Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Досить відкладати – пора починати! Як легко вводити нові звички в своє життя?

Більшість з нас мають уявний (або й реальний) список справ, які потрібно вже давно зробити, але… завжди знаходиться причина відкласти. Це може бути як обіцянка почати бігати зранку, так і постанова вивчити іноземну мову, більше читати, піти в спортзал, полишити куріння, попрощатись зі шкідливою їжею… Та що завгодно. Все, що ми обіцяли собі робити з понеділка, але вистачило нас лише до вівторка. Чому так? Невже люди просто діляться на дві категорії: тих, яким самодисципліна притаманна від природи і тих, які приречені постійно переборювати себе?

Як стати щасливішим: поради психологів (частина 2)

Щастя – настільки важлива складова життя кожної людини, що вчені виділили для цього окремий напрямок досліджень, званий «позитивне мислення». Експерти в цій галузі стверджують, що є кілька ключових складових щастя. З чого ж воно складається?

Як стати щасливішим: поради психологів (частина 1)

Всі ми хочемо бути щасливими. Але досить часто ми сприймаємо щастя, як те, що може статися або не статися з нами – те, що ми не можемо контролювати. Звичайно, набагато легше думати про щастя як про ситуацію: «Якби щось було по-іншому, я був би щасливий». Але насправді працює це не так. Як показали дослідження, щастя мало залежить від ситуації (всього близько 10%), так де ж його тоді шукати?

Робоче місце, яке надихає: 3 поради для тих, хто працює вдома

Останнім часом все більше людей працюють віддалено, не виходячи з дому. Відмова від звичної офісної обстановки для багатьох – як ковток свіжого повітря: можливість самому регулювати свій робочий графік, влаштовувати робоче місце як заманеться… Та, поряд з рядом переваг, можуть виникати деякі труднощі. Адже через брак організаційних навиків і самодисципліни, працювати вдома справді ефективно декому буває дуже складно. І тут, до речі, важливу роль відіграє вміння вдало облаштувати своє робоче місце. Адже у багатьох воно просто «стихійно» переміщується по дому: де ви присіли з комп’ютером – там і працюєте: сьогодні на кухні, завтра в спальні…

Чим корисне малювання для дорослих

Всі знають, що малювання неймовірно корисне для дітей – воно допомагає розвивати фантазію, дрібну моторику ручок і творче начало. А що ж щодо дорослих? Для них малювання може бути ще більш корисним, ніж для малюків, але в силу невпевненості, страху або інших причин, більшість дорослих відмовляють в собі в цьому занятті. А даремно, і в цьому ви зараз переконаєтеся самі.

Робоче місце по фен-шуй: гармонія у всьому

Сучасна людина багато часу проводить на робочому місці, тож хочеться зробити його максимально комфортним. А вчення фен-шуй (давнє китайське вчення про гармонію людини і Всесвіту) дає нам підказки, як зробити його ще й таким, яке б додавало нам сил та енергії. Ви здивовані? Варто перевірити! Адже експерти наполягають, що грамотно облаштоване робоче місце згідно вчення фен-шуй, не лише сприятиме кращій продуктивності та знизить ступінь втомлюваності на роботі, а й допоможе швидше досягнути визнання та просування по кар’єрній драбині. Отож, якщо такі перспективи вас надихають - вперед!

Разом до 100 років – 7 секретів довголіття

Практично кожна людина в юності мріє зустріти свою другу половинку, створити міцну сім'ю, народити здорових дітей, дати дітям хороше виховання і освіту, а після, щоб діти добре влаштувалися працювати, а потім в старості подорожувати разом і просто насолоджуватися товариством одне одного. Виявляється, довгожительство залежить не стільки від генів, скільки від способу життя і правильного настрою. Про те, як жити, щоб дожити до 100 років, ми розповімо далі.

Перерва в кар´єрі – вчимося отримувати максимум користі

Кар'єра може складатися по-різному – підйоми, спади, а у представниць прекрасної статі – ще й декрет, а можливо і не один, або просто перерва. Причин може бути безліч, і вони можуть бути абсолютно різними. Чи варто дивитися на це з песимізмом? Звичайно ж ні, перерви, не має значення змушені чи заплановані, дуже корисні. Як витягти з них максимум користі?

Хендмейд від матусь: секрети успіху від популярних майстрів

Заняття будь-яким видом рукоділля сьогодні може стати не тільки захоплюючим хобі, а й цілком перспективним варіантом для відкриття власного бізнесу, особливо якщо мова йде про молоду матусю, яка захоплюється хендмейдом в декреті. Тенденція ринку така, що все більше людей вважають за краще купувати ексклюзивні речі ручної роботи замість товарів масового виробництва. На це є свої причини, про які ми поговоримо далі, а ще й про те, як створити свій успішний бізнес, заснований на улюбленому занятті для мами в декреті.

Вирішили працювати на дому? Які навички вам будуть потрібні?

Отже, ви напевно вже не раз читали про переваги віддаленої роботи і вирішили нарешті спробувати втілити цю мрію в реальність. Але щоб ваша робота на дому була дійсно ефективною, ви повинні володіти рядом якостей, які могли не бути необхідними на вашій колишній, звичайній роботі. Що ж це за якості?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас