Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

«Кубок Сміху» в Маркет моллі «Даринок»

22-23 червня у Маркет моллі «Даринок» відбудеться батл першокласних жартів від харизматичних гумористів – «Кубок Сміху». До участі запрошують усіх бажаючих. Конкурс буде проходити в 3 етапи: візитка, розминка і музичний виступ. Троє фіналістів отримають грошові винагороди, а інші учасники – приємні призи. Оцінювати почуття гумору учасників буде зірковий суддя – Валерій Чигляєв – український актор театру і кіно, гуморист, продюсер, режисер, шоумен, заслужений артист України.

Business Juniors – програма про підприємництво для підлітків

З кожним роком в світі (і Україна не виняток) з'являються класні ідеї і бізнес-проекти, засновані молодими людьми і все частіше – дітьми.

Музичні батли в Маркет моллі «Даринок»

15-16 червня в Маркет моллі «Даринок» пройдуть музичні батли. Учасниками стануть вокальні студії і, звичайно ж, усі бажаючі, пройшовши відбірковий тур за принципом «Караоке на Майдані». Досі співаєте тільки в душі? Саме час показати свої таланти і отримати за це грошовий приз! Крім того, автори пісень можуть представити власні композиції, які почують усі відвідувачі!

Як навчати школярів здорового способу життя?

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» випустила довідник для вчителів

Соціальна програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» опублікувала довідник – практичне керівництво для працівників навчальних закладів і батьків щодо того, як запроваджувати у школах здоровий спосіб життя. Посібник містить рекомендації за трьома напрямами: раціональне харчування, фізична активність та організація здорового середовища.

Куди піти з дитиною на вихідні 15-16 червня?

У РЦ "Блокбастер" пройде безкоштовна діагностика зору від мережі "Люксоптика".

У Києві 15-16 червня провести вихідні з дітьми можна з користю для їхнього здоров'я. На парковці РЦ "Блокбастер" з 11.00 до 17.00 працюватиме мобільна діагностика зору від мережі "Люксоптика". Кожна людина незалежно від віку зможе безкоштовно перевірити гостроту зору в спеціально обладнаному для мобільної діагностики автомобілі "Люксоптика", а також отримати первинну консультацію лікаря-оптометриста.

"Діти відчули себе потрібними", або навіщо проводити освітні фестивалі на канікулах

8 червня 12 міст України зустріли фестиваль освітніх інновацій "Освітній хайп". Захід став продовженням освітнього проекту «Відкривай Україну»* і логічною трасформацією його этапу – півфіналу.

Під Києвом пройде міжнародний турнір кінних лучників

22 і 23 червня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію червня – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». До Древнього Києва з'їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також на гостей чекають прогулянки на конях, смачні страви з багаття, ігри та забави, канатний спуск, музеї та можливість ночівлі.

Активні вихідні для дітей на «Даринку»: атракціони в Summer Park, анімація від супергероїв та костюмована казка

8-9 червня в столичному Маркет моллі «Даринок» відвідувачі зустрінуть Трансформера та Капітана Америку за розважальним інтерактивом, матимуть можливість потанцювати під «живі» виступи кавер-бендів, побачать костюмовану казку про бережливе ставлення до природи, а малеча на додачу зможе повеселитись в батутному містечку Summer Park.

Бокс, футбол і табата: як зустріли літо у парковому кварталі «Місто Квітів»

1 червня на території паркового кварталу «Місто Квітів» відбувся яскравий спортивний фестиваль до Дня захисту дітей. Програма свята була насичена різними активностями, тому і діти, і дорослі змогли відмінно провести вихідний день. Активні учасники забрали з собою не тільки гарний настрій, але й тематичні подарунки від партнерів фестивалю. А головний щасливчик виграв сертифікат на 5000 грн на шопінг у спортивному магазині!

Відповідальне батьківство з «Міцні Talks» від «Растішка»

У суботу, 1 червня 2019 року, бренд «Растішка» запрошує батьків на семінар-лекцію «Міцні Talks» – зустріч для батьків дітей дошкільного (з 3-х років) та молодшого шкільного віку з експертами у питаннях сучасного виховання для обговорення питань відповідального батьківства.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас