Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Глібу Анікіну потрібна Ваша допомога

Глібу Анікіну потрібна Ваша допомога
 

Анікін Гліб, 5 років, Україна, Херсонська обл., М. Нова Каховка: ДЦП, змішаний тетрапарез, затримка психічного розвитку, вроджений порок серця (ДМПП).Всі 5 років Гліб успішно проходив відновне лікування - реабілітацію. Але в липні 2013 року сталося то, чого я дуже боялася - судоми. З якої причини, лікарі не можуть дати конкретної відповіді. Поки зупинилися на тому, що це вірус неуточненої етіології (імовірно герпес) викликав високу температуру, і на тлі її трапився генералізований напад, що перейшов в статусний. Місяць реанімації: бронхолегенева пневмонія, перенесений синдром поліорганної недостатності (церебральна, дихальна, серцево-судинна, ниркова недостатність, синдром ДВС-2). Завдяки Богу, грамотності лікарів і моїми молитвами - мій малюк ПЕРЕМІГ!!

Після нападу минуло півроку, Гліб обстежувався в Херсонській обласній дитячій лікарні, де причина нападу так і не була уточнена. І я, прислухавшись до рекомендацій лікарів, прийняла рішення везти дитину до Москви на повне точне дообстеження. У медико- генетичному центрі нас чекають вже 6 лютого. 7 лютого у Гліба МРТ в Російській дитячій клінічній лікарні. 10 лютого - нічний моніторинг в Інституті Дитячої Неврології і Епілепсії імені Святителя Луки і наступного дня консультація невролога-епілептолога там же.

Сума до збору - 60 000 рублів (15 000 грн).

Фото та документи: http://rghost.ru/51779824

Телефон: +380999818726

Я ДУЖЕ ПРОШУ , ВСІМ СЕРЦЕМ ПРОШУ ! ВСІХ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ відгукнутися В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НА МОЮ ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ ДЛЯ МОГО сонечко!

Мама Глебушка: Анікіна Ксенія Вікторівна
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Допоможіть врятувати життя 9-місячного Віталіку

Діагноз: Атрезія жовчних шляхів; потрібна негайна трансплантація печінки.
Ціна життя = операція = 180 000 грн.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 8-МІСЯЧНОМУ ДМИТРУ

Діагноз: атрезія жовчних шляхів. Потрібна негайна трансплантація печінки.
Життя = операція = 250 000 грн.

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.