Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Незвичайні та рідкісні дитячі імена

Незвичайні та рідкісні дитячі імена
 

Всі батьки бажають своєму чаду щасливого і легкого життя. Помічено, що ім'я впливає на долю людини, на її якості, характер. Ім'я - це те, що є у кожної людини, воно дано нам батьками. Багато хто вважає, що ім'я допомагає дитині розвинути в собі певні якості. Іноді навіть характеристика імені збігається з долею його власника.


Все більше і більше новоспечених батьків прагнуть дати своїм дітям рідкісні, а часом і незвичайні імена. Чим це обумовлено? Можливо, прості російські імена (Маша, Катя, Сергій, Діма) багатьом просто набридли і хочеться незвичності, щоб дитина була унікальною і неповторною.

Даючи рідкісне ім'я, батьки, іноді навіть неусвідомлено, виділяють дитину з натовпу. Її ім'я незвичне, небанальне, дитина відрізняється від оточення. Це може сприяти розвитку деяких комплексів і неприємностей в житті. А може й навпаки - дати дитині відчути свою унікальність, а пізніше - додати їй самовпевненості і навчити постояти за себе, відстояти свою точку зору. Однак, вибираючи ім'я, задумайтеся про те, а чи не будуть вашу дитину дражнити однолітки. Постійна напруга і агресія сприяє тому, що дитина стає образливою, замкнутою та одинокою.

Серед рідкісних жіночих імен існують такі:

Авійя, Аврея, Апфія, Аргентея, Агафоклія, Амата, Белослава, Братислава, Галата, Градіслава, Доброслава, Дросіда, Епіхарія, Еротіада, Єпистимія, Каліса, Кіріана, Купава, Лея, Романа, Сальвія, Феогнія, Цвєтана, Юстина, Ядвіга.

Рідкісні чоловічі імена:

Акіндін, Аліпій, Авделай, Асир, Белісаріо, Братислав, Брячислав, Белослав, Благослав, Вірілад, Воїслав, Венцеслав, Градіслав, Гостомисл, Драгомир, Доброслав, Добромир, Етер, Єфрасій, Істіслав, Іпрехій, Каллісфен, Кельса, Лучезар, Меней, Мелетій, Ромодан, Рогволод, Ратибор, Саламан, Святополк, Святогор, Тихомир, Твердислав, Ярополк.

Найбільш незвичайними іменами за 2012 рік у Росії стали: Ангел, Будда-Олександр, Господин, Саша-Олександр, Мир, Принц; Росія, Дельфіна, Лисиця, Олена-Квіточка, Софія-Сонечко, Радостина. Також мами і тата нарікали своїх дітей такими іменами: Леонардо, Спартак, Гектор, Цезар, Ассоль, Феодосія, Венера, Джульєтта, Магдалена, Златоцвіта.

А взагалі за статистикою серед найоригінальніших жіночих імен зафіксовані такі: Місяць, Ангел Марія, Услада, Луналіка, Океана, Росіяна, Голуба, Вишня, Індія. Найнезвичайніші чоловічі імена за статистикою: Огнеслав, Каспер Ненаглядний, Ярослав-Лютобор, Дельфін, Космос, Принц, Кантогор-Єгор, Матвій-Радуга.

Автор: Зайцева Ірина
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.

Як вибрати дитині хороше ім’я

Ура! У вашій родині скоро з´явиться маленька дитина. Це щастя і величезна кількість проблем одночасно. Це турботи, переживання і безмірна радість - і все в один момент... Ймовірно, першим питанням, над яким майбутнім батькам необхідно подумати, є питання про те, як назвати дитину в 2012 році.