Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Зонування дитячої кімнати

Зонування дитячої кімнати
 

Немовляті з меблів і в кімнаті потрібен мінімум – ліжечко, пеленальний столик або комод і трохи місця для зберігання його речей. Але як тільки дитина трохи підросте, вам доведеться облаштовувати дитячу з усім необхідним в ній: місцем для відпочинку, зоною для навчання і творчості, ігровою зоною. Як облаштувати кожну з цих зон, щоб забезпечити умови для повноцінного і всебічного розвитку дитини?

Облаштовуючи дитячу, загляньте в інтернет-магазин http://lova.ua/, де ви зможете купити меблі та інші товари для малюка. А про те, як розташувати в дитячій кімнаті все необхідне – далі в нашій статті.

Поради щодо зонування дитячої кімнати

Зона відпочинку 

В принципі, дитяче ліжко і є зоною відпочинку дитини. Розташовувати її рекомендується навпроти вікна або в дальньому кутку під стіною. Це повинен бути затишний куточок дитини, який буде заспокоювати її і налаштовувати на відпочинок. Тому тут не повинно бути яскравого світла, гаджетів і т.п. Візуально відокремити зону відпочинку можна за допомогою іншого кольору стін, килимка біля ліжка, постерів з улюбленими персонажами або кумирами дитини.

Зона для навчання і творчості

Звичайно ж, дуже важливо в дитячій кімнаті виділити місце для дитячої творчості: малювання, гри з пазлами, пластиліном і т.д. А пізніше, коли малюк підросте, він буде робити тут уроки. В ідеалі навчальний куточок потрібно розташовувати біля вікна, адже освітлення тут – найважливіший фактор, що грає ключову роль. Якщо ж у вас немає можливості розташувати дитячий навчальний куточок біля вікна, подбайте про яскраві настільних лампи, які забезпечать достатню кількість світла в будь-який час доби.

Ігрова зона

Дуже важливий момент в облаштуванні дитячої кімнати, а особливо ігрової зони – відсутність гострих кутів, об які малюк під час активних ігор може поранитися. Тому так важливо продумати інтер'єр дитячої таким чином, щоб кімната, або хоча б ігрова зона, що не була захаращеною меблями. Найкращим місцем для ігрової зони стане вільне місце в дитячій кімнаті біля порожньої стіни, де пізніше ви зможете встановити якийсь спортивний інвентар, коли дитині виповниться 2-3 рочки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Безпечна дитяча: що потрібно передбачити?

Всі батьки бажають для своєї малечі тільки найкращого. І звичайно, коли справа стосується облаштування дитячої кімнати, в першу чергу, хочеться зробити її і безпечною, і комфортною для крихітки, тому до цього питання підходять з особливою уважністю і педантичністю. Як зробити дитячу кімнату по-справжньому безпечною для вашого чада у всіх сенсах цього слова? Своїми порадами ми поділимося з вами далі.

Як і навіщо потрібно зонувати простір в дитячій кімнаті?

Кімната малюка – це той простір, де він проводить більшу частину свого часу. Тут він вчиться, розвивається, грає, відпочиває, спить, спілкується і т.д. Для кожного з цих занять необхідний особливий простір, який буде максимально відповідати потребам дитини. На щастя, виділити окремі місця для відпочинку, ігор і навчання можна в рамках однієї кімнати за допомогою зонування.

Як вибрати покриття підлоги в дитячу

Безсумнівно, всі батьки хочуть, щоб кімната малюка була не тільки красивою, але і максимально безпечною. Тому, вибираючи покриття підлоги для дитячої, варто керуватися не тільки естетичними міркуваннями, але і турботою про здоров'я малюка. Матеріал, яким покрита підлога в кімнаті для дітей, повинен бути гіпоалергенним, антистатичним, екологічним і теплим. Цим вимогам відповідають багато сучасних матеріалів, тому давайте розглянемо більш докладно всі можливі варіанти для дитячої кімнати.

Як заощадити на облаштуванні дитячої кімнати

Усім батькам без винятку хочеться, щоби їхній малюк зростав в достатку і нічого не потребував. На жаль не всі сьогодні заробляють стільки, щоб без проблем забезпечити всі потреби свого малюка і свої власні. Меблі – одна з найбільш витратних статей бюджету, саме тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами простими порадами, як можна заощадити на облаштуванні дитячої кімнати.