Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Організація сну та зоровий аналізатор у малюків

Організація сну та зоровий аналізатор у малюків

Організація сну

У малюків часто виникають проблеми зі сном і матусі, аби вирішити це питання, біжать до лікаря чи в інтернет. Педіатри, коли дають настанови батькам щодо організації сну дитини, згадують про теплі ванни, свічки, але зовсім забувають сказати про рожевий шум. Малюки засинають протягом 5 хвилин при прослуховуванні рожевого шуму. Це підтверджено першими дослідженнями, що були опубліковані в архівах хвороб дитинства. У цьому досліджені брали участь 40 новонароджених і 80 % з них солодко заснули за 5 хвилин. Дивно, але більшість лікарів навіть не знають про переваги використання рожевого шуму.

А от польські матусі швиденько зорієнтувалися та створили для малюків з усього світу ведмедика, що відтворює такий звук та допомагає заснути.

Хочете секрет?

У новонароджених цикл сну становить 20-40 хвилин. У кінці циклу дитина переходить у фазу швидкого сну і саме у цій фазі вона може просинатися буквально від будь-якого звуку.

Ведмедик з рожевим шумом допоможе малюку знову заснути або зробити його пробудження м’яким та комфортним.

Рожевий шум стане в нагоді, якщо:

• У вас двоє або більше дітей. Такий шум допоможе блокувати звуки, які можуть заважати сну малюка;

• Ви хочете уникнути інших ритуалів перед сном, типу соска, заколисування та сповивання;

• Не хочете підриватися до ліжечка кожні 30 хвилин із заспокійливим «ш-ш-ш…»;

• Хочете, щоб ваша дитинка легко та швидко засинала;

• Треба зробити будь-яку роботу по дому, але ви хвилюєтесь, що це буде заважати сну вашої дитини.

Зоровий аналізатор

У здорової дитини зоровий аналізатор немає повного розвитку при народженні. Тільки з 5-го тижня немовля може затримувати погляд на блискучих предметах приблизно на 25-30 секунд. Крім того, саме у цей період відбувається розвиток грудинно-ключично-соскоподібних м'язів, тобто м'язів шиї.

Цікаво, що ведмедики з рожевим шумом мають різнокольорові лапки та вушка, тому справді стануть в нагоді. Ще на лапках є магніти, які дозволять вам прикріпляти розумну іграшку до бильця ліжечка, спочатку на одну сторону, потім на іншу. Змінювати сторони дуже важливо для профілактики кривошиї.

А вже у 4 місяці, коли маля починає робити направлені рухи до об'єкту, лапки допоможуть розвивати дрібну та велику моторику дитини. Оскільки лапки та вушка ведмедика зроблені зі застосуванням спеціальної тканини, що шелестить.
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Денний сон малюка: втоміть дитину перш, ніж вона вимотає вас

Не буває матусь з маленькими дітьми, які не хотіли б відпочити під час денного сну малюка. З наближенням післяобіднього часу мама починає мріяти про те, щоб теж подрімати, почитати улюблений журнал або поспілкуватися з подругою, не відволікаючись постійно на дитину.

Як вкласти дитину спати вдень

Безумовно, маленькій дитині потрібно спати вдень. Але часто малюка доводиться годинами укладати в ліжечко. Як вкласти дитину спати вдень?

Дитина погано спить

Найважливіші показники здоров´я малюка - це його сон і апетит. Сон дуже важливий для нормального росту і розвитку малюка. Під час сну організм дитини набирається нових сил, а нервова система відпочиває.