Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Ідеї новорічних прикрас

Ці прикраси можна зробити разом з дітьми. Вони є гарним елементом оформлення як приміщення, так і самої новорічної ялинки. Їх можна дарувати, а виконання не вимагає великої майстерності.

День Народження - найкраще свято!

Якщо дитині 2-3 роки, вона ще навряд чи пам´ятає дату свого народження. Такого малюка треба готувати до свята: за тиждень-два розповісти йому про день народження, пояснити, хто такі гості, чому дарують подарунки, навіщо прибирають квартиру тощо .

Домашня сценка «Казка під Ялинку»: сценарій Нового року для дітей від 3 років

Наближається одне з найбільш улюблених нами свят, яке щорічно повертає нас у світ дитинства. А тепер, ставши батьками, ми відчайдушно поспішаємо поділитися цим святом з дітьми. Чи не тому так приємна передноворічна метушня з усіма її клопотами? Тим більше, коли в будинку є малюк, для якого це одна з перших свідомих зустрічей Нового року. Адже, як відомо, перші враження найяскравіші і вони в ранньому віці закладають основу сприйняття на все подальше життя. І так хочеться зробити їх радісними і щасливими... Що ж потрібно для цього?

Як влаштувати вогняне шоу і не обпіктися

Якщо ви твердо вирішили «запалити» зустріч Нового року і здивувати всіх сусідів справжнім салютом, саме час розпочати підготовку. Сумніваєтеся у своїх силах - довірте організацію вогненної феєрії професіоналам. Готові йти до кінця - ознайомтеся з вводною інструкцією на нашому порталі МамаТато і не соромтеся замордувати продавця-консультанта тисячею і одним запитанням про якість продукту і техніку безпеки.

Новорічна ялинка своїми руками - робимо прикраси з дітьми

Щоправда, ми розкажемо, як робити зовсім маленьку ялинку. Вона настільки проста, що з виготовленням впорається навіть малюк. Усі, чи майже всі матеріали є в кожному будинку.

Привітання з Новим Роком 2009

У році 2008 бажаю 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього найкращого, 8760 годин успіху, 525600 хвилин кохання і 31536000 секунди приємних хвилин. З новим 2009 роком!

Авторське право на поздоровлення © Едуард: edborod@rambler.ru

Чарівне свято Новий Рік: святкові прикраси

Новорічні свята - чарівні. Свята віра в це існує в нас ще з дитинства. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Дитяче свято новий рік

Ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев’язані гарними стрічками ... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

Новорічне свято своїми руками

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з´явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало ані фабрик, ані артілей ялинкових іграшок, коли вся родина збиралася у вітальні на Різдво - і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів?

Новорічна листівка власними руками: Листівка "4 ялинки"

Використаний золотистий тонкий папір (можна замінити фольгою від цукерок, краще, якщо фольга буде на паперовій основі, вона не так легко рветься і краще кріпиться до картону) і шматочки блакитного паперу 4-х різних відтінків (я взяла упаковку від паперу для принтера Ballet - вона різних відтінків, вирізала 4 шматочка з різних частин).

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас