Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

True Kurazh Sale: перший Кураж Базар із безкоштовним входом

Благодійна барахолка Кураж Базар організовує додатковий захід 17-18 листопада — його особливістю стане безкоштовний вхід для гостей і безпрецедентні знижки на товари.

Шоу-виставка "Світ коней"

10 і 11 листопада Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує насолодитися дивовижним світом коней, зануритися в середньовіччя – в часи, коли зароджувалася наша держава, її культура, мистецтво і, звичайно, писемність.

Кураж Базар відмовився від натурального хутра

Найбільша київська барахолка Кураж Базар офіційно заборонила продавати в своїх рядах вироби з натурального хутра.

Nestlé провела кулінарний майстер-клас для школярів «Раціональне харчування для здорового розвитку»

Учні 3-А класу київської школи №243 взяли участь в кулінарному майстер-класі, організованому компанією Nestlé в рамках соціальної програми «Абетка харчування» до міжнародного дня шеф-кухаря. Школярам розповіли про важливість збалансованого харчування, користь окремих продуктів для здорового розвитку. Під керівництвом бренд-шефа компанії Nestlé напрямку Nestlé Professional Сергія Шелестова учні приготували смачні і корисні страви.

До всеукраїнської програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» долучилось 518 шкіл з усіх регіонів України

У жовтні цього року в Україні розпочалася трирічна соціальна програма «Healthy Schools»*, учасниками якої стали 518 шкіл. Організаторами Програми є Центр «Розвитку КСВ» і Mondelēz International Foundation, а партнерами виступають українське представництво UNICEF разом з Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

Вихідні на «Даринку»: Stock market і розважальна програма

Цими вихідними, 20-21 жовтня, на «Даринку» пройде масштабний розпродаж теплого одягу і взуття за низькими цінами.

«Дівчата STEM»: старт нового сезону

16 жовтня відбувся старт програми «Дівчата STEM», яка покликана залучити молодь до вивчення напрямів STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). 20 успішних в STEM-кар’єрі жінок стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проекти, результати яких будуть представлені у квітні. Програма відбувається за підтримки компанії SAP.

Під Києвом пройде турнір кінних лучників «Скіфи-2»

3 і 4 листопада Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує всіх долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв та відвідати Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи-2». У перші вихідні листопада в Древній Київ з'їдуться кращі кінні лучники з різних куточків світу, в тому числі з Китаю, Туреччини, Болгарії, України, щоб позмагатися в мистецтві стрільби з лука верхи на коні.

У шкільних кабінетах стане більше портретів жінок-науковців

Незабаром вчителі українських шкіл зможуть значно розширити вже звичну галерею плакатів відомих вчених портретами успішних жінок-науковців в галузях STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). Базу із зображеннями 80 жінок-вчених розробили самі педагоги на Всеукраїнському Хакатоні для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», організаторами якого виступили Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA Ukraine.

Лайфхак для школярів: як вивчати науку у соцмережах

Відтепер діти можуть вивчати науку не тільки в школі, а й у соцмережах. Це стало можливим завдяки учасникам Хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі», що відбувся у Дніпрі у вересні.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас