Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Як вибрати подарунок дитині

Свята вже скоро, і ми починаємо задумуватися: а що ж дарувати дітям? Донці, сину, племіннику, хреснику, хресниці, дітям друзів, маленьким і вже майже дорослим… У цій статті ми розділили дітей на три вікові категорії, дали поради з приводу вибору подарунка, навели приклади актуальних подарунків. Та вибираючи подарунок для дитини, візьміть її з собою. Звичайно, сюрприз не вийде. Та дитина буде задоволена. Або ж домовтеся в магазині, що, можливо, обміняєте подарунок (тоді не розпаковуйте).

Дитячий сценарій "Піратського Нового Року"

Це розгорнутий сценарій Нового року для дітей, який не вимагає ні складних декораці, ані багато персонажів, ані складних костюмів. Розписаний буквально покроково, дослівно, він є простим та принесе багато радості вашим дітям.

Шість ідей для дитячого сценарію Нового року

Шість ідей, кожну з яких можна просто перетворити на цікавий сценарій Нового року для дітей. Ми пропонуємо максимальний перелік персонажів, ви можете як зменшити, так і збільшити їх кількість. Складність вашого сценарію має відповідати вікові дітей. У всілякому випадку, найскладніші ролі героїв краще грати дорослим - і дітям буде веселіше, і дорослим простіше.

Підготовка до дня народження

Підготовка до дня народженяя - це не тільки готування їжі та покупка подарунків. Для того, щоб свято пройшло добре, а ваша дитина була дійсно щасливою, треба пояснити їй деякі нюанси проведення Дня народження.
Щоб уникнути маленьких розчарувань.

Історія свята Нового Року

У канун Нового Року для того, щоб підготувати дитину до свята та створити відповідну атмосферу, ви можете розказати їй історію цього свята.

Ігри до дня народження (частина 2)

Частина друга статті з іграми для дитячих свят.

Ігри до дня народження

Напишіть власний сценарій дитячого свята, використовуючи наші ідеї.

Сценарій Хеллоуїна «День привидів»

Повний сценарій, описи костюмівта оздоблення кімнати до свята.

Що подарувати подрузі на день народження?

Щороку перед нами постає одне й те ж питання: що подарувати подрузі на день народження? У першу чергу подарунок повинен бути сюрпризом! Звичайно, можна поцікавитися, чого б їй хотілося. Але погодьтеся, завжди приємно перебувати в цьому солодкому передчутті до самого вечірнього святкування, гублячись у здогадах, що і як буде цього разу?

Великдень: історія, звичаї та трапези

Свято Світлого Христова Воскресіння, Великдень – головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово Пасха прийшло до нас із грецької мови і означає преходження, позбавлення. У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства дияволу, і дарування нам життя і вічного блаженства. Як хресною Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас