Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Режим дня шестимісячної дитини

У шестимісячної дитини сон вже триває по 15-16 годин на добу. Нормальний режим сну дитини - вночі по 10-12 годин і вдень два-три рази по 1,5-2 години. З самого початку привчайте дитину до того, що ніч призначена для сну. Але буває, що діти перетворюють ніч в день, і ця звичка може закріпитися надовго, а от сім'я від цього буде тільки страждати. Ця проблема буде усунена, якщо укладати дитину в один і той же час, і якщо строго контролювати режим розпорядку дня.

Хвалимо дитину правильно

Кожна людина, будь-то дитина або дорослий, потребує заохочення. У шкільному віці і в студентські роки наш труд відзначають позитивними оцінками і високими балами. Потім ми виходимо на роботу, де нам платять зарплату, а за успіхи нараховують премії, підвищують на посаді, дають додатковий вихідний. Але, не дивлячись на це, у нас все одно є потреба чути схвальні слова від викладача, начальника, члена родини, друга. Похвала якось особливо додає нам сил для нових справ. Добре слово творить дива.

Чого бояться діти?

До 7 років у дітей переважають так звані природні страхи, засновані на інстинкті самозбереження. В 7-10 років настає як би рівновага між природними та соціальними страхами (самотності, покарання, запізнення). Якщо описати це більш детально, то можна виділити конкретні страхи, властиві кожному періоду життя.

Що посієш ... або основні принципи правильного виховання дитини до року

Перший рік життя - найважливіший у житті дитини. В цей час відбувається формування основних систем організму. Деякі батьки схильні вважати, що діти до року нічого не тямлять, проте ця думка є помилковою.

Звикання до горщика - необхідність і неминучість

Коли ви починаєте розуміти, що дитині пора вже освоювати власний туалет, то виникає питання: як привчити дитину до горщика?

Про що плаче немовля?

Коли малюк починає плакати, не тільки його батькам, а й усім оточуючим хочеться зробити все, що завгодно, лише б крихітка була задоволеною і спокійною. Але, на жаль, немовлята не можуть сказати, що саме їх хвилює, тому тобі потрібно навчитися розуміти його вимоги без слів. Пропонуємо розглянути 8 основних причин, чому плачуть маленькі діти.

Як виховати вундеркінда

Виховати свою дитину вундеркіндом мріють багато батьків. Тата й мами вундеркіндів готові поділитися секретами виховання чудо -дитини. Творче виховання дитини на ранніх етапах життя має величезне значення. Така думка Шеллі Карсон, психолога з Гарвардського університету і автора по вихованню дітей. Вона зібрала досвід батьків, яким вдалося досягти великих успіхів у творчому розвитку своїх нащадків.

Як помирити дітей? Спробуй ігри!

Кожна мама двох або більшої кількості дітей коил-небудь (якщо не щодня) стикається зі сварками і конфліктами між дітьми. Крики і з'ясування відносин можуть довести кого завгодно до сказу, тому ми пропонуємо тобі кілька ігрових варіантів вирішення дитячих конфліктів. Головне, пам'ятай, що вирішувати в першу чергу потрібно не "хто винен?", а "що робити?"

Як вибрати няню для дитини

Знайти хорошу няню не так вже просто, надто багатьом критеріям їй доведеться відповідати: професіоналізм, любов до дітей, педагогічна освіта і добре серце.

Етапи розвитку дитини в перший рік життя

Кожна мама з величезним задоволенням спостерігає, як розвивається її малюк, відзначаючи всі досягнення і успіхи, які робить її маленька крихітка. Між тим, багато мам починають хвилюватися, якщо їм здається, що дитина відстає в розвитку. Які основні етапи розвитку дитини першого року життя можна виділити?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас