Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

На Даринку насичена святкова програма до Дня Незалежності України

Вже у ці вихідні з 22 по 24 серпня у маркет-моллі «Даринок» буде проходити яскрава розважальна програма для дітей та дорослих.

«Ранкова книготерапія» з казковими героями та лікарняними клоунами на радість дітям

На початку серпня стартував проект «Ранкова книготерапія», мета якого – створити свято та подарувати позитивні емоції дітям, хворим на онкологію.

Найбільший на лівому березі: 5 фактів про ролердром на «Даринку»

Кілька днів тому в столичному маркет-моллі «Даринок» розпочав роботу великий «Турбо ролердром» компанії Turbo family. На майданчику можуть кататися діти від 3-х років і дорослі будь-якого віку. У пропозиціях: кілька видів колісного транспорту й уроки з професійними інструкторами. Мета організаторів – в перспективі зробити найбільший професійний ролердром та скейт-парк в Україні.

«Шалений двіж» на «Даринку»: шкільний ярмарок та відкриття ролердрому

Якщо ви батьки, тоді кожного серпня у вас є одне, але дуже важливе домашнє завдання: спорядити дитину до захоплення нових знань. А щоб шкільні будні приносили чаду тільки задоволення, йому знадобляться: стильне екіпірування й якісне спорядження. Маркет-молл «Даринок» оголошує серпень 2020 місяцем яскравих розваг і вдалих покупок для навчання! «Двіжуємо» до вересня легко й весело!

Масштабні історичні кінні баталії пройдуть під Києвом

8 і 9 серпня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде кінно-історичний фестиваль «Билини Древнього Києва». На гостей чекає насичена програма з кінно-трюковими шоу, реконструкціями середньовічних подій та походів. А також: безліч колоритних середньовічних забав, майстер-класи, страви, приготовані на вогнищах, прогулянки на конях і багато цікавого з життя Київської Русі.

Цікаві факти про тіло та все про звук у науковому шоу «Шо? Як?»

У неділю о 8:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ вийдуть свіжі випуски наукового шоу для дітей «Шо? Як?».

Наука — це весело! Прем’єра дитячої програми «Шо? Як?» на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 12 липня, о 8:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартувала прем’єра дитячої пізнавальної програми «Шо? Як?». Нове науково-популярне шоу познайомить юних глядачів зі світом несподіваних відкриттів і наукових експериментів.

Магазини дитячих товарів та одягу «Епік» мережі «Епіцентр» змінюють формат

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» презентувала у Львові новий, яскравий формат магазинів дитячих товарів та одягу «Епік». Повністю змінилося кольорове та візуальне оформлення магазинів, з’явилася зручна навігація та нові розважальні зони для дітей.

У Києві визначили переможців всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

10 червня відбувся фінал всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», започаткованої Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Корисний питний партнер фіналу – компанія IDS Borjomi. Школи-призери отримали гранти на закупівлю STEM-лабораторій.

Парк Київська Русь відкрили до відвідування

На календарі початок літа, карантин ослаблений. Ви замислювалися над тим, де можна відпочити недалеко від Києва, на свіжому повітрі, в екологічно чистому місці? - Провести день із користю для здоров'я, весело та пізнавально можна в 45 хвилинах їзди від столиці, в музеї під відкритим небом «Парк Київська Русь».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас