Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Жил был пёс

Жил был пёс

з англійськими субтитрами

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Сценарій дитячого новорічного свята «Коли зі мною друзі…»

(Можна скорочувати і адаптувати під вік виконавців)

Дія відбувається біля святкової ялинки. Діти, переодягнені в костюми Зайчика, Білочки, Їжачка, Ведмедика, Лисички та Мишеняти, взявшись за руки, танцюють навколо ялинки, співають пісню. Закінчивши співати сідають біля ялинки відпочити.

Як захистити здоров´я взимку і бути красивою

Холод, що пронизує тіло і душу, вітер, мороз, холодні дощі і сніг - пізня осінь, зима і рання весна рідко радують людей гарною погодою. У холодні місяці дуже важливо максимально захистити своє тіло - в цей час турбота про своє здоров´я особливо актуальна.

Другий день весілля: обов´язки свідків

Вибираючи собі свідків, наречений і наречена не тільки оточують себе кращими друзями, але й забезпечують собі хорошу підмогу в організації та проведенні весілля. Адже, як відомо, і старший, і старша повинні допомагати молодим при підготовці до весілля.

Як вагітній захиститися від грипу

Період вагітності - це найгірший час для хвороб. Саме тому у майбутніх мам велике занепокоєння викликає грип, який може стати причиною різних порушень у розвитку плоду і ускладнень вагітності. Хоча такі наслідки, як правило, має лише важка форма грипу, все ж під час вагітності потрібно приймати всілякі заходи, щоб уникнути захворювання.