Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Незвичайні та рідкісні дитячі імена

Незвичайні та рідкісні дитячі імена
 

Всі батьки бажають своєму чаду щасливого і легкого життя. Помічено, що ім'я впливає на долю людини, на її якості, характер. Ім'я - це те, що є у кожної людини, воно дано нам батьками. Багато хто вважає, що ім'я допомагає дитині розвинути в собі певні якості. Іноді навіть характеристика імені збігається з долею його власника.


Все більше і більше новоспечених батьків прагнуть дати своїм дітям рідкісні, а часом і незвичайні імена. Чим це обумовлено? Можливо, прості російські імена (Маша, Катя, Сергій, Діма) багатьом просто набридли і хочеться незвичності, щоб дитина була унікальною і неповторною.

Даючи рідкісне ім'я, батьки, іноді навіть неусвідомлено, виділяють дитину з натовпу. Її ім'я незвичне, небанальне, дитина відрізняється від оточення. Це може сприяти розвитку деяких комплексів і неприємностей в житті. А може й навпаки - дати дитині відчути свою унікальність, а пізніше - додати їй самовпевненості і навчити постояти за себе, відстояти свою точку зору. Однак, вибираючи ім'я, задумайтеся про те, а чи не будуть вашу дитину дражнити однолітки. Постійна напруга і агресія сприяє тому, що дитина стає образливою, замкнутою та одинокою.

Серед рідкісних жіночих імен існують такі:

Авійя, Аврея, Апфія, Аргентея, Агафоклія, Амата, Белослава, Братислава, Галата, Градіслава, Доброслава, Дросіда, Епіхарія, Еротіада, Єпистимія, Каліса, Кіріана, Купава, Лея, Романа, Сальвія, Феогнія, Цвєтана, Юстина, Ядвіга.

Рідкісні чоловічі імена:

Акіндін, Аліпій, Авделай, Асир, Белісаріо, Братислав, Брячислав, Белослав, Благослав, Вірілад, Воїслав, Венцеслав, Градіслав, Гостомисл, Драгомир, Доброслав, Добромир, Етер, Єфрасій, Істіслав, Іпрехій, Каллісфен, Кельса, Лучезар, Меней, Мелетій, Ромодан, Рогволод, Ратибор, Саламан, Святополк, Святогор, Тихомир, Твердислав, Ярополк.

Найбільш незвичайними іменами за 2012 рік у Росії стали: Ангел, Будда-Олександр, Господин, Саша-Олександр, Мир, Принц; Росія, Дельфіна, Лисиця, Олена-Квіточка, Софія-Сонечко, Радостина. Також мами і тата нарікали своїх дітей такими іменами: Леонардо, Спартак, Гектор, Цезар, Ассоль, Феодосія, Венера, Джульєтта, Магдалена, Златоцвіта.

А взагалі за статистикою серед найоригінальніших жіночих імен зафіксовані такі: Місяць, Ангел Марія, Услада, Луналіка, Океана, Росіяна, Голуба, Вишня, Індія. Найнезвичайніші чоловічі імена за статистикою: Огнеслав, Каспер Ненаглядний, Ярослав-Лютобор, Дельфін, Космос, Принц, Кантогор-Єгор, Матвій-Радуга.

Автор: Зайцева Ірина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.