Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Організація сну та зоровий аналізатор у малюків

Організація сну та зоровий аналізатор у малюків

Організація сну

У малюків часто виникають проблеми зі сном і матусі, аби вирішити це питання, біжать до лікаря чи в інтернет. Педіатри, коли дають настанови батькам щодо організації сну дитини, згадують про теплі ванни, свічки, але зовсім забувають сказати про рожевий шум. Малюки засинають протягом 5 хвилин при прослуховуванні рожевого шуму. Це підтверджено першими дослідженнями, що були опубліковані в архівах хвороб дитинства. У цьому досліджені брали участь 40 новонароджених і 80 % з них солодко заснули за 5 хвилин. Дивно, але більшість лікарів навіть не знають про переваги використання рожевого шуму.

А от польські матусі швиденько зорієнтувалися та створили для малюків з усього світу ведмедика, що відтворює такий звук та допомагає заснути.

Хочете секрет?

У новонароджених цикл сну становить 20-40 хвилин. У кінці циклу дитина переходить у фазу швидкого сну і саме у цій фазі вона може просинатися буквально від будь-якого звуку.

Ведмедик з рожевим шумом допоможе малюку знову заснути або зробити його пробудження м’яким та комфортним.

Рожевий шум стане в нагоді, якщо:

• У вас двоє або більше дітей. Такий шум допоможе блокувати звуки, які можуть заважати сну малюка;

• Ви хочете уникнути інших ритуалів перед сном, типу соска, заколисування та сповивання;

• Не хочете підриватися до ліжечка кожні 30 хвилин із заспокійливим «ш-ш-ш…»;

• Хочете, щоб ваша дитинка легко та швидко засинала;

• Треба зробити будь-яку роботу по дому, але ви хвилюєтесь, що це буде заважати сну вашої дитини.

Зоровий аналізатор

У здорової дитини зоровий аналізатор немає повного розвитку при народженні. Тільки з 5-го тижня немовля може затримувати погляд на блискучих предметах приблизно на 25-30 секунд. Крім того, саме у цей період відбувається розвиток грудинно-ключично-соскоподібних м'язів, тобто м'язів шиї.

Цікаво, що ведмедики з рожевим шумом мають різнокольорові лапки та вушка, тому справді стануть в нагоді. Ще на лапках є магніти, які дозволять вам прикріпляти розумну іграшку до бильця ліжечка, спочатку на одну сторону, потім на іншу. Змінювати сторони дуже важливо для профілактики кривошиї.

А вже у 4 місяці, коли маля починає робити направлені рухи до об'єкту, лапки допоможуть розвивати дрібну та велику моторику дитини. Оскільки лапки та вушка ведмедика зроблені зі застосуванням спеціальної тканини, що шелестить.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Денний сон малюка: втоміть дитину перш, ніж вона вимотає вас

Не буває матусь з маленькими дітьми, які не хотіли б відпочити під час денного сну малюка. З наближенням післяобіднього часу мама починає мріяти про те, щоб теж подрімати, почитати улюблений журнал або поспілкуватися з подругою, не відволікаючись постійно на дитину.

Як вкласти дитину спати вдень

Безумовно, маленькій дитині потрібно спати вдень. Але часто малюка доводиться годинами укладати в ліжечко. Як вкласти дитину спати вдень?

Дитина погано спить

Найважливіші показники здоров´я малюка - це його сон і апетит. Сон дуже важливий для нормального росту і розвитку малюка. Під час сну організм дитини набирається нових сил, а нервова система відпочиває.