Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

День українського козацтва та солодкі пригоди на Даринку

Три дні поспіль солодких розваг – 14, 15, 16 та 17 жовтня у маркет-моллі підготували насичену розважальну програму та справжній рай для ласунчиків.

«Квіти, щоб жити» – благодійна виставка-аукціон картин Мар’яни Савки

«Квіти, щоб жити» – під цим девізом пройде виставка-аукціон картин Мар’яни Савки на підтримку дівчинки Вікторії Полюги, в якої виявили важку генетичну хворобу, спінальну м’язову атрофію (СМА). Врятувати дівчинку можна за допомогою небайдужості і нашої згуртованості. Зустрічаємося 13 жовтня о 17:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17). Потрібно зібрати кошти на найдорожчі у світі ліки #Zolgensma вартістю 55 млн. грн.

Дерев´яний посуд з Івано-Франківська, кава з Краматорська та київські брауні: українців закликають підтримати ветеранський бізнес до Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України, що відзначається 14 жовтня, створили соціальний проєкт підтримання ветеранського бізнесу. На сайті найбільшого в країні онлайн-ритейлера ROZETKA з'явився окремий розділ, де зібрано понад 30 малих бізнесів, створених ветеранами АТО, волонтерами, парамедиками й переселенцями. Почати свій бізнес для них — це шанс соціалізуватися, повернутися до мирного життя й відчувати себе потрібними суспільству.

Суспільне оголосило 12 фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021

До фіналу увійшли 12 учасників зі 118 охочих, які подали заявки на участь у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021.

Східна казка на Даринку

9-10 жовтня у маркет-моллі Даринок на вас чекає розважальна програма у стилі Східних казок. З 12:00 до 18:00 на Головній сцені протягом усіх вихідних буде відбуватись чарівна казка з аніматорами у костюмах та справжнім джином, якому можна розказати свою заповітну мрію, а він її обов’язково здійснить.

Перший мобільний додаток Чорнобиля запрошує на міжнародний форум та інтерактивну виставку CHRNBL!

Запрошуємо на міжнародний форум CHRNBL з 6-го по 10-те жовтня. Унікальні технології, понад 50 спікерів з 15 країн та інтерактивна виставка з віртуальними роботами Примаченко, Марчука та Савадова — новий інновативний формат міжнародної події на базі мобільного додатку CHRNBL!

Global Teacher Prize Ukraine: нагороду “Вчитель-новатор 2021”отримала Наталія Власова

Під час церемонії Global Teacher Prize Ukraine у номінації “Вчитель-новатор 2021” від Microsoft у партнерстві з Lenovo в Україні здобула відзнаку Наталія Власова, вчителька з міста Дніпро. Переможниця отримала спеціальний приз — інноваційне комп'ютерне рішення для змішаного навчання Teams Rooms у максимально зрозумілому та інтерактивному форматі. Рішення включає обладнання від Lenovo та програмне забезпечення від Microsoft.

Під Києвом пройдуть середньовічні бої

9 і 10 жовтня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде найвидовищніший захід осені - Фестиваль середньовічного бою «Зов героїв». Відважні лицарі у важких обладунках, справжні бойові мечі та сокири, прапори та щити з гербами, а головне - відвага, мужність і романтика Середньовіччя чекають на Вас!

ПОСТ-РЕЛІЗ фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»

25 і 26 вересня 2021 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Цей щорічний фестиваль, що проходить у Древньому Києві, єдиний в Україні захід кінно-трюкового мистецтва, що об'єднує провідних кінних каскадерів, які представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь в світових шоу-програмах. Організатори фестивалю: «Парк Київська Русь», Об'єднана Ліга професійних кінних каскадерів України.

Ковбойська вечірка на Даринку

2 та 3 жовтня – час для запальної Ковбойської вечірки індіанцями, тематичними костюмами та двома велетенськими орлами.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас