Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

8 березня – вітаємо маму з любов´ю і турботою

Підійдіть з фантазією до привітання мами (і інших близьких родичок) з 8 березня і здивуйте подарунком, який дійсно говоритиме про вашу турботу!

Більшість батьків кажуть, що у них все є, тому придумати хороші подарунки для них іноді дійсно складно. Ми ламаємо голову над тим, щоб знайти те, що хочеться і сподобається, але при цьому ще й потрібно, і буде використовуватися (адже часто наші мами саме такі – практичні). Проте іноді достатньо лише прояви елементарної турботи, і тоді всі ці «вимоги» до подарунка йдуть на другий план.

Дитяча казка: Снігова подушка

Звірята казкового лісу дуже полюбляли зимові розваги. Особливо їм подобалося кататися на сніговій гірці. Та, на жаль, сніг випадав нечасто – лише коли над лісом пролітала велика снігова хмара. В інший час малі звірята сумували, дивлячись на самотні сніжинки, що падали з неба.

«Червоний. Без лінії фронту»: як все починалося

У 30-і роки минулого століття територія Західної України знаходилася під володінням Польщі. Але це влаштовувало далеко не всіх українців. Серед таких був і звичайний студент Данило Червоний. Хлопець мріяв про створення незалежної Української Держави, навколо нього згуртувалися однодумці. Але обставини склалися таким чином, що прагнення до державності привели Данилу та деяких його друзів у радикальні кола, а слідом і до збройного протистояння з владою. На слід головного героя вже вийшла Таємна поліція Польщі.

Як оригінально відсвяткувати 8 Березня

8 Березня – це свято, коли хочеться не лише піднести своїй прекрасній половинці хороший подарунок, але й зробити його таким, щоб запам’ятався їй на все життя. Для цього існує три варіанта святкування…

Як приготувати смачні млинці: поради від шеф-кухарів і досвідчених господинь

Масляна не за горами! І хоч в цьому році вона припадає на тиждень з 8 по 14 березня, млинчиків всім хочеться вже зараз. Так чому б не почати готуватися до свята заздалегідь і не потренуватися пекти їх (тим, у кого вони не завжди вдаються) або спробувати нові рецепти і секретні інгредієнти (навіть якщо ви в тонких млинцях – профі)? Щоб в цьому році ваші млинці були особливо смачними, ми поділимося з вами секретами їх приготування від шеф-кухарів і досвідчених господинь.

Вірю - не вірю. Вагітність і забобони

Є чимало людей, які вірять у всякого роду "народні прикмети", і це не завдає їм особливої шкоди. Але під час вагітності жінці варто переглянути своє ставлення до забобонів – і заради власного спокою, і заради здоров’я майбутнього малюка.

Красиві вірші і смс-привітання з Днем Святого Валентина

З особливим днем вітаю,
Днем святого Валентина,
Хай кохання закружляє
В цю святкову днину.

Ідеї для пропозиції руки й серця на День Валентина

День Валентина – дуже романтичний привід зробити пропозицію руки і серця. Та також він залишається і найпопулярнішим днем для пропозицій, тому вам доведеться підключити фантазію, щоб вона запам'ятала цей момент на все життя. Ми пропонуємо вам декілька цікавих ідей для натхнення, від яких ви зможете відштовхуватися.

Чим відволікти дитину?

Малюки рідко можуть зайняти себе самостійно. Батьки не можуть провести ані хвилини спокійно без дитини, тому потрібно вибрати відповідний ігровий напрямок. Дитячі онлайн ігри - гарний вихід з цієї ситуації, набагато краще ніж дивитися мультфільми, тому що під час гри у дитини розвивається мислення, реакція, дрібна моторика, та інше.

Дитяча казка: Як дружба вилікувала білченя

Казковий ліс вкрило білим пухнастим снігом. Більше за всіх раділи цьому маленькі звірята. Зранку до вечора вони каталися на санчатах та лижах, грали в сніжки, ліпили снігових баб та навіть купалися в снігу. Цього дня директор лісової школи Лис Лисович навіть дозволив звірятам не ходити до школи.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас