Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Топ-3 дитячі проекти, які змінюють уявлення про місто на Донбасі

Донбас ми знаємо як індустріальне серце України, а якими ви уявляєте Донбаські міста? Осередками радянізованої культури, задимленими парою від труб застарілих заводів? Розбитими, зруйнованим та мертвими? Насправді, Донецькі та Луганські міста готові квітнути, але їм треба допомогти стати комфортними для життя.

Під Києвом відсвяткують День Конституції і покажуть середньовічну моду

28, 29 і 30 червня Древній Київ в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує відсвяткувати День Конституції України в місці, де зароджувалася наша державність, і провести святкові та вихідні дні на свіжому повітрі з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу, катанням на конях і смачними стравами з багаття.

«Кубок Сміху» в Маркет моллі «Даринок»

22-23 червня у Маркет моллі «Даринок» відбудеться батл першокласних жартів від харизматичних гумористів – «Кубок Сміху». До участі запрошують усіх бажаючих. Конкурс буде проходити в 3 етапи: візитка, розминка і музичний виступ. Троє фіналістів отримають грошові винагороди, а інші учасники – приємні призи. Оцінювати почуття гумору учасників буде зірковий суддя – Валерій Чигляєв – український актор театру і кіно, гуморист, продюсер, режисер, шоумен, заслужений артист України.

Business Juniors – програма про підприємництво для підлітків

З кожним роком в світі (і Україна не виняток) з'являються класні ідеї і бізнес-проекти, засновані молодими людьми і все частіше – дітьми.

Музичні батли в Маркет моллі «Даринок»

15-16 червня в Маркет моллі «Даринок» пройдуть музичні батли. Учасниками стануть вокальні студії і, звичайно ж, усі бажаючі, пройшовши відбірковий тур за принципом «Караоке на Майдані». Досі співаєте тільки в душі? Саме час показати свої таланти і отримати за це грошовий приз! Крім того, автори пісень можуть представити власні композиції, які почують усі відвідувачі!

Як навчати школярів здорового способу життя?

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» випустила довідник для вчителів

Соціальна програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» опублікувала довідник – практичне керівництво для працівників навчальних закладів і батьків щодо того, як запроваджувати у школах здоровий спосіб життя. Посібник містить рекомендації за трьома напрямами: раціональне харчування, фізична активність та організація здорового середовища.

Куди піти з дитиною на вихідні 15-16 червня?

У РЦ "Блокбастер" пройде безкоштовна діагностика зору від мережі "Люксоптика".

У Києві 15-16 червня провести вихідні з дітьми можна з користю для їхнього здоров'я. На парковці РЦ "Блокбастер" з 11.00 до 17.00 працюватиме мобільна діагностика зору від мережі "Люксоптика". Кожна людина незалежно від віку зможе безкоштовно перевірити гостроту зору в спеціально обладнаному для мобільної діагностики автомобілі "Люксоптика", а також отримати первинну консультацію лікаря-оптометриста.

"Діти відчули себе потрібними", або навіщо проводити освітні фестивалі на канікулах

8 червня 12 міст України зустріли фестиваль освітніх інновацій "Освітній хайп". Захід став продовженням освітнього проекту «Відкривай Україну»* і логічною трасформацією його этапу – півфіналу.

Під Києвом пройде міжнародний турнір кінних лучників

22 і 23 червня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію червня – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». До Древнього Києва з'їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також на гостей чекають прогулянки на конях, смачні страви з багаття, ігри та забави, канатний спуск, музеї та можливість ночівлі.

Активні вихідні для дітей на «Даринку»: атракціони в Summer Park, анімація від супергероїв та костюмована казка

8-9 червня в столичному Маркет моллі «Даринок» відвідувачі зустрінуть Трансформера та Капітана Америку за розважальним інтерактивом, матимуть можливість потанцювати під «живі» виступи кавер-бендів, побачать костюмовану казку про бережливе ставлення до природи, а малеча на додачу зможе повеселитись в батутному містечку Summer Park.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас