Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Фестиваль захисту прав споживачів на «Даринку»

Маркет мол «Даринок» піклується про своїх відвідувачів. Тому 18 серпня разом з Головним територіальним управлінням юстиції в місті Києві, організовує ФЕСТИВАЛЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ "Якісне життя". Безкоштовні майстер-класи та вікторини для дітей, конкурси з подарунками, жива музика, а також корисні поради від провідних експертів – все це і не тільки чекає на гостей ТЦ вже в найближчу суботу. Вхід вільний.

БЛАГОДІЙНА БАРАХОЛКА КУРАЖ БАЗАР ПЕРЕЇЖДЖАЄ

Історія Кураж Базару почалася з невеликої барахолки The New Old на Воздвиженці в червні 2014, і через чотири роки Кураж Базар знову переїжджає. Цього разу – в найбільш заповідну частину міста, на ВДНГ.

Невгамовні шукачі пригод. В центрі Києва проведуть інклюзивний літературний вечір.

16 серпня на бульварі Тараса Шевченка 12 відбудеться справжнісінька літературно-музична авантюра для дітей. Разом із улюбленими героями, відвідувачам запропонують поринути у літературну пригоду.

Шкільний ярмарок, пінне шоу та розіграш подарунків на «Даринку»

Серпень майже на екваторі. Куди так біжить останній місяць літа? Напевно швидше посадити маленьких непосид за шкільні парти.

#ПишаюсяМатеринством: флешмоб на підтримку тижня грудного вигодовування

В українському Facebook та Instagram стартував флешмоб #ПишаюсяМатеринством на підтримку тижня грудного вигодовування. Жінки зі всієї країни діляться своїми історіями про досвід годування грудьми, нагадуючи всім, що це природньо та корисно як для дитини, так і для мами. Флешмоб проходить за підтримки Philips Avent — продуктів для здоров’я мами і малюка.

ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

18-19 серпня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака. В програмі фестивалю проведення Кубку України з національних видів спорту та презентація національних бойових мистецтв. Участь у заході візьмуть кращі спортсмени федерацій, які розвивають національні види спорту в Україні і в світі.

Відкриття великого шкільного ярмарку в маркет молі «Даринок»

З 3 серпня в столичному маркет молі «Даринок» стартує великий шкільний ярмарок. Початок підготовки до нового навчального року оголошується відкритим! Батьки зможуть придбати все необхідне за приємними цінами і підготувати свого учня до бою з гранітом науки всього за пару годин.

СТАРТУВАВ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

16 липня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочав Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років (вік дитини фіксується на момент приймання роботи). Тема конкурсу: «Якщо б моя країна була твариною…»

У Києві відкриють унікальну бібліотеку для незрячих

3 серпня в Києві відбудеться відкриття унікальної бібліотеки для незрячих, яка дозволить зробити людей з проблемами зору більш вільними, незалежними і здатними жити в соціумі, працювати і реалізовуватися нарівні з усіма людьми.

Як провести з дітками канікули. Книги для літнього відпочинку

31 липня о 18:00 запрошуємо всіх батьків дошкільнят та молодших школярів взяти участь у вебінарі “Як провести з дітками канікули. Книги для літнього відпочинку”: https://www.facebook.com/events/402443996945686/

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас