Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

9 перевірених методів знайти своє щастя, успіх та просвітлення якщо ви – мати-одиначка

Мати-одиначка - це не вирок! Ви можете жити повноцінним життям та давати наснагу своїм дітям! 9 перевірених методів знайти своє щастя, успіх та просвітлення якщо ви – мати-одиначка.

Про переваги роботи вдома

Сьогодні можливість працювати віддалено з'являється все у більшої кількості людей. Будь то молода мама в декреті чи головний бухгалтер на декількох підприємствах – зараз є нескінченна кількість можливостей для заробітку на дому. Ми серйозно над цим замислюємося, адже на думку відразу приходить диван, піжама і ноутбук на колінах. Так, це все реально. Але у роботи на дому є набагато більше переваг – справді вартісних причин спробувати заробляти віддалено.

Особливості праці вагітних жінок: роз´яснення від юриста

Кожна з жінок працює, але не всі знають свої права і не можуть їх захистити. Коли жінка вагітна, її особливий стан є підставою для легкої праці, але вагітність жінка підтверджує медичним висновком, довідкою, яку приносить з медичного закладу, де вона стає на облік у лікарні, де спостерігають за здоров’ям вагітних.

Постсвяткова депресія. Як після місяця святкувань повернутися до звичного стилю життя?

Ми, українці, вміємо святкувати, і зимовий різдвяно-новорічний цикл яскраве тому підтвердження. Розпочинали ми його ще в кінці грудня, готуючись до зустрічі Нового року, а закінчуємо святом Водохреща, аж наприкінці січня. За цей час всі ніби побували в іншому вимірі, де чи не щоденно ми гостювали у рідних і друзів та приймали гостей у себе, бажали один одному добра і щастя, тости, веселі жарти і сміх, прибирання новорічної ялинки, прикрашання дому… і, раптом, все скінчилося.

Чому ви повинні полюбити себе, і як це зробити?

У нашому житті є багато видів любові: непохитна любов батьків, весела любов друзів і безумовна і всепоглинаюча, яку дарує кохана людина. Але немає жодної любові, важливішої за любов до себе.

Теми-табу на співбесіді

Ви за крок до мрії? Завтра – важлива співбесіда, яка може змінити багато в вашому житті? Тоді до справи – потрібно ретельно підготуватися, аби справити якнайкраще враження на роботодавця, презентувавши усі свої позитивні сторони. Готуючи відповіді на потенційні питання, які можуть прозвучати, маєте, також, знати, які теми зачіпати не варто, аби, як то кажуть, не зіпсувати всю картину.

Як молодій мамі встигати все: ази тайм-менеджменту

Часто новоспечені матусі скаржаться на те, що вони нічого не встигають. Догляд за малюком забирає купу сил, інколи навіть не вистачає часу поїсти, не те, щоби займатися домашніми справами, чи, тим паче, собою. Жінки впадають у розпач, відчувають роздратування, втому, потім підкрадається депресія… Як уникнути помилки багатьох і не загрузнути в домашніх клопотах? Як навчитися управляти своїм часом?

Як організувати офіс вдома

Багато сучасних мам, перебуваючи в декретній відпустці, намагаються знайти для себе додатковий заробіток. Іноді ця робота приносить більше прибутку і задоволення, ніж робота в офісі, і будинок перетворюється на постійне місце роботи. Як би там не було, робоче місце повинно залишатися робочим, інакше домашні справи будуть постійно заважати роботі.

Поради для мам, які хочуть заробляти в декреті

Багатьом молодим матусям подобається ідея проводження декретної відпустки вдома з можливістю повноцінного виховання дитини, особливо в перші роки, коли за нею необхідний постійний догляд. Тим не менш, у цього рішення є свій величезний мінус – вам доведеться пожертвувати (частково або повністю) своєю кар'єрою, а також чималою статтею доходів в сімейному бюджеті, якою була ваша зарплата. Тому багато молодих мам з часом замислюються про те, щоб повернутися на роботу раніше, ніж закінчиться декретна відпустка, або почати заробляти на дому.

Як мислити позитивно навіть у найважчі моменти життя

Неприємності завжди будуть з нами траплятися – таке життя. І коли щось у вашому житті змінюється не в кращий бік (робота, особисте життя, дружба і т.д.), вам вибирати, як ви на це відреагуєте. Бути песимістом чи оптимістом – вирішувати тільки вам, і мислити позитивно навіть у найскладніших ситуаціях – це у ваших силах. Читайте далі наші поради, які допоможуть мислити позитивно навіть в самі неприємні періоди в житті.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас