Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Family Weekend на Даринку

Без перебільшення – свято для усієї родини на цих вихідних пройде у маркет-моллі Даринок. Цілих 4 дні з 21 по 24 серпня збирайтесь усією сім’єю та розважайтесь на повну, адже на вас чекає насичена розважальна програма з моментами, які ви ще довго будете згадувати у родинному колі.

Під Києвом День Незалежності відзначать кінними шоу

21, 22, 23 і 24 серпня Древній Київ у Князівстві Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує на грандіозне святкування Дня Незалежності України. На гостей чекає яскрава шоу-програма на історичну тематику, кінно-трюкові виступи, слов'янські забави, майстер-класи, смачні страви з багаття, прогулянки на конях і ще багато чого з життя Київської Русі.

«Радуйся, жінко!» – нова книжка віршів Мар’яни Савки закликає бути собою

У вересні в книгарнях з’явиться збірка поезій Мар’яни Савки «Радуйся, жінко!». Це двадцята книжка співзасновниці і головної редакторки «Видавництва Старого Лева». Лірична героїня у текстах вже достатньо смілива, щоб бути собою, танцювати, співати і кохати на повну силу. Вона вже достатньо сильна і досвідчена, щоб вести за собою інших, вдихати віру і давати впевненість, що всі ми прийшли у світ для радості.

Цього року зібрати учня в школу можна до $100

Цього року комплект найнеобхідніших речей для хлопчика обійдеться у 2 428 грн, для дівчинки — у 2 388 грн. Натомість купуючи речі, що були у вжитку, ви зможете зекономити аж до 50%. Найдорожчою покупкою, близько 11 300 грн, стане ноутбук на випадок онлайн-навчання, у той час, коли один зошит на 18 аркушів коштуватиме 4 грн. У яку суму обійдуться збори школярів, дізнавалися аналітики OLX.

У соцмережах запустили нову інстамаску заради підтримки бабусь та дідусів

БФ Життєлюб за підтримки Епіцентр та Whirlpool Україна запустили фанову інстамаску – пральну машину, в якій можна «випрати» власне фото. Суть акції – чим більше людей скачає маску та поділиться інформацією про проєкт, тим більше бабусь та дідусів отримають пральні машини. Так організатори хочуть привернути увагу до потреб літніх людей у вирішенні побутових справ.

Кавуновий вікенд та виступ гурту OPEN KIDS на Даринку

На цих вихідних у маркет-моллі Даринок буде по-справжньому яскраво, смачно та весело! Приготуйтесь до насиченої розважальної програми з солодким присмаком кавуну та запального виступу гурту OPEN KIDS.

Зірка легендарного серіалу Breaking Bad Джанкарло Еспозіто їде на Comic Con Ukraine 2021

Напередодні Comic Con Ukraine 2021 краще зателефонувати Солу. Чому? Бо Джанкарло Еспозіто, він же Ґуставо «Ґус» Фрінґ, він же Мофф Ґідеон (The Mandalorian), він же Антон Кастільо (Far Cry 6) прибуде на Арт-Завод «Платформа» 4–5 вересня.

Сортування текстилю в Україні досі йде найтяжче

Сортування текстильних відходів в Україні досі — одне з найскладніших питань. У нашій країні не існує заводів, які переробляють навіть готовий відсортований одяг, тож практика сортування речей практично відсутня. Про проблемну ситуацію розповіла Ольга Чернявська, менеджерка освітніх проєктів організації “Україна без сміття” (УБС) під час лекції, яка відбулася в межах swap-вечірки в Києві.

Барбі в сміттєсвіті: творець екомультфільму розповів про ідеї наступних серій

Володимир Юдашкін, автор анімаційного проєкту “Запаковані в пластик” про пригоди Барбі в сміттєвому лісі, розповів, якими можуть бути наступні серії мультфільму. Про це засновник Plasticwood Animation повідомив під час перегляду фільму, який відбувся в межах swap-вечірки в Києві цими вихідними.

Двіжуємо на Даринку: збирайся до школи та розважайся на повну!

Починаємо підготовку до школи: з 7 серпня по 5 вересня у маркет-моллі Даринок відкривається щорічний шкільний ярмарок та унікальні селфіруми для маленьких блогерів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас