Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Звикання до горщика - необхідність і неминучість

Коли ви починаєте розуміти, що дитині пора вже освоювати власний туалет, то виникає питання: як привчити дитину до горщика?

Про що плаче немовля?

Коли малюк починає плакати, не тільки його батькам, а й усім оточуючим хочеться зробити все, що завгодно, лише б крихітка була задоволеною і спокійною. Але, на жаль, немовлята не можуть сказати, що саме їх хвилює, тому тобі потрібно навчитися розуміти його вимоги без слів. Пропонуємо розглянути 8 основних причин, чому плачуть маленькі діти.

Як виховати вундеркінда

Виховати свою дитину вундеркіндом мріють багато батьків. Тата й мами вундеркіндів готові поділитися секретами виховання чудо -дитини. Творче виховання дитини на ранніх етапах життя має величезне значення. Така думка Шеллі Карсон, психолога з Гарвардського університету і автора по вихованню дітей. Вона зібрала досвід батьків, яким вдалося досягти великих успіхів у творчому розвитку своїх нащадків.

Як помирити дітей? Спробуй ігри!

Кожна мама двох або більшої кількості дітей коил-небудь (якщо не щодня) стикається зі сварками і конфліктами між дітьми. Крики і з'ясування відносин можуть довести кого завгодно до сказу, тому ми пропонуємо тобі кілька ігрових варіантів вирішення дитячих конфліктів. Головне, пам'ятай, що вирішувати в першу чергу потрібно не "хто винен?", а "що робити?"

Як вибрати няню для дитини

Знайти хорошу няню не так вже просто, надто багатьом критеріям їй доведеться відповідати: професіоналізм, любов до дітей, педагогічна освіта і добре серце.

Етапи розвитку дитини в перший рік життя

Кожна мама з величезним задоволенням спостерігає, як розвивається її малюк, відзначаючи всі досягнення і успіхи, які робить її маленька крихітка. Між тим, багато мам починають хвилюватися, якщо їм здається, що дитина відстає в розвитку. Які основні етапи розвитку дитини першого року життя можна виділити?

10 речей, які не можна примушувати робити дитину

Кожен з батьків, незалежно від того, чи виховує він дитину тільки кілька років, чи все життя, робить для себе багато висновків і встановлює для себе певні правила виховання. Багато хто вважає важливим і навіть обов'язковим у вихованні строгість з боку батьків і послух з боку дитини («Роби, що тобі кажуть! Я краще знаю!"). Але примушувати дитину робити деякі речі просто не можна, якщо ти не хочеш негативно впливати на її психіку або здоров'я.

Чи такий вже шкідливий телевізор дітям?

Чим займається більшу частину часу ваша дитина, коли вона вдома? Що найбільше любить? Правильно - дивитися телевізор з ранку до вечора! Але чи добре це? Мова сьогодні саме про це.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас