Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Новорічна ялинка своїми руками - робимо прикраси з дітьми

Щоправда, ми розкажемо, як робити зовсім маленьку ялинку. Вона настільки проста, що з виготовленням впорається навіть малюк. Усі, чи майже всі матеріали є в кожному будинку.

Привітання з Новим Роком 2009

У році 2008 бажаю 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього найкращого, 8760 годин успіху, 525600 хвилин кохання і 31536000 секунди приємних хвилин. З новим 2009 роком!

Авторське право на поздоровлення © Едуард: edborod@rambler.ru

Чарівне свято Новий Рік: святкові прикраси

Новорічні свята - чарівні. Свята віра в це існує в нас ще з дитинства. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Дитяче свято новий рік

Ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев’язані гарними стрічками ... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

Новорічне свято своїми руками

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з´явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало ані фабрик, ані артілей ялинкових іграшок, коли вся родина збиралася у вітальні на Різдво - і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів?

Новорічна листівка власними руками: Листівка "4 ялинки"

Використаний золотистий тонкий папір (можна замінити фольгою від цукерок, краще, якщо фольга буде на паперовій основі, вона не так легко рветься і краще кріпиться до картону) і шматочки блакитного паперу 4-х різних відтінків (я взяла упаковку від паперу для принтера Ballet - вона різних відтінків, вирізала 4 шматочка з різних частин).

Новорічна листівка власними руками: листівка "Янгол"

Ця листівка - зразок того, що можна зробити з дитиною. Малюк може допомагати з самого початку роботи над листівкою. Просто попросіть дитину намалювати Діда Мороза, Снігуроньку, сніговика, Янгола, ялинку чи все, що завгодно.

Новорічна листівка власними руками: листівка «П’яна ялинка»

Вчора я в магазині для художників купила усілякого картону (точніше, товстого паперу): вибрала насичений зелений, темно-синій і бордово-пурпурний (до нього купила лист фетри - напівпрозорого, неоднорідного за структурою паперу).

Новорічна листівка власними руками: листівка з мерехтливою ялинкою

Є такий вид рукоділля - скрепбукінг. Якщо пояснювати на пальцях: це усіля способи оформити фотографію, альбом чи листівку за допомогою різнокольорового паперу, наклейок, малюнків і інших дрібниць.

Дитячий День Народження

Цього року дитина лишилася фактично без дня народження – самі-самісінькі в чужому місті святкували своєю сім’єю. Кімнату прикрасили (це святе), свічки на торті задували, в лото грали. Однак по закінченні свята дочка скептично сказала: «Ну, не дуже вийшло…»

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас