Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Раки

Дуже часто оточуючим важко зрозуміти, що коїться на душі у цих скритних і засекречених індивідуалістів. Однак при цьому люди цього знаку - найвірніші сім'янини, і живуть так все життя. Таких особистостей радимо називати:

• Андріан, Анатолій, Георгій, В'ячеслав, Гнат, Микита, Макар, Едуард;
• Алла, Антоніна, Олександра, Людмила, Дарина, Софія, Єлизавета, Калерія, Валерія.

Скорпіон

Це, так би мовити, полегшена версія раку. Люди цього знаку також схильні до індивідуалізму і скритні, але їхня активність і цілеспрямованість допомагає досягати величезних цілей і навіть іноді вести за собою людей. Вдалі імена для них:

• Анатолій, Микола;
• Дмитро, Тетяна, Марина, Маргарита, Катерина.

Риби

Чесних до безумства і цілеспрямованих, але при цьому часто невпевнених у собі, інфантильних і образливих рибок краще за все називати такими іменами:

• Данило, Павло, Петро, Федір, Пилип, Богдан, Григорій, Тарас; • Антоніна, Руслана, Євдокія, Броніслава, Серафима, Станіслава, Стела , Ростислава, Софія.

За матеріалами mama.ua

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.

Як вибрати дитині хороше ім’я

Ура! У вашій родині скоро з´явиться маленька дитина. Це щастя і величезна кількість проблем одночасно. Це турботи, переживання і безмірна радість - і все в один момент... Ймовірно, першим питанням, над яким майбутнім батькам необхідно подумати, є питання про те, як назвати дитину в 2012 році.