Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Кіра поклала свій зошит до портфельчика та пішла на прогулянку. А намальований хлопчик раптом ожив, зістрибнув з рядочка та озирнувся навкруги. Його звали Малюванчиком.

- Чому я тут? Навколо літери, слова та речення, а малюнків майже немає. Напевно, я заблукав.

Хлопчик Малюванчик вистрибнув із зошита й опинився у темряві портфелю. Куди ж далі? Йому стало страшно, і намальований чоловічок заліз у перший зошит, на який натрапив. Це був зошит з математики. Тут були і кольорові малюнки, але більше було цифр та різних математичних знаків – плюс, мінус, дорівнює. Вони гордо стояли у своїх рядочках та виразах і дуже здивувалися, помітивши Малюванчика.

- Хлопчику, ти звідки такий взявся? – запитала кругленька та привітна вісімка.

- Мене намалювала у прописах Кіра, - відповів Малюванчик.

- Наша Кіра напевно пошуткувала, - долучилася до розмови весела п’ятірка, - але зошит з математики, на жаль, не може бути твоєю домівкою.

Малюванчик зітхнув, помахав рукою-рисочкою та перестрибнув з математики у сусідній зошит. Тут було багато малюнків – друкованих чорно-білих та кольорових і гарних. Намальований хлопчик побачив тут і природу, і машини, і намальованих дітей і зрадів: напевно, я нарешті вдома! Малюванчик потрапив у зошит під назвою «Я досліджую світ».

- Хлопчику, я тебе зараз з’їм! – почув він голос поруч. Це був зубастий зелений крокодил.

Малюванчик здивувався такій недружній зустрічі, але не злякався:

- Навряд чи це тобі вдасться, крокодиле. Ми ж з тобою не справжні, а намальовані. Мене Кіра намалювала.

Крокодил клацнув зубами:

- То тобі напевно треба у альбом для малювання. Там твоїх друзів багато.

- Дякую за підказку! – зрадів Малюванчик. Тепер крокодил здавався йому не злим, а дуже милим.

Намальований хлопчик жваво вистрибнув із зошита, та навіть у темряві портфелю він швидко знайшов альбом для малювання.

- Привіт, Малюванчику! Раді вітати! – сказали намальовані качки, які жили на першій сторінці.

- Привіт, Малюванчику! Нумо гратися! – покликали його намальовані діти, що гралися біля намальованого озера.

- Який я щасливий, що нарешті вас знайшов! – радів Малюванчик.

Коли наступного ранку Кіра відкрила свої прописи, то була дуже здивована: куди ж подівся намальований нею хлопчик? Вона побачила порожній рядочок! Їй стало трохи соромно від того, що вчора вона лінувалася. Кіра швидко, але акуратно написала у рядочку слово «хлопчик», і тепер старалася відганяти від себе казкову мушку-лінивку, щойно відчувала її наближення.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Олівець-забіяка

В коробці з олівцями жив чорний олівець-забіяка. Часом він робив усілякі капості, наприклад, малював чорні плями на чужих малюнках. Або навмисно дряпав папір своїм гострим носом.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.