Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Навіщо зберігати пуповинну кров?

Збір та зберігання пуповинної крові дитини – послуга, популярність якої з кожним днем неухильно зростає. Та все ж залишаються ті, хто чув про це мало або взагалі не знає про таку процедуру та її значення. У чому цінність пуповинної крові, як відбувається процедура збору і де її зберігають – розповімо про все докладно.

Розлади сну після народження дитини: як з ними впоратися?

Пам'ятаєте ті прекрасні часи, коли вам лише потрібно було лягти горизонтально, прикрити очі, і ви готові міцно спати всю ніч? Якщо у вас недавно з'явився малюк, то напевно такий сон для вас – лише далекий спогад. Чи знали ви, що 76% батьків страждають від проблем зі сном?

Як молодій мамі боротися зі стресом

Ймовірно, один з найсильніших стресів в житті жінки – народження дитини. Поява нового життя формує нові смисли, обов'язки і звички. Від багатьох молодих батьків можна почути, що їхнє життя кардинально змінилося після народження первістка. Саме ці зміни випробовують наш організм навантаженнями, що призводять до стресів та нервових зривів. Як мінімізувати стрес, зберігши здоровий глузд? Чому важливо знаходити час на відпочинок? Ми підібрали список простих лайфхаків для молодих мам на кожен день.

Чистимо зубки немовляті: що важливо знати батькам?

Перші зубки вашого малюка будуть лише тимчасовим інструментом для жування і заміняться постійними приблизно в ранньому шкільному віці. Проте, це не означає, що молочні зубки менш важливі, і за ними можна доглядати не так ретельно. По-перше, правильний догляд за ротовою порожниною з найніжнішого віку привчить дитину до корисних гігієнічних звичок, а по-друге – мінімізує ризик проблем зі здоров'ям корінних зубів у майбутньому.

Вибираємо зубну щітку за віком дитини

Вибрати правильну зубну щітку дитині може бути дуже непросто, враховуючи всю їхню різноманітність в сучасних магазинах. Дитячі зубні щітки різняться за формами і розмірами, і кожна з них призначена для свого віку, потреб і здібностей. У міру дорослішання щітка вашого малюка, звичайно ж, повинна змінюватися. Наші поради допоможуть вам кожен раз вибирати правильну зубну щітку для свого чада.

Чому вам не варто боятися раку?

Більшості людей не варто боятися раку, тому що у нашого організму є безліч захисних механізмів проти цього захворювання.

Та все ж деякі люди можуть настільки боятися цього захворювання, що їхній страх переростає у фобію. Канцерофобія – це активна поведінка, пов'язана зі страхом перед раковими захворюваннями, при якій люди продовжують постійно обстежуватися і (незважаючи на хороші аналізи) так і не отримують впевненості в тому, що раку у них немає. Решта (переважна більшість) людей не страждають від такої фобії, але часто все ж мають прихований, підсвідомий страх перед раком.

4 вагомі причини відвести дитину до офтальмолога

Хороший зір і здорові очі – ключ до навчання і розвитку вашої дитини. А оскільки зір розвивається аж до 8-9-річного віку, важливо регулярно перевіряти здоров'я очей малюка, щоб виявити можливі проблеми на самій ранній стадії і тут же почати лікувати.

Ранкова нудота під час вагітності

Ох, якби ці ранкові неприємності були тільки ранковими... Саме тому сьогодні ми розповімо про те, як можуть собі полегшити життя жінки, які страждають від нудоти під час вагітності, особливо на перших місяцях.

3 важливі поради для батьків в сезон застуд і грипу

Батькам маленьких діточок може здатися, що весь сезон холодів хтось в будинку то й діло, що бореться з застудою. На нежить вже ніхто навіть не звертає уваги, чи не так? Приходить осінь-зима, і малеча починає хворіти...

Перша допомога дитині: важливі питання і відповіді на них

Перша допомога дитині: важливі питання і відповіді

Порізи заживають швидше під пов'язкою чи якщо їх залишити відкритими, щоб «дихали»?

Поки поріз залишається відкритим, пов'язка допоможе запобігти попаданню в нього інфекцій і струпів. Але через пару днів краще дати ранці трохи подихати – це може прискорити загоєння. Можна, наприклад, укладати дитину спати без пов'язки. А якщо ви зможете через пару годин накласти її знову, не розбудивши дитину, зробіть це.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас