Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

7 порад, як зберегти фігуру під час новорічних свят

Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!

Артрит – страшний сон офісного працівника

Офісні працівники ведуть малорухомий спосіб життя, як наслідок одним зі здобутків є артрит. Здебільшого це запальні процеси у суглобах. Але артрит може бути як самостійною хворобою, так і показником наявності інакших захворювань.

Мікрофлора в нормі: продукти, що дарують гарне самопочуття

Як швидко відновити мікрофлору кишечника?

У кишечнику здорової людини знаходиться 85% корисних мікроорганізмів. Вони захищають його від патогенних бактерій, допомагають засвоювати їжу, синтезують вітаміни, які необхідні організму.

Пустушка для грудничка: плюси, мінуси і техніка безпеки

На рахунок пустушок для немовлят до сих пір ведуться жваві суперечки. Є чимало сильних аргументів як за них, так і проти. Тому приймати рішення про те, чи користуватися пустушкою, батькам доводиться самостійно.

Як вибрати хорошого психолога?

У якісь моменти життя всім нам може бути дуже складно, і можливо настільки, що самі ми впоратися з цими проблемами і труднощами не можемо. Проблеми в шлюбі чи стосунках, різні ситуації в родині, втрата роботи, близької людини, стрес, перегорання, депресія... Ці проблеми і часто стають настільки серйозними, що впоратися з ними самостійно не виходить. І в цьому випадку краще звернутися за допомогою до професіонала – він допоможе не просто почуватися краще, але і почати жити більш здоровим і щасливим життям!

Як схуднути до Нового Року без шкоди для організму

Як привести фігуру в порядок до кінця грудня, щоб зустріти наступаючий рік у відмінному самопочутті і з неперевершеною фігурою? Цим питанням задаються багато жінок, марно пробуючи різноманітні дієти і детокс-програми, після яких доводиться відновлювати здоров'я печінки і нирок - liktravy.ua, травної системи, гормональний фон і т.д. Сьогодні ми поділимося з вами порадами лікаря дієтолога-гастроентеролога про те, як можна знизити вагу взимку, збільшити власну продуктивність і поліпшити своє самопочуття.

Вічна суперечка про підгузники: одноразові чи багаторазові?

Одноразові чи багаторазові підгузки? Необхідність прийняти це непросте рішення буквально виводить вас із себе? Як і більшість рішень, які доводиться приймати молодим батькам, це повинно бути прийнято суто в інтересах дитини. Одноразові або багаторазові підгузки – тут не можна однозначно сказати, що краще. Ви повинні вибрати те, що підійде малюкові і вам за стилем життя. А щоб ви могли зробити правильний вибір, далі ми розповімо про переваги і недоліки і тих, і інших.

Як змінити малюкові підгузник: 5-крокова інструкція

Незважаючи на те, що часті (а іноді і щогодинні) зміни підгузників можуть бути не найулюбленішим заняттям молодих батьків, це все ж важлива частина процесу догляду за малюком. Від брудних підгузників нікуди не дінешся, але з нашими порадами ви зможете зробити процес їх зміни максимально швидким і комфортним як для вас, так і для малюка.

Які проблеми вагітності допоможе вирішити бандаж для майбутніх мам?

Останній триместр вагітності – це період підготовки, передчуттів і часто – болю і дискомфорту. Гарні ж новини полягають в тому, що поширені проблеми вагітності (як біль в стегнах, спині і тазі) може вирішити бандаж для майбутніх мам. Чи потрібен вам такий? Чи здатен він вирішити ваші проблеми? Якщо так, то як його вибрати? Чи можливо використовувати цей же бандаж після пологів для якнайшвидшого відновлення? – Про все це в нашій статті.

Перше МРТ-обстеження: як підготуватися і чого очікувати?

Записавшись в перший раз на МРТ-сканування, ви можете бути дуже схвильовані перед процедурою або ж зовсім ні. Ви можете переживати через те, що вам доведеться деякий час пролежати в тісному «тубусі», що видає гучні стукаючі звуки, абсолютно нерухомо. А можете ставитися до цього, як до звичайного рентгену. У будь-якому випадку, є речі, які вам варто знати, як новачкові. Про те, як підготуватися до магнітно-резонансної томографії та чого від неї очікувати – далі в нашій статті.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас