Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Українські репери висловилися на важливі соціальні теми в проєкті «Казка про»

«Казка про» - соціальний проєкт порталу Rap.ua. Його мета – звернути увагу молоді на актуальні проблеми сучасного суспільства.

«Санчата Миколая» вирушили назустріч дітям України, аби подарувати магію новорічних свят

Корпорація повного циклу освітнього процесу «Ранок» оголосила про старт благодійної акції «Санчата Миколая»

«Не кожна дитина отримує приємний новорічний подарунок, але кожна мріє та бажає відчути диво й магію» — ініціатори вважають важливим створення святкової атмосфери для дітей соціально вразливих категорій. Кожен із них відчуває певні обмеження, але, попри будь-які умови, теж потребує феєрії сюрпризів.

З’явився посібник, який допоможе “закохати” дітей у читання

ГО «Смарт освіта» та ДУ “Український інститут книги” презентували практичний посібник «Живі письменники. Батькам», який розміщений у відкритому доступі на сайті “Нова українська школа”.

У Києві розпочала роботу соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид»

У Києві запрацювала соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид», створена зусиллями Громадської організації «Епіцентр дітям».

Як підтримати дітей з особливими потребами в Щедрий Вівторок та в Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проект «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти з невиліковними захворюваннями або особливими потребами.

Чорна п´ятниця на Даринку: 5 причин, чому потрібно відвідати маркет-молл

Боротьба за увагу покупців у межах Чорної п'ятниці вже в повному розпалі. Але в столичного маркет-моллу «Даринок» є кілька козирів у рукаві. Чим дивуватиме торговий об'єкт на Лісовому масиві – у матеріалі далі.

Хеппі години: Даринок дарує 50 сертифікатів на покупки щодня

Столичний маркет-молл «Даринок» змінив графік роботи й відтепер працює в будні дні з 10:00 до 22:00. Бонусом до оновленого графіку запустив промо-акцію «Хеппі години» з 20:00 до 22:00. У межах кампанії щодня з 18 до 30 листопада дарує покупцям по 50 сертифікатів різної номінальної вартості на шопінг.

Допоможіть відбутися фестивалю робототехніки для дітей ROBOfirst 2021

Науковий фестиваль ROBOfirst – це частина міжнародної освітньої програми для дітей FIRST LEGO League. ROBOfirst об’єднує талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 6 до 16 років зі всієї України. Діти демонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури та пропонують рішення глобальних проблем людства.

Всесвіт Гаррі Поттера на Даринку

Усім фанатам поттеріани присвячується! Цими вихідними столичний «Даринок» збере ключових персонажів улюбленої історії! 7-8 листопада в маркет-моллі пройде тематична програма активностей. Безкоштовно!

Розпочалася реєстрація на участь у всеукраїнській шкільній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

З 16 листопада 2020 року по 30 квітня 2021 року школи з усієї України зможуть позмагатися між собою і продемонструвати рівень фізичної культури та здорового способу життя у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Усі бажаючі мають змогу зареєструватися для участі в проєкті до 15 листопада включно за посиланням на сайті програми.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас