Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.
Підвищення температури тіла – природна захисна реакція організму на інфекцію. Коли дитина хворіє, імунна система активується і починає боротьбу з патогенами. У процесі цієї боротьби виділяються речовини, які підвищують температуру тіла. Важливо розуміти, що лихоманка сама по собі не є хворобою, а лише симптомом. Якщо у вашої дитини з'явилася висока температура, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Кваліфікований педіатр Київ з клініки Pulse, зможе визначити причину лихоманки та призначити відповідне лікування.
Захворювання волосся у дітей зустрічаються нечасто порівняно з дорослими. Вони можуть виникати через генетичні, інфекційні, гормональні або зовнішні фактори. Патології волосся в дитячому віці можуть проявлятися в різних формах. Найбільш поширені проблеми – це грибкові інфекції, себорейний дерматит, алопеція та ін. Детальніше про захворювання волосся у дітей та їх лікування читайте тут https://profderm.net.ua/ua/zakhvoryuvannya-volossya-u-ditey/.
Реоенцефалографія (РЕГ) — це сучасний, безболісний і неінвазивний метод діагностики, що дозволяє оцінити стан судин головного мозку та кровотік у них. Дослідження є цінним інструментом у неврології та використовується для виявлення порушень мозкового кровообігу, оцінки еластичності судин, їхнього тонусу, кровонаповнення та швидкості кровотоку.
Затримка мовленнєвого розвитку у дитини – це не вирок, а виклик, який можна успішно подолати з допомогою правильно підібраного логопедичного обладнання, адже саме воно допомагає перетворити складний процес корекції на захопливу гру, де кожне досягнення наближає малюка до вільного спілкування. Які ж саме інструменти варто обрати та як їх правильно застосовувати – розглянемо у цій статті.
За статистикою, 75% жінок стикаються з молочницею хоча б раз у житті. Хоча сучасна гінекологія досягла значних успіхів у лікуванні цього захворювання, для багатьох пацієнток воно стає справжнім випробуванням, що повторюється знову і знову. Здавалося б, курс лікування успішно завершено, і неприємні симптоми зникли. Але через деякий час вони повертаються знову, змушуючи жінку відчувати розчарування та безпорадність.
Кожен п'ятий українець стикається з проблемами носового дихання, навіть не підозрюючи, що причина може критися в особливостях будови носа. Рінопластика носа давно перестала бути суто естетичною процедурою – сьогодні це ефективний медичний інструмент, який допомагає повернути не лише впевненість у собі, але й здорове дихання. Що ж змушує людей зважитися на операцію, і коли вона стає не примхою, а необхідністю?
Скоро Новий рік, а це означає, що разом з ялинкою, гірляндами та застіллями до нас постукають і зайві кілограми. Тому, щоб після різдвяних канікул влізти в улюблену сукню і не займатися лікуванням шлунку, дотримуйтеся правильного харчування. Не бійтеся - на дієту в новорічну ніч вас ніхто не посадить!
Науковці Waltham Petcare Science Institute, дослідницького центру компанії Mars, зібрали переконливі докази того, як взаємодія з собаками позитивно впливає на фізичний та емоційний розвиток дітей. Проведені дослідження демонструють три ключові способи, якими чотирилапі друзі сприяють здоровому зростанню малюків.