Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Як правильно вибрати подарунок новонародженому

Такі подарунки, як коляска, ліжечко, автокрісло, пеленальный стіл, повинні підноситися з відома (і з урахуванням побажань) молодих мами і тата. Колиска — річ, не дуже необхідна, але, якщо вам відомо, що новоспечені батьки вирішили придбати ліжечко пізніше, вона з успіхом виконає свою роль маленького затишного гніздечка для малюка.

Пасхальні ігри

Ігри для дітей та дорослих до Пасхи допоможуть вам розважити гостей, весело провести час чи зайняти дітей, поки батьки сидітимуть за святковим столом.
Поздоровляємо зі святом!

Катання яєць

Улюбленою пасхальною грою на Русі було катання яєць: робили простий дерев´яний або картонний «каток», а навколо нього звільняли рівне порожнє місце, на якому розкладали фарбовані яйця, або маленькі призи, або іграшки. Гравці підходять по черзі до катка і котять своє яйце; предмет, який яйце чіпатиме, — виграний.

Свято-не-вдома

Свято, звичайно, можна влаштувати удома, та, якщо є можливість, можна спробувати зібрати гостей вашої дитини десь у цікавому місці: від дитячого розважального центру до фаст-фуду. Звичайно, уже сам факт перебування у новому місці зацікавить дітей та зробить день народження більш цікавим, та, якщо у вас не буде хоча б приблизного сценарію, діти можуть засумувать. У будь якому випадку ви маєте бути готовими до будь-якого розвитку подій. Тому для вас – наші ідеї для «свят не вдома».

Хлопчачі та дівчачий опорні святкові сценарії (ідеї до свят)

У цій статті ви знайдете один опорний дівчачий сценарій та декілька хлопчачих. Ці ідеї ви можете використовувати майже для будь-якого свята.

Паперові новорічні іграшки

Робити разом ялинкові прикраси з паперу так весело! Гірлянди, сніжинки, зірки, паперові каскади - ви можете зробити це все точно за інструкціями чи проявити фантазію та вигадати на основі наших нові цікаві прикраси.

Ялинкові прикраси – робимо разом із дитиною

Новорічна святкова атмосфера не виникає сама по собі. Якщо її не створювати, сама вона не з´явиться. Тому - до справи! Пропоную разом із дитиною не твльки прикрасити ялинку, а й зробити самостійно ялинкові прикраси. Це зовсім не складно. Виконючи інструкції зі статті, ви дізнаєтеся, як можна з підручних матеріалівзробити яскраві гарні новорічні іграшки. А яке задоволення від процесу!..

Проведення дитячого Нового року

Декілька сімей з дітьми можуть об´єднатися і організувати дитячу ялинку. Правда, такі «заходи» не можна влаштовувати безпосередньо в новорічну ніч: у момент бою курантів юні учасники свята, швидше за все, міцно спатимуть. Тому для дитячої ялинки варто вибрати час, більш відповідний для її учасників, — друга половина дня, але не дуже пізно.

Як зустрічають Новий рік у різних країнах

Новий Рік − найзагадковіше свято, що відкриває нам світ добрих казок і чарівництва. Довірливі малюки, діловиті підлітки, серйозні дорослі і марновірні бабульки − усі рахують хвилини до настання свята.
Метушливі японці, стримані англійці, гарячі фіни й витончені французи − усі зустрічають Новий рік. Усі чекають Діда Морозу, Санта Клауса і Юля Томтена, загадують бажання і дарують подарунки.
Про те, де, як, що, скільки... Дідів Морозів, подарунків, сюрпризів поцілунків... розповість вам ця сторіночка.

Як звуть Діда Мороза в різних країнах?

На новорічних святах Дід Мороз з´явився в кінці XIX століття. Він приходить привітати з Новим роком і Різдвом і, як правило, приносить подарунки. Але звуть його по-різному: Санта-клаус, Пер-Ноель, Юлніссаар, Йиулувана або навіть Кербобо...

Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..."

Ця гра розрахована на дітей від 10 років і старше. Думаю, її можна провести навіть дорослим. Ви можете використати цю гру, коли треба подарувати подарунок кожному учаснику, або ж просто пограти без подарунків, цікаво буде в будь-якому випадку.
Усі подарунки заздалегідь складаються в красивий мішок. Кожному учасникові ведучий по черзі ставить запитання (усі запитання починаються із слів: "Чи вірите ви, що..."). Після відповіді учасник на дотик витягує з мішка подарунок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас