби з глини, потанцювати під живі виступи автентичних музичних колективів та виграти призи в конкурсах. Для дітей передбачені окремі пізнавальні активності з майстер-класом та турніром з Beyblade.

Денні Трехо вперше відвідає Україну на Comic Con Ukraine 2019

Найбрутальніші з брутальних, діставайте свої мачете та готуйтесь до зустрічі — Денні Трехо вперше відвідає Україну та стане Зірковим Гостем Comic Con Ukraine 2019.

Історія Київської Русі ожила на фестивалі «Билини Древнього Києва»

10 і 11 серпня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») відбулася головна подія цього літа – Фестиваль Середньовіччя «Билини Древнього Києва».

NERF FEST 2019: Місія супергероя!

25 серпня, з 10:00 до 18:00, на київському ВДНГ відбудеться масштабна ігрова подія – NERF FEST, який вже традиційно дарує юним відвідувачам незабутні емоції від змагань на спеціально облаштованих яскравих локаціях. Свято спритності та влучності буде цікавим як уже досвідченим любителям нерфінга, так і дітям, які поки що не знайомі з фантастичним світом надлегких та мегаприцільних бластерів виробництва компанії Hasbro.

Шкільний ярмарок та гавайська вечірка на «Даринку»

«Як, шкільний ярмарок, уже?» Саме так! Менше місяця лишилось до початку нового шкільного року. Тож якщо не хочете наприкінці серпня поповнити ряди стурбованих батьків і стати власником пасма сивого волосся, час почати підготовку вашого школяра до боротьби з гранітом науки уже зараз. Спокійно, без поспіху.

6-річчя Ulichnaya Eda: бій тортами, танцювальні майстер-класи та подарунки іменинникам

10-11 серпня Ulichnaya Eda святкуватиме свій 6-ий день народження. Тож гостей чекатиме багато цікавого та святкового. Розповідаємо, куди йти, де фотографуватися, де танцювати та як відзначати день народження.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас