Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Закони України про сiм'ю

Сімейне законодавство України (та коментарі до нього) дозволить вам краще знати свої права  і дасть вам змогу уникнути неприємностей.

Державна матеріальна допомога для дітей під опікою

Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням , призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування (крім випадку перебування дитини на повному державному утриманні).

Отримання матеріальної допомоги одинокій матері

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновителя) дитини.

Юридичне забезпечення прав дітей-пацієнтів

Я упевнена, що багато хто потрапляв в ситуації, що примушують задуматися про те, якими правами володіють дитина і батьки в медичних установах. І не отримували на такі запитання відповідей ні від медичного персоналу, ні з інформаційних стендів на території лікувальної установи. Незнання пацієнтом своїх прав веде до порушення медиками чинного законодавства, що безпосередньо може відбитися на здоров´ї пацієнта.

Умови, які не можуть включатися в шлюбний договір

З кожним днем все більше пар заключають шлюбні договори. Але згодом, коли пари розлучуються та приносять свій шлюбний договір до суду, він виявляється... не зовсім дійсним. Чому?

Казуси сімейного законодавства: стаття 74

Тлумачення статті 74, можливо, найсупуречливішої статті Сімейного Кодекса

Спадкування майна утриманцями

Одним із важливих питань спадкового права є питання спадкування утриманцями. У статті ви знаєте розгляд чинного законодавства стосовно цього питання.

Сімейний кодекс: відповіді на поширені запитання

Виявляється, яккщо ви маєте запитання стосовно чинного законодавства, то можете поставити їх на офіційному сайті Верховної Ради. І скоріш за все, вам дадуть відповідь. Наприклад, таку:

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас