Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Хлопчачі та дівчачий опорні святкові сценарії (ідеї до свят)

У цій статті ви знайдете один опорний дівчачий сценарій та декілька хлопчачих. Ці ідеї ви можете використовувати майже для будь-якого свята.

Паперові новорічні іграшки

Робити разом ялинкові прикраси з паперу так весело! Гірлянди, сніжинки, зірки, паперові каскади - ви можете зробити це все точно за інструкціями чи проявити фантазію та вигадати на основі наших нові цікаві прикраси.

Ялинкові прикраси – робимо разом із дитиною

Новорічна святкова атмосфера не виникає сама по собі. Якщо її не створювати, сама вона не з´явиться. Тому - до справи! Пропоную разом із дитиною не твльки прикрасити ялинку, а й зробити самостійно ялинкові прикраси. Це зовсім не складно. Виконючи інструкції зі статті, ви дізнаєтеся, як можна з підручних матеріалівзробити яскраві гарні новорічні іграшки. А яке задоволення від процесу!..

Проведення дитячого Нового року

Декілька сімей з дітьми можуть об´єднатися і організувати дитячу ялинку. Правда, такі «заходи» не можна влаштовувати безпосередньо в новорічну ніч: у момент бою курантів юні учасники свята, швидше за все, міцно спатимуть. Тому для дитячої ялинки варто вибрати час, більш відповідний для її учасників, — друга половина дня, але не дуже пізно.

Як зустрічають Новий рік у різних країнах

Новий Рік − найзагадковіше свято, що відкриває нам світ добрих казок і чарівництва. Довірливі малюки, діловиті підлітки, серйозні дорослі і марновірні бабульки − усі рахують хвилини до настання свята.
Метушливі японці, стримані англійці, гарячі фіни й витончені французи − усі зустрічають Новий рік. Усі чекають Діда Морозу, Санта Клауса і Юля Томтена, загадують бажання і дарують подарунки.
Про те, де, як, що, скільки... Дідів Морозів, подарунків, сюрпризів поцілунків... розповість вам ця сторіночка.

Як звуть Діда Мороза в різних країнах?

На новорічних святах Дід Мороз з´явився в кінці XIX століття. Він приходить привітати з Новим роком і Різдвом і, як правило, приносить подарунки. Але звуть його по-різному: Санта-клаус, Пер-Ноель, Юлніссаар, Йиулувана або навіть Кербобо...

Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..."

Ця гра розрахована на дітей від 10 років і старше. Думаю, її можна провести навіть дорослим. Ви можете використати цю гру, коли треба подарувати подарунок кожному учаснику, або ж просто пограти без подарунків, цікаво буде в будь-якому випадку.
Усі подарунки заздалегідь складаються в красивий мішок. Кожному учасникові ведучий по черзі ставить запитання (усі запитання починаються із слів: "Чи вірите ви, що..."). Після відповіді учасник на дотик витягує з мішка подарунок.

Як вибрати подарунок дитині

Свята вже скоро, і ми починаємо задумуватися: а що ж дарувати дітям? Донці, сину, племіннику, хреснику, хресниці, дітям друзів, маленьким і вже майже дорослим… У цій статті ми розділили дітей на три вікові категорії, дали поради з приводу вибору подарунка, навели приклади актуальних подарунків. Та вибираючи подарунок для дитини, візьміть її з собою. Звичайно, сюрприз не вийде. Та дитина буде задоволена. Або ж домовтеся в магазині, що, можливо, обміняєте подарунок (тоді не розпаковуйте).

Дитячий сценарій "Піратського Нового Року"

Це розгорнутий сценарій Нового року для дітей, який не вимагає ні складних декораці, ані багато персонажів, ані складних костюмів. Розписаний буквально покроково, дослівно, він є простим та принесе багато радості вашим дітям.

Шість ідей для дитячого сценарію Нового року

Шість ідей, кожну з яких можна просто перетворити на цікавий сценарій Нового року для дітей. Ми пропонуємо максимальний перелік персонажів, ви можете як зменшити, так і збільшити їх кількість. Складність вашого сценарію має відповідати вікові дітей. У всілякому випадку, найскладніші ролі героїв краще грати дорослим - і дітям буде веселіше, і дорослим простіше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас