Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

5 поширених помилок, які роблять батьки при покупці дитячого взуття

Вибір дитячого взуття сьогодні – справа непроста. По-перше, сучасні магазини представляють настільки широкий асортимент за дизайном і якістю, що розгубитися може кожен. По-друге, потрібно врахувати ще і комфорт, і здоровий розвиток дитячої ніжки, і правильно вибрати розмір (а малюк не завжди скаже, якщо взуття тисне або занадто вільне). По-третє, незважаючи на те, що дітки швидко виростають з купленої пари, коштує хороше дитяче взуття чимало, а значить, з першого разу потрібно зробити безпомилковий вибір.

Краса майбутньої мами: догляд за шкірою обличчя під час вагітності

Дізнаючись про вагітність, ми намагаємося всіма способами захистити здоров'я майбутнього малюка і створити всі умови для повноцінного його розвитку. Крім харчування та здорового способу життя майбутньої мами важливу роль відіграє косметика, якою вона користується. Ви напевно вже встигли прочитати не одну статтю про те, яких інгредієнтів в косметиці варто уникати, і їх величезний список. Звідси відразу ж виникає питання – чим же тоді можна користуватися?

Організація сну та зоровий аналізатор у малюків

Організація сну

У малюків часто виникають проблеми зі сном і матусі, аби вирішити це питання, біжать до лікаря чи в інтернет. Педіатри, коли дають настанови батькам щодо організації сну дитини, згадують про теплі ванни, свічки, але зовсім забувають сказати про рожевий шум. Малюки засинають протягом 5 хвилин при прослуховуванні рожевого шуму. Це підтверджено першими дослідженнями, що були опубліковані в архівах хвороб дитинства. У цьому досліджені брали участь 40 новонароджених і 80 % з них солодко заснули за 5 хвилин. Дивно, але більшість лікарів навіть не знають про переваги використання рожевого шуму.

Все, що ви маєте знати про те, як правильно одягати дитину (частина 2)

Одягаємо немовля по погоді

У холодну погоду...

При температурі повітря менше 24 градусів Цельсія малюка потрібно одягати в кілька шарів одягу. В ідеалі – це шар нижньої білизни (з підгузником, звичайно), комбінезончик або боді для відповідної пори року і конверт (також в залежності від сезону). Якщо на вулиці дуже холодно, можна додати ще один шар у вигляді ковдрочки або спального мішка, який набагато безпечніший.

Все, що ви маєте знати про те, як правильно одягати немовля (частина 1)

Якщо ви стали мамою вперше, у вас напевно ціла купа питань про все, що стосується вашого малюка. Годування, догляд і, звичайно ж, одяг немовляти. Як вибрати правильний розмір? Як одягти на малюка ці крихітні речі (і зняти їх)? Як одягати дитину в спеку і холод? – Про все це далі в нашій статті.

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 2)

Спальне місце дитини: техніка безпеки

1. Щоб уникнути ризику СРДС і задушення, кладіть дитину спати на спинку на щільний рівний матрац. Приберіть з ліжечка всі м'які постільні приналежності.

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 1)

З самого початку життя дитини речі, які її оточують, повинні вибиратися з урахуванням безпеки. А чи знали ви, що через небезпечне спальне місце вмирає більше дітей, ніж від взаємодії з будь-якими іншими предметами в дитячій? Тому безпека дитячого ліжечка, його вміст і розташування має настільки велике значення. І тому ми хочемо приділити цій темі увагу ще раз.

7 правил імунітету однорічної дитини: як зробити її міцним горішком?

Діти здорові – мами щасливі. Щоб хвороби обходили крихітку стороною, потрібно піклуватися про імунітет дитини не тільки в перший рік її життя, але і в подальшому. І якщо до року роль головного хранителя імунної системи немовляти виконує мамине молоко, то після – дитячий організм вже потребує зовсім інших захисників. Що допоможе вберегти малюка від застуд і правильно підготувати його до садочка? Про це читайте в нашій статті.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 2)

Щодо яких симптомів не варто турбуватися?

Через прорізування зубів на яснах можуть утворюватися синці. У цьому немає нічого страшного, просто протирайте ясна холодною вологою ганчірочкою.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 1)

Зубки у крихітки почнуть з'являтися у віці 3-12 місяців або пізніше. У цій статті ми розповімо про все, що вам варто знати, як батькам: коли і в якому порядку з'являються зубки, симптоми і їх полегшення, про що варто і не варто переживати.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас