Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

18-19 серпня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака. В програмі фестивалю проведення Кубку України з національних видів спорту та презентація національних бойових мистецтв. Участь у заході візьмуть кращі спортсмени федерацій, які розвивають національні види спорту в Україні і в світі.

Відкриття великого шкільного ярмарку в маркет молі «Даринок»

З 3 серпня в столичному маркет молі «Даринок» стартує великий шкільний ярмарок. Початок підготовки до нового навчального року оголошується відкритим! Батьки зможуть придбати все необхідне за приємними цінами і підготувати свого учня до бою з гранітом науки всього за пару годин.

СТАРТУВАВ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

16 липня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочав Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років (вік дитини фіксується на момент приймання роботи). Тема конкурсу: «Якщо б моя країна була твариною…»

У Києві відкриють унікальну бібліотеку для незрячих

3 серпня в Києві відбудеться відкриття унікальної бібліотеки для незрячих, яка дозволить зробити людей з проблемами зору більш вільними, незалежними і здатними жити в соціумі, працювати і реалізовуватися нарівні з усіма людьми.

Як провести з дітками канікули. Книги для літнього відпочинку

31 липня о 18:00 запрошуємо всіх батьків дошкільнят та молодших школярів взяти участь у вебінарі “Як провести з дітками канікули. Книги для літнього відпочинку”: https://www.facebook.com/events/402443996945686/

ШКОЛА, ДРУЖНЯ ДО ДИТИНИ: В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ОНЛАЙН-КУРС З НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОГО ПІДХОДУ У НАВЧАННІ

Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням та дискримінацією у школі. Курс є безкоштовним та вже доступний для всіх бажаючих на платформі ЕдЕра.

PAPA FEST: головний фестиваль батьків і дітей в маркет молі «Даринок»

21-22 липня в столичному маркет молі «Даринок» пройде головний фестиваль батьків і їхніх дітей PAPA FEST. Щорічно захід збирає дружну компанію татусів з дітьми для веселого сімейного відпочинку. В цьому році буде ще більше цікавих конкурсів і видовищ, більше сміху і пригод!

Вечірка для друзів: Кураж Базар "Friends" edition

21-22 липня пройде унікальний і перший в своєму роді Кураж Базар Friends Edition – благодійна барахолка з концертами, розвагами для всіх, великою інклюзивної дитячої зоною і ресторанним фуд-кортом. Все, що відбувається, присвячено легендарному серіалу "Friends". Ми розповімо, чим зайнятися на заході, які розваги шукати і як, радіючи, допомогти дітям.

День Хрещення Русі масштабно відзначать під Києвом

Наймасштабніше і видовищне святкування Дня Хрещення Русі традиційно проходить під Києвом - в Древньому Києві в «Парку Київська Русь». І цей рік – не виняток, адже організатори підготували особливу програму з кінно-трюковими виступами, театралізацією історичних подій, древніми ремеслами та ярмарком майстрів і справжніми, непостановочними лицарськими боями. А проходити святкування буде в останні вихідні липня – 28 і 29 числа.

Літній інклюзивний табір “Space Camp”: простір для всіх

Уже другий рік поспіль ГО “Бачити серцем” разом з київською барахолкою Кураж Базар влаштовує інклюзивний літній табір для дітей з інвалідністю. Це місце, де кожна дитина може відчути себе повноцінною, може провести час у колективі однолітків, соціалізуватися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас