Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Nestlé розпочинає міжнародну об’єднану ініціативу «Nestlé Здорові діти», щоб допомогти до 2030 року 50 мільйонам дітей почати вести здоровий спосіб життя

В Міжнародний день сім'ї компанія Nestlé оголосила про запуск об’єднаної міжнародної ініціативи «Nestlé Здорові діти». Ініціатива включає в себе подальшу розробку кориснішої продукції та поради сім’ям щодо харчування та фізичного розвитку дітей.

Фестиваль «Дача в місті»: як з сім´єю і друзями відпочити, не виїжджаючи з Києва

У неділю, 3 червня, на території паркового кварталу «Місто Квітів» в Києві пройде літній фестиваль для всієї родини «Дача в місті».

Другий уїк-енд фестивалю дитячих талантів

19-20 травня в маркет молі «Даринок» пройде другий уїк-енд, який буде присвячено дитячим талантам.

Більше 1000 юних учасників підготували неймовірні вокальні номери, запальну хореографію, а також несподівані циркові та балетні постановки.

Урочисте відкриття розвиваючого табору STAR TIME!

3 червня дитячий розвиваючий табір «STAR TIME» урочисто відкриває літній сезон на власній базі відпочинку! На березі Чорного моря ви поринете в атмосферу дитячого раю і побачите своїми очима, як можуть відпочивати наші діти!

Фестиваль дитячих талантів на «Даринку»

12 травня на «Даринку» стартує щорічний Фестиваль дитячих талантів.

Унікальні голоси, запальна хореографія, блискучі постановки, дивовижні циркові трюки – цілий букет виступів чекає Вас вже на цих вихідних!

19-ого травня відбудеться головний захід проекту "VIPускники 2018" – fashion-показ.

Під час заходу кожен з випускників буде дефілювати по подіуму у вбранні від дизайнера, демонструючи набуті навички.

В Одесі в Книгу Рекордів України внесли найдовшого кота

Кіт породи мейн-кун на ім'я Алекс офіційно встановив рекорд і отримав титул «Найдовший кіт» країни. Він став першим котом в цій категорії Книги Рекордів України.

Під Києвом пройдуть масові середньовічні бої

19 і 20 травня в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» пройде Чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв». Захід збере понад 200 бійців з усіх куточків України. Вони будуть вдягнені в такі ж обладунки, що носили воїни за часів Середньовіччя, і воювати будуть такою же зброєю - справжніми мечами, алебардами, фальшионами

Презентація відеопосібника: Як протидіяти цькуванню у школі?

Експерти в онлайн режимі навчать вчителів та батьків запобігати проблемі цькування у школі та попередити нові спалахи агресії.

Мама року 2018: В Україні вчетверте оголошується премія для найкращих мам

Бути мамою – це найпрекрасніша, але водночас і найскладніша роль. Кожен день вони дбають про дітей, чоловіків, батьків, домашніх улюбленців... Окрім цього, вони контролюють тисячі побутових дрібниць. Як правило, мамам не дарують за це Оскарів чи інших особливих нагород. Проте вони цього дійсно варті!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас