Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Як відчувати себе на 11 років молодшими? Результати дослідження Lenovo: використовуйте технології!

Компанія Lenovo провела дослідження ролі технологій у житті, освіті та суспільстві. Завдяки інноваціям, якість освіти значно підвищилася, а нове покоління учнів стало більш незалежним і самостійним.

Що їсти та як розважатися на Kyiv Vegan Boom 15

21 та 22 вересня відбудеться п’ятнадцятий фестиваль веганської культури Kyiv Vegan Boom. Головна мета дійства – навчити людей зберігати ресурси планети, життя і свободу живих істот.

Вихідні для творчості: на «Даринку» пройде Art-вікенд

Як щодо сімейних вихідних у творчій атмосфері? 14-15 вересня маркет-молл «Даринок» організує насичений Art-вікенд з безкоштовною програмою розваг для дорослих і малих. Відвідувачі зможуть спробувати свої сили в графіці з ниток і зробити панно в техніці string art. А ще – нанести розпис мехенді, аквагрим або глітер-тату, потанцювати на концерті авторської музики і виграти подарунки в конкурсах. Для дітей також проведуть майстер-клас «Слайм» і турнір з Beyblade.

Офіційне відкриття Coworking Platforma у Львові

Перший львівський Coworking Platforma відкрився ефектно, і вже встиг стати робочим місцем для понад 100 резидентів.

III Міжнародний Фестиваль ZooBonusFEST-2019!

Це – головне свято для всіх любителів домашніх тварин та працівників зооіндустрії. До його початку залишилось зовсім трішки. Програма фестивалю – грандіозна! Розповімо про деякі заплановані події.

Розумні технології: нові ноутбуки, планшети та монітори для домашнього вжитку від Lenovo

Компанія Lenovo представила оновлення лінійки пристроїв для повсякденного користування. Усі новинки — Lenovo ideapad S340 та S540, ideacentre A540; Chromebook C340 та S340; Lenovo L28u, Lenovo Tab M7 та Tab M8 — оснащені інтелектуальними функціями та забезпечують приємний досвід від користування.

Як відрізняються ціни на квитки в кіно в Україні і світі

У розпал літнього кінотеатрального сезону, повного прем'єр в першу чергу для молодшої аудиторії, в Picodi.com вирішили проаналізувати, наскільки відрізняються ціни на 2D і 3D сеанси по буднях і вихідних в Україні, країнах Європи, Азії і деяких інших.

Винний лекторій, танці на винограді та вино для всіх — що буде на Ulichnaya Eda | Wine

14-15 вересня на Арт-завод Платформа пройде фестиваль для тих, хто закоханий в вино, — Ulichnaya Eda | Wine.

IFA 2019: Lenovo презентувала нові монітори, планшети та AR-пристрої: інтелектуальні технології, доступні кожному

На щорічній виставці IFA компанія Lenovo представила низку нових інтелектуальних рішень для дому, ноутбуків, пристроїв доповненої реальності та інших гаджетів. Компанія Lenovo зосереджена на розробці технологій, що стають не тільки більш «розумними», але є зручними та доступними, такими, що приносять користь кожному. Як світовий лідер у сфері технологій, Lenovo вважає своїм обов'язком розробляти інновації, що змінюють світ, сприяють створенню більш інклюзивного, надійного та сталого цифрового суспільства – для всіх та звідусіль.

Дитячі вихідні на «Даринку»: майстер-клас з приготування слайма і турнір з BeyBlade

Почалися шкільні будні. І якщо ваша дитина хоча б трохи схожа на 5-річну дівчинку Люсі, чиї фото до/після першого дня в школі облетіли всю мережу, тоді найближчі вихідні точно потрібно провести за сімейним відпочинком. Тим більше, що 7-8 вересня в маркет-моллі «Даринок» буде багато безкоштовних розваг для дітей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас