Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Вирішуємо будь-які завдання просто, з VSHKOLE

Починаючи вивчення шкільних дисциплін, необхідно не лише знайомитися з теоретичною частиною, але й часто братися за виконання практичної. Найбільше це стосується української, календарний план за третій клас якої багатий на тематичне різноманіття. Щоб третьокласники могли без турбот і тривог справлятися з поставленими перед ними задачами, були створені спеціальні книги-помічниці, названі відповідями.

Дитяча казка: Ключик від чарівного будиночку

Летіла маленька пташка і тримала у дзьобику ключик. А цей ключик був непростий, а від чарівного будиночку, в якому живуть добрі справи.

Дитяча казка: Як заєць перехитрив вовка та лисицю

Одного разу в лісі заєць тікав від вовка, і не помітив, як потрапив у велику яму-пастку. Вовк засмутився: - Ех, майже наздогнав зайця, а як тепер його з ями діставати?

Навчальний і розвиваючий простір для малюків: поради від експертів Монтессорі

Багатьом сучасним батькам, прагнучи створити найкращі умови для своїх малюків, доводиться не тільки «скидатися» на ремонт садочків, а й самостійно облаштовувати навчальний та розвивальний простір для малечі. Або ж, можливо, ви хочете відкрити свій маленький приватний садочок на дому... Якими б не були ваші цілі, вам напевно стануть в нагоді поради від експертів методики Монтессорі в облаштуванні зони для дитячої творчості, ігор і навчання.

Приватний дитячий садок Babybest – те, про що мріють батьки і діти

Всі батьки знають, як спочатку важко знайти відповідний хороший садок, потім записати туди малюка, дочекавшись черги, а після – ще й щоранку з капризами і сльозами на очах туди відводити дитину. Чи дійсно воно того варте? Але для тих, хто живе у Вінниці, вихід є – це приватний дитячий садок Babybest!

Дитяча казка: Добрий паровозик

Заїхав якось у ліс маленький паровозик з трьома вагончиками. Їде лісом, милується красою, а лісові звірятка здивовано його розглядають.

Яку іноземну мову вивчити? – Робимо обдуманий вибір!

Сьогодні іноземні мови стають невід'ємною частиною нашого життя. Вони потрібні нам і в роботі, і в ділових поїздках або подорожах, і дуже корисні для навчання. Крім того, саме вивчення іноземних мов дуже корисне для розвитку – як для дітей, так і для дорослих, і навіть людей похилого віку.

Дитяча казка: Як літери втекли

Одного разу в книзі казок посварилися літери. Літера А сказала: «Я тут найголовніша, тому що з мене починається алфавіт. Значить, я буду вирішувати, кому з вас стояти біля мене». Літера О заперечила: «Я хоч і не перша, але найкругліша. Ось візьму і всіх розштовхаю своїми круглими боками!». А літери Й та Ї заявили, що оскільки вони найвищі, значить - найголовніші. Літера Я весь час кричала: «Та я вам! Так я тут! Я-я-я! ». Але інші літери її не слухались, тому що кожна говорила щось своє. Зрештою, літери почали розштовхувати один одного, випали з книжки і розсипалися по всьому будинку.

Дитяча казка: Як кіт подружився з мишеням

Мама миша говорила сину мишеняти: «Поки ти маленький, не ходи на вулицю сам. Там багато небезпеки для малюків, наприклад, машини і коти ». Мишеня слухало, погоджувалося, але думало, що з ним нічого поганого не станеться.

Прогулянки з динозаврами і зустріч з князем Володимиром: як віртуальна реальність допомагає вчитися

Західні колеги українських вчителів більше експериментують з новими технологіями і використовують віртуальну реальність (virtual reality), як додаток до підручників і наочних посібників. VR-гаджети доступні нарівні з мультимедійними проекторами та інтерактивними дошками, а виробники пристроїв і програмного забезпечення залучають до створення контенту авторитетні інститути. Корпорація Microsoft, наприклад, уклала партнерську угоду з міжнародною освітньою компанією Pearson для створення навчальних програм на платформі Windows Mixed Reality (MR).

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас